Savanorystė užsienyje

Savanorystė – tai savo noru pasirinkta veikla, naudinga kitam žmogui, už kurią nesitikimas ir negaunamas joks finansinis atlygis.

  •  SAVANORYSTĖ INDIJOJE
  •  SAVANORYSTĖ NEPALE
  •  SAVANORYSTĖ ŠRI LANKOJE
  •  SAVANORYSTĖ VIETNAME
  •  SAVANORYSTĖ TAILANDE
  •  SAVANORYSTĖ PIETŲ AFRIKOS RESPUBLIKOJE (PAR)

 

Savanorystė yra ypatingai svarbi valstybės ekonomikai, nes be didelių išlaidų padedamas sukurti vidaus produktas, atliekamas kultūrinis švietimas ir pan. Pagrindinis savanorio tikslas – padėti kitiems, siekiant ne asmeninės naudos, bet neatlygintinos naudos visuomenei. Savanorystei nėra nei amžiaus, nei lyties, nei rasinių ar tautinių apribojimų. Šioje veikloje save atrasti gali kiekvienas. Turite laisvo laiko ir norite neatlygintinai jį skirti tiems, kuriems labai reikia Jūsų pagalbos? Savanorystės programos penkiose Azijos šalyse bei Afrikoje laukia savanorių jau šiandien!


 Savanorystė užsienyje šių dienų visuomenėje yra tapusi gražia ir kilnia misija, kasmet suburianti tūkstančius savanorių iš viso pasaulio ir skatinanti neatlygintinai dalintis brangiausiu savo dalyku – laiku – su tais, kuriems ypatingai reikia dėmesio, pagalbos ar tiesiog gero ir užjaučiančio žodžio. Savanoriavimas užsienyje taip pat yra nepaprasta patirtis ir savanoriui. Savanorystės programų dėka dalyviai ne tik atiduoda dalelę savęs, bet gauna šimteriopai daugiau ir patys sau. Savanoriavimas užsienyje – tai dvasinis tobulėjimas, akiračio praplėtimas, pažįstant naują kultūrą, jos žmones, o taip pat ir užsienio kalbų įgūdžių lavinimas.


Savanorystės programos vykdomos Indijoje, Nepale, Tailande, Šri Lankoje, Vietname bei PAR. Kiekvienoje iš šių šalių tikrai atrasite sau labiausiai patinkančią sritį. Savanorystė gali būti atliekama šiose srityse: vaikų ir suaugusių mokymas, švietimas apie moterų teises, senyvo amžiaus žmonių bei gyvūnų priežiūra, gydymas bei sveikatos priežiūra ir pan. Paprastai savanoriams nėra būtina išankstinė darbo ar savanorystės panašioje srityje praktika, tad savanorystės programose gali dalyvauti visi norintys, tačiau ne jaunesni nei 18 metų. Tik su medicina ir gydymu susijusiuose srityse yra reikalaujamas atitinkamas išsilavinimas ir bent jau minimali 1 metų turima darbo praktika.


Kad savanorystė užsienyje būtų ne tik naudinga pagalbą gaunančiajam, bet ir ją duodančiajam, visose šalyse partneriai savanoriams siūlo rinktis savanorystės ir kelionių paketą. Jį rekomenduojama rinktiems tiems, kurie nori iš arčiau pažinti šalį, programos metu pamatyti gražiausias savanorystės vietos apylinkes, pažinti vietinius žmones, susipažinti su jų buitimi ir kasdienėmis gyvenimo aktualijomis. Pažintinės-pramoginės ekskursijos savanoriams yra organizuojamos savaitgaliais, pasibaigus įprastinei darbo savaitei. Į išvykas programos dalyvius lydi patyrę gidai, puikiai pažįstantys apylinkes ir galintys parodyti gražiausius kampelius bei papasakoti įdomiausias istorijas. Investicijos minimalios, o gaunamas rezultatas – maksimalus.


Savanorystės programos paprastai vyksta visais metų laikais be žymesnių pertraukų. Išvykimas į programas organizuojami bent keletą kartų per mėnesį, tad rasti tinkamą datą išvykimui tikrai nėra sudėtinga. Įprastinė savanorystės programos trukmė 2-4 savaitės. Tad nedvejokite, ryžkitės tapti savanoriu jau šiandien!

 

Norite sužinoti daugiau?

Skambinkite mums tel.: 8 655 00397, rašykite el.paštu: info@tavogidas.lt

Arba užsukite į TAVO GIDAS biurą UTENOJE (J. Bartašiaus g.1, Utena PC „IKI“)

Filtrai