Gruodžio pradžioje pigiai atostogaukite Tenerifės saloje!

696 €
Išvykimas 2023-12-08
Atvykimas 2023-12-15
Be maitinimo

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis VIGILIA PARK Apts Be maitinimo
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-12-08
Atvykimas 2023-12-15
696€
arba
Pirkti
Viešbutis VIGILIA PARK Apts Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-12-08
Atvykimas 2023-12-15
753€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Skrydis iš Vilniaus
  • kelionės atstovas šalyje
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

VIGILIA PARK Apts

Šiuolaikiniu stiliumi įrengti jaukūs numeriai. Apartamentuose įrengtos mini virtuvės. Teritorijoje yra baseinai su vaizdu į jūrą, malonus ir draugiškas personalas. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui.


Apie šalį

Tenerifė – viena iš septynių unikalių Kanarų salų, įsitaisiusi netoli Afrikos krantų. Gamta taip jau sutvarkė, jog ši sala yra padalinta į dvi klimato dalis: šiaurinė dalis yra drėgna ir žaliuojanti, o pietvakarinė - saulėta ir sausa. Tenerifės pietuose nuolatos šviečia saulė, todėl ji yra tituluojama „amžinojo pavasario sala“. O veiklos čia tiek daug, kad tik suspėk viską pamatyti, pajusti ir paragauti.

Atvykę į Tenerifę galite ilsėtis akiai neįprastuose, tamsaus smėlio paplūdimiuose, skalaujamuose siautulingų ir skaidrių Atlanto vandenyno bangų, galite leistis į jaudinančią kelionę po salą arba rinktis atpalaiduojančią ir gaivinančią iškylą laivu. Jei Jus žavi viduramžių dvasia, būtinai nuvykite į San Migelio pilį, kur turėsite galimybę susipažinti su narsiais riteriais ir stebėti jų turnyrą, o jei patinka svaiginantys kalnų vaizdai ir uolų didybė, aplankykite vingiuotais keliukais apraizgytą Maskos tarpeklį, kur įsikūręs nedidelis, unikalus kaimelis su draugiškais ir svetingais gyventojais, o svarbiausia - tiesiog privalote pamatyti grėsmingai atrodantį baltakepurį Teidės ugnikalnį ir milžiniškas Los Giganteso uolas.
 
Filtrai