Darbo programa Kanadoje

Working Holiday Canada – tai išskirtinė galimybė 12 mėnesių praleisti nuostabaus grožio šalyje – Kanadoje!

Gamtos grožis ir adrenalinas – štai, kas yra Kanada! Vienas iš būdų pamatyti šią nepaprasto grožio šalį - ryžtis dalyvauti darbo ir atostogų programoje, kuri leis ne tik geriau pažinti šią tolimą šalį, bet ir užsidirbti pinigų kelionėms!


Programos aprašymas
Kanadoje galite gyventi, dirbti, keliauti iki 12 mėnesių. Programa skirta ne tik studentams, bet ir studijas baigusiems.
Darbas
Dažniausiai siūlomos darbo pozicijos populiariausiuose kurortuose - aptarnavimo sferoje: kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, slidinėjimo trasose ir kt. Daugelis darbdavių priima darbuotojus pilnai darbo dienai - 30-40 val. per savaitę. Viza jums leidžia dirbti keliuose darbuose iš karto.


Atlyginimas
Jis priklauso nuo darbo pozicijos ir Kanados regiono, kuriame dirbsite, tačiau jis svyruoja nuo 5,50 CAD (Kanados doleriai) iki 14 CAD. Taip pat vertėtų nepamiršti, jog Kanada – arbatpinigių šalis, tad per valandą galima gauti papildomus 2-5 CAD.
Informaciją apie apgyvendinimo, transporto, maisto ir kt. išlaidas Kanadoje galite rasti čia. Geriausia gyventi didesniuose miestuose, kuriuose būstą keliems išsinuomoti paprasčiau - tokiu atveju išlaidos būsto nuomai, maistui ir komunalinėms paslaugoms ženkliai mažesnės.


Apgyvendinimas
Prieš atskrendant į Kanadą būtina pasirūpinti laikina nakvyne bent keletui naktų. Šią paslaugą už papildomą mokestį mielai suteiks programos rengėjai. Laikinos nakvynės kaina hostelyje kainuoja nuo 27 CAD už naktį. Visą informaciją apie galimas nuolatinio apgyvendinimo galimybes, jo ieškojimo būdus, gausite iš programos rengėjų jau nuvykę į Kanadą. Visos programos metu galite tikėtis pagalbos bei paramos iš programos atstovų Kanadoje.


Reikalavimai dalyviams
Būti 18-35 metų amžiaus;
Būti baigus bent vidurinę mokyklą;
Geros anglų kalbos žinios;
Darbo patirtis (nėra būtina, tačiau tai - privalumas);
Leidimas vykti į Kanadą.
Basic Service programos variantas


SVARBU: prieš registruojantis į vieną iš programos variantų būtina būti susitvarkius Leidimą atvykti į Kanadą.
Ši programa skirta tiems, kurie darbą ketina susirasti patys. Taip pat tiems, kurie nori daugiau lankstumo, patys pasirinkti darbą, vietą ir pan. Darbo ieškoma jau nuvykus į Kanadą.


Į programos kainą įeina (prieš išvažiuojant į Kanadą)
Informacija apie programas;
Pre-arrival informacinis gidas (elektroninė PDF versija);
Dalyvių atranka ir interviu.


Jau nuvykus į Kanadą
Partnerių vykdomas 90 minučių orientacinis seminaras (seminarai vyksta Vankuveryje ir Toronte); Nemokamai suteikiami žemėlapiai bei kita reikalinga informacinė medžiaga; Duodama internetinė prieiga prie darbų duomenų bazės;
Suteikiama informacija ir patarimai, kaip ir kur susirasti nuolatinį būstą; Patariama, kaip parašyti tinkamą CV ir susirasti darbą;
Padedama susitvarkyti socialinio draudimo nr. (Social Insurance Number); Patariama, kur ir kaip atsidaryti banko sąskaitą;
Įvairios nuolaidos kelionėms, turams ir kt. paslaugoms;
Socialiniai renginiai;
Nemokamas apžvalginis turas po miestą;
Svarbių dokumentų saugyklos paslaugos;
Pašto paslaugos;
Nemokamas internetas;
Nemokama vietinių skambučių paslauga.
Basic Service programos kaina - 300 CAD
Full Service programos variantas


SVARBU: prieš registruojantis į vieną iš programos variantų būtina būti susitvarkius Leidimą atvykti į Kanadą.
Programos dalyviai gauna darbo pasiūlymą. Darbas surandamas prieš atvykstant į Kanadą. Didžioji dalis darbdavių yra iš viešbučių ir kurortų sektoriaus (dažniausiai – slidinėjimo). Darbų vietos – maži miestai ir miesteliai. 


Leidimo įvažiuoti į Kanadą (Letter of Introduction) gavimas - apie 8 savaitės. Gautas leidimas galioja 12 mėnesių, tad į Kanadą neprivalote vykti iš karto. Gavus leidimą ir nusprendus, kada norite važiuoti į Kanadą, kviečiame kreiptis į mus, renkantis vieną iš mūsų siūlomų programos variantų.
Basic Service programos tipas - pilnai užpildytos paraiškos siunčiamos prieš 3-6 savaites iki norimos išvykimo datos; Full Service programos tipas - pilnai užpildytos paraiškos teikiamos: vasaros sezonui - iki Kovo 15 d., žiemos sezonui - iki Rugpjūčio 15 d.

 

Norite sužinoti daugiau?

Skambinkite mums tel.: 8 655 00397, rašykite el.paštu: info@tavogidas.lt

Arba užsukite į TAVO GIDAS biurą UTENOJE (J. Bartašiaus g.1, Utena PC „IKI“)

 

Filtrai