Puikios VASAROS atostogos KIPRE

684 €
Išvykimas 2024-07-05
Atvykimas 2024-07-12
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Veronica Hotel 3* DBL Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2024-07-05
Atvykimas 2024-07-12
684€
arba
Pirkti
Viešbutis ZOI Hotel 4* DBL Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2024-07-05
Atvykimas 2024-07-12
699€
arba
Pirkti
Viešbutis Ascos Coral Beach Hotel 4* DBL Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2024-07-05
Atvykimas 2024-07-12
792€
arba
Pirkti
Viešbutis Akti Beach Village 4* DBL Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2024-07-05
Atvykimas 2024-07-12
842€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

Veronica Hotel 3*

Viešbutis patiks praktiškiems ir neįnoringiems poilsiautojams, norintiems nerūpestingai praleisti atostogas. 10 km iki Pafoso oro uostos, apie 700 km iki paplūdimio, apie 3 km iki Pafoso miesto lankomų objektų, maždaug 5 min kelio iki pagrindinės kurorto gatvės.
 

Viešbutis

ZOI Hotel 4*

Viešbutis įsikūręs idealioje Agia Napos kurorto vietoje, vos kelios minutės iki miesto centro, pėsčiomis pasiekiami visi svarbiausi objektai - parduotuvės, restoranai ir paplūdimiai. Viešbutyje yra lauko baseinas, bistro ir baras. Numeriuose yra visi būtini patogumai ir virtuvėlės.

Viešbutis

Ascos Coral Beach Hotel 4*

Viešbutis įsikūręs atokiau nuo kurorto centro, tačiau šalia paplūdimio, tad jį įvertins mėgstantys laiką leisti prie jūros. Skirtas  poilsiautojams, kurie nori mėgautis nerūpestingomis atostogomis. Viešbutyje rasite sveikatingumo centrą, o mažieji džiaugsis jiems skirtomis pramogomis. 

Viešbutis

Akti Beach Village 4*


Apie šalį

Šilti saulės spinduliai, nuostabios smėlio įlankos ir draugiškos užeigos laukia Jūsų! Todėl ši sala yra klasikinė paplūdimio mėgėjų paskirties vieta. Visoje saloje begalė išsiskiriančių ir gyvybingų kurortų, kartu su gražiais paplūdimiais – net 64, yra sertifikuoti „mėlyna vėliava“. O jei paeisite kiek į šalį, rasite miegančius kaimus, vaizdingus Troodos kalnus.

Kipro Larnakos regione yra šeimos mėgstamiausias Protaras kurortas. Jo auksinis paplūdimys ir seklūsi vandenys yra laimingas derinys kiekvienam su mažaisiais keliautojais, o jo pagrindinėje gatvėje yra geras restoranų, kavinių ir barų asortimentas. Toliau į pietus yra Ayia Napa. Tai geriausiai žinoma kaip "klubinėtojų meka", bet ji taip pat turi vieną iš geriausių salos paplūdimių ir gana seną miesto centrą..
Kaimyninis „Nissi“ paplūdimys darniai užbaigia šį kurortinį trio. Jame yra vandens parkas ir balto smėlio paplūdimys su savo salelėmis.
Paphos miestas yra labiausiai žinomas Vakarų pakrantės Kipro kurortas. Tradicinis uostamiestis, kuriame yra keletas auksinių paplūdimių, graži prieplauka ir ilgas istorinių paminklų sąrašas, įskaitant Karalių kapines. Kitame regione yra Limasolis su išvaizdžia įlanka „Coral Bay.“ Jei ieškote ramaus poilsio, tylūs Poliso, Amathuso ir Latchi pajūrio kaimai leis pajusti autentišką salos gyvenimą.
Filtrai