Indija - pažintinė kelionė lėktuvu aplankant didingąjį Tadž Mahalą ir svarbiausius ankytinus objektus

2259 €
Išvykimas 2024-03-10
Atvykimas 2024-03-24
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 14 n.
Išvykimas 2024-03-10
Atvykimas 2024-03-24
2259€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Skrydis iš Vilniaus
 • Pusryčiai ir vakarienės
 • Ekskursinė programa
 • Vadovas iš Lietuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Vizos
 • Arbatpinigiai
 • Kai kurie įėjimo ar gidų mokesčiai

Pasiūlymo privalumai
 • Spalvotoji Indija: Aukso miestas, Mėlynasis miestas, Tekančios saulės miestas, Rožinis miestas ir Pergalės miestas
 • Apgyvendinimas istoriniuose apartamentuose – rūmuose ir turtingų pirklių dvaruose (havela)
 • Indijos vizitinė kortelė – didingasis Tadž Mahalas
 • Jodinėjimas kupranugariais ir kelionė su drambliais
Kelionės trasa

Delis • Mandava • Dešnokas • Bikaneras • Džaisalmeras • Mandorė • Džodhpuras • Ranakpuras • Udaipuras • Puškaras • Amer fortas • Džaipuras • Fatehpur Sikris • Agra

PASIŪLYMO APRAŠYMAS

Spalvotą atviruką iš pirmo žvilgsnio primenanti šalis, stebina įvairove bei džiugina savo pasakišku turtingumu. Tai kraštas, išpildantis visų keliautojų svajones apie egzotiškąją Indiją. Per daugiau nei dvi savaites trunkančią kelionę, ne tik apžiūrėsite svarbiausius lankytinus objektus, bet ir pasimėgausite nuotykiais: jodinėsite kupranugariais po kopas, plaukiosite po ežerus ir važinėsite tuktukais bei džipais. Apgyvendinimas planuojamas geruose turistinės klasės ir istoriniuose viešbučiuose, tarp kurių interjero pasijusite kaip Maharadža! Indijos pažintinės kelionės ilgis: 2 200 km.

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA.
Kelionės dalyvių susirinkimas Vilniaus oro uoste. Skrydis į Varšuvą, persėdimas. Tiesioginis skrydis „LOT Polish Airlines“ lėktuvu „Dreamliner“ (Boeing 787) maršrutu Varšuva – Delis.

2 DIENA. NAUJASIS ir SENASIS DELIS
Atvykimas į Indijos sostinę bei svarbų šalies politinį centrą NAUJĄJĮ DELĮ. Miesto didybę liudija įspūdingi paminklai ir impozantiški valstybiniai pastatai. Naujasis Delis - tai šiuolaikinės Indijos kontrastų miestas, kuriame greta susipina pasakiškas turtas ir didelis skurdas, istorija ir modernumas. Apžvalginė ekskursija po Senąjį Delį: Džama Masdžidas – didžiausia mečetė Indijoje, Radž Gatas – Mahatmos Gandžio kremavimo vieta. Pasivaikščiosime po Raudonojo forto – didžiulės raudonojo smiltainio citadelės, įtrauktos į UNESCO sąrašą – pastatus. Aplankysime Čandni Čovką – pagrindinę senamiesčio gatvę, kurioje išsidėstęs šurmuliuojantis turgus. Apžvalginė ekskursija po Naująjį Delį: Kutb Minaro kompleksas, kuriame atsispindi induistų ir islamo architektūros įtaka, Humajūno mauzoliejus- XVI a. Mogolų valdovo kapavietė. Abu lankytini objektai yra įtraukti į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas iki Indijos vartų – 42 metrų aukščio triumfo arką. Panoraminis pasivažinėjimas pro Parlamento pastatą ir Prezidento rūmus. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA. MANDAVA
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į MANDAVĄ. Po pietų pasivaikščiojimas po miestą, vadinamą meno galerija po atviru dangumi. Miesto istorija siekia XVIII a., kai buvo sukurtos įspūdingos freskos, skirtos papuošti turtingų pirklių namų fasadus, t. y. havelas. Itin spalvingose ir turtingose freskose vaizduojamos erotinio ir religinio gyvenimo scenos. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

4 DIENA. DEŠNOKAS - BIKANERAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į DEŠNOKĄ. Apsilankymas Karni Mata - žiurkių šventykloje, kurioje gyvena keli tūkstančiai žiurkių. Žiurkės laikomos šventomis, jas garbina ir maitina maldininkai. Kelionė į BIKANERĄ - vieną iš trijų buvusių Radžastano karalysčių, į miestą, garsėjantį Indijos kariuomenės pasididžiavimu – kupranugarių būriais. Po pietų aplankysime neužkariautame Džunagarho forte, slepiančiame nuostabius rūmus ir šventyklas. Pasivažinėsime autorikšomis – tuktukais po miesto gatveles, tarp gausiai dekoruotų havelų ir tradicinių turgaviečių. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

5 DIENA. DŽAISALMERAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į DŽAISALMERĄ - Aukso miestą - vieną egzotiškiausių Radžastano regiono vietovių. Tai praeityje buvusio galingo miesto palikimas, stovintis senovės prekybos kelių kryžkelėje. Tai tvirtovė, kurią saugo 99 bastionai. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

6 DIEŃA. DŽAISALMERAS
Pusryčiai. Apsilankymas DŽAISALMERO tvirtovėje, pastatytoje iš auksinio smiltainio, vaizdingai įsikūrusioje ant 80 metrų aukščio kalvos viršūnės. Didingi rūmai, džainistų šventyklos ir gausiai dekoruotos buvusių pirklių rezidencijos. Nuostabą kelia ir tai, jog tai vienintelė tvirtovė Indijoje, kurioje iki šiol yra gyvenama! Po pietų - jodinėjimas kupranugariais per Samo kopas. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

7 DIENA. DŽODHPURAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į Džodhpurą - Mėlynąjį miestą, antrą pagal dydį miestą Radžastano regione. Iš miesto atsiveria vienas įspūdingiausių vaizdų visame Radžastane: virš miesto stūkso įspūdinga tvirtovė, kurios papėdėje vingiuoja triukšmingų gatvių ir turgaviečių labirintas. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

8 DIENA. MANDORĖ - DŽODHPURAS
Pusryčiai. Kelionė į MANDORĘ, buvusią Marvaro karalių sostinę, kurios terasiniuose soduose galima pasigrožėti nuostabiais kenotafais ir uoloje iškaltų dievybių skulptūrų galerija. Keliaujame į DŽODHPURĄ. Kelionė į Mehrangarho tvirtovę – didingiausią Radžastano gynybinį statinį, iškilusį ant daugiau nei 120 metrų aukščio uolos. Tvirtovėje stūkso rūmai ir muziejus, su gausia baldų ir ginklų kolekcija, o nuo gynybinių sienų atsiveria įspūdingas vaizdas į mėlynai nudažytus namus, susitelkusius uolos papėdėje. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis. Pasivažinėjimas tuktukais. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

9 DIENA. RANAKPURAS - UDAIPURAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į RANAKPURĄ - vieną švenčiausių džainizmo vietų. Ekskursija po XV a. šventyklų kompleksą, vaizdingai įsikūrusį miškingame slėnyje. Apsilankymas Adinatui skirtoje Chaumukha šventykloje. Iš balto marmuro pastatyta šventykla, slepianti savyje įspūdingus ornamentus, beveik visiškai dengiančius jos vidų. Verta atkreipti dėmesį į 1 444 stulpelius – kiekvienas jų yra skirtingas. Kelionė į UDAIPURĄ - Tekančios saulės miestą, laikomą romantiškiausiu miestu visoje Indijoje. Jo užburiantis grožis, vaizdingi ežerai ir nuostabūs rūmai džiugina miesto lankytojus. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

10 DIENA. UDAIPURAS
Pusryčiai. Pasivažinėjimas palei XVII amžių siekiančio dirbtinio ežero pakrantę. Apžvalginė ekskursija po UDAIPURĄ: aplankysime XVII a. Džagdišo šventyklą, XVIII a. Saheliyon-ki-Bari, arba Dvaro damų sodą, Miesto rūmus, bei didžiausią Radžastano karališkąją rezidenciją. Komplekse yra muziejus ir rūmai, kuriuose dar gyvena buvusių valdovų palikuonys, o kiti - paversti prabangiais viešbučiais. Po pietų - kruizas laivu po Pičolos ežerą, kurio metu galėsite pasigrožėti nuostabiais rūmais: Miesto rūmais rytinėje pakrantėje ir ežero rūmais - buvusia karališkąja vasaros rezidencija, o dabar vienu geriausių viešbučių pasaulyje, kuriame dažnai filmuojami populiarūs filmai; čia buvo filmuojamos Džeimso Bondo filmo „Aštuonkojė“ scenos. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

11 DIENA. PUŠKARAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į PUŠKARĄ, mažą miestelį prie to paties pavadinimo ežero. Tai vienas švenčiausių Indijos miestų, ypač svarbus hinduizmo išpažinėjams - čia yra viena iš nedaugelio Brahmai skirtų šventyklų. Puškaras kasmet pritraukia šimtus tūkstančių piligrimų. Apgyvendinimas viešbutyje. Pasivaikščiojimas po miestą, palei ežerą ir ghatus – akmeninius pakopinius statinius upės krante, skirtus ritualiniams apsiplovimams. Turėsite galimybę stebėti religinius ritualus bei stebėti pamaldas vienoje iš vietinių šventyklų. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

12 DIENA. DŽAIPURAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į DŽAIPURĄ – Radžastano sostinę vadinama Rožiniu miestu. Išskirtinis miesto apibūdinimas kilo nuo spalvotų senamiesčio pastatų fasadų – jų rožinė spalva simbolizuoja svetingumą. Džaipūras taip pat yra didingų rūmų ir turgaviečių miestas, garsėjantis išskirtiniais rankdarbiais. Miestas taip pat yra vienas didžiausių auksakalystės ir brangakmenių apdirbimo centrų Indijoje. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

13 DIENA. AMERO FORTAS - DŽAIPURAS
Pusryčiai. Kelionė į AMERO FORTĄ – buvusią valdovų būstinę. Drambliais arba džipais keliaujame iki kalvos, ant kurios stūkso įspūdingas fortas. Apžiūrėsime didingus gynybinius mūrus ir forto teritorijoje esančius rūmus. Popietinė ekskursija po DŽAIPURĄ: aplankysime Miesto rūmus – tai karališkoji rezidencija su muziejumi, kuriame įsikūrusi Jantar Mantar observatorija, įtraukta į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas iki Vėjų rūmų – labiausiai atpažįstamą miesto pastatą, kurio originalų fasadą puošia šimtai langų. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

14 DIENA. FATEHPUR SIKRIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į FATEHPUR SIKRI – pažodžiui išvertus reiškia Pergalės miestą. Apžiūrėsime miesto, kuris 14 metų buvo Akbaro Didžiojo imperijos sostine, rūmų pastatus. Tarp gražiausių iš daugybės buvusią didybę primenančių pastatų, yra privačių ir viešų audiencijų salės, Didžioji mečetė, suprojektuota pagal Mekoje esančios mečetės pavyzdį, ir Penkių aukštų rūmai. 1986 m. Fatehpur Sikri buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą. Kelionė į Agrą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

15 DIENA. AGRA - DELIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas AGROJE, buvusioje Didžiųjų Mogalų sostinėje: Tadž Mahalas – viena romantiškiausių vietų pasaulyje, sukurta kaip meilės ženklas moteriai. Ši didingiausia Indijos vizitinė kortelė, pastatyta XVII a. I pusėje, buvo pripažinta vienu iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų ir įtraukta į UNESCO sąrašą. Vėliau apsilankymas Agros forte – galingoje raudono smiltainio tvirtovėje, Imperijos mieste, apsupto 2,5 kilometro sienos. Tai dizaino ir statybos šedevras, taip pat įtrauktas į UNESCO sąrašą. Kelionė į Delį. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

16 DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Varšuvą, skrydis į Lietuvą.

PASLAUGOS

Į kainą įskaičiuota
• Apgyvendinimas: 14 nakvynių***/**** žvaigždučių viešbučiuose: 2 Delyje, 1 Mandavoje, 1 Bikaneryje, 2 Džaisalmeryje, 2 Džodhpure, 2 Udaipure, 1 Puškare, 2 Džaipure, 1 Agroje; dviviečiai kambariai (galima 1 papildoma lova), su vonios kambariais
• Maitinimas: 14 pusryčių, 14 vakarienių
• Skrydžiai: Vilnius - Delis - Vilnius  (su persėdimu Varšuvoje), rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai mikroautobusu arba autobusu (priklausomai nuo asmens skaičiaus); kelionė į Amero fortą drambliu arba džipu (priklausomai nuo prieinamumo); jodinėjimas kupranugariais kopose; važiavimas autorikšomis Bikaneryje; kruizas Pičolos ežeru (priklausomai nuo vandens lygio)
• Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos


Į kainą neįskaičiuota
• Privalomi mokesčiai vietoje: Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į turistinę kelionę į Indiją reikalinga viza. Indijos e-vizą (ETA) galima įsigyti iš anksto elektroninėje sistemoje:www.indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html
Įėjimo mokesčiai, vietiniai gidai, kelionė tuktukais Džodpure: apie 150 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/asm./d.

PASTABOS

1. Gali keistis programos dienų ar lankomų objektų eiliškumas, mokamų objektų skaičius ar kainos
2. Skrydžiai gali būti su persėdimu
3. Anksti atvykusieji į Delį (apie 03.00 val. ryto) bus apgyvendinti keturviečiuose kambariuose su įskaičiuotais pusryčiais
4. Kruizas Pičolos ežeru priklauso nuo vandens lygio
5. Turėdami su savimi JAV dolerių, atkreipkite dėmesį, kad priimami keisti nesugadinti, neaprašyti banknotai, išleisti po 2009 m.


Apie šalį

Nesvarbu, ar tinginiaujate palmių apsuptame paplūdimyje, tyrinėjate mistines šventyklas ar deritės gatvės turguje, atostogos Indijoje bus įpintos į nepamirštamų įspūdžių skraistę. Užtenka garsiai ištarti – Indija ir nejučia pasklinda prieskonių aromatas, suspindi spalvingi sariai, ausis džiugina su niekuo nesupainiojami ritmai.
Goa pavadinimas girdimas daugelio poilsiautojų lūpose. Šis regionas „pritvirtintas“ prie mažos kišenės šalies vakarinėje pakrantėje. Šiaurės Goa įsišaknijusi didi kultūra, taip pat ir paplūdimio kurortai „Canddim“ ir „Baga“. Tuo tarpu Pietų Goa – apsnūdusio poilsio centras. Tokiose vietose kaip „Arrosim“ ir „Cavelossim“ - prabangūs viešbučiai, baltas smėlis, turkio spalvos vanduo.

O Mumbajus – kosmopolitinis miestas yra toliau nuo Maharashtra pakrantės, puikiai parodo, kaip kultūrų sintezė gali sukurti didmiesčio šedevrą. Kiekviena diena Indijoje bus savita ir nenuspėjama, tačiau, kad ir kurioje šalies dalyje keliaujate, Jus visur pasitiks šiltas sutikimas, spindinti atokaita ir fantastiška virtuvė.
Apsistokite „Maharadžo“ rūmuose, stebėkite Delio gatvių šurmulį, ieškokite Karališkojo Bengalijos tigro, irstykitės Gango upe ar atsipalaiduokite kruize po pietines pakrantes!
Filtrai