Įspūdžių kupina pavasario savaitė Maltos saloje!

370 €
Išvykimas 2024-04-10
Atvykimas 2024-04-17
Be maitinimo

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Primera 3* Be maitinimo
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2024-04-10
Atvykimas 2024-04-17
370€
arba
Pirkti
Viešbutis Pebbles Resort 4* Be maitinimo
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2024-04-17
Atvykimas 2024-04-24
440€
arba
Pirkti
Viešbutis Pebbles Resort 4* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2024-04-17
Atvykimas 2024-04-24
499€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Registruotas bagažas
  • didesnis salono bagažas

Viešbutis

Primera 3*

Bugibba kurorto širdyje, už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Bugibba autobusų stoties ir 200 metrų nuo smėlėto paplūdimio, įsikūrusio viešbučio „Primera“ terasoje ant stogo įrengtas nedidelis baseinas, baras ir atsiveria Viduržemio jūros vaizdai. Viešnagės metu taip pat galėsite pramogauti vidaus baseine. Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai ir televizoriai. Pageidaujantiems svečiams suteikiami šaldytuvai ir virduliai.
Oficialus viešbučio tinklapis: https://www.primerahotel.com/
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai: https://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g608948-d499777-Reviews-Primera_Hotel-Bugibba_St_Paul_s_Bay_Island_of_Malta.html

Viešbutis

Pebbles Resort 4*

Nuo 2024m viešbutis priima tik suaugusius. Įsikūręs Šv. Pauliaus įlankoje, maždaug už 5 minučių kelio nuo paplūdimio. Čia rasime vidaus ir lauko baseinus, sukūrinę vonią. Booking.com aukštas 8.8 įvertinimas. 
Oficialus viešbučio tinklapis: https://pebblessanpawl.com.mt/
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai: https://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g608946-d15573161-Reviews-Pebbles_Resort-St_Paul_s_Bay_Island_of_Malta.html


Apie šalį

Tai gal būt nedidelė sala, tačiau atostogas Maltoje privers pasinerti į nuotykius. Nuo gražių paplūdimių ir istorinių paminklų, iki kosmopolitinių uostamiesčių ir ryškių naktinių pramogų, kiekvienam žmogui yra paslėptas „perliukas“ šioje Viduržemio jūros širdyje. Kodėl gi ne atsipalaiduoti saulėje, įlankoje lyg iš paveikslėlio? Ar nuplaukti į netoliese esančią Komino salą ir pasinerti į vaizdingą Mėlynąją lagūną?

Jei mylite istoriją, jums patiks UNESCO sąraše esanti sostinė Valeta. Čia rasite garsiąją Šv. Jono katedrą, kuri pastatytaXVI a. "Silema" ir "St Julian's" gali pasigirti daugybe parduotuvių, barų ir restoranų, kurie pasirodo visu savo gražumu nusileidus saulei.
Kerinti pakrantė pasižymi auksinėmis įlankomis, laukinės vasaros spalvos žydi pievose ir ryškiai dekoruotos valtys, puikiai atrodo uostamiesčio pakrantėse. Vietos virtuvė, kuri yra Maltos atostogų akcentas, atspindi šalies spalvingą istoriją kurioje Sicilijos, Viduržemio jūros ir anglų įtaka.
Tiems, kurie norėtų pabėgti nuo šurmulio ir šurmulio, kelionė į Mdina yra tinkama. Žinomas kaip "tylus miestas", "Mdina" draudžia bet kokį eismą viduje. Įspūdinga baroko ir Normano architektūros sintezė, miesto centrui būdinga didžiulė ir dramatiška Metropoliteno Šv. Pauliaus katedra.
Filtrai