Degantys pasiūlymai savaitgalio kelionei į Albaniją!

249 €
Išvykimas 2023-08-10
Atvykimas 2023-08-13
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Rinia 2 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2023-08-10
Atvykimas 2023-08-13
249€
arba
Pirkti
Viešbutis Besani 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2023-08-10
Atvykimas 2023-08-13
249€
arba
Pirkti
Viešbutis Albanian Star 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2023-08-10
Atvykimas 2023-08-13
283€
arba
Pirkti
Viešbutis Fafa Premium 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2023-08-10
Atvykimas 2023-08-13
412€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
 • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
 • Skrydis iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Ekskursijos
 • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

Rinia 2 4*

Šis viešbutis rekomenduojamas ir kaip atspirties taškas kelionėms po Duresio (Durrës) apylinkes. Puikiai tiks poilsiui su šeima. Viešbutis įsikūręs šalia smėlio paplūdimio, maždaug už 12 km nuo Duresio centro, Shkembi Kavajes viešbučių kvartale. Atstumas iki Tiranos oro uosto – apie 38 km. Atstumas iki autobusų stotelės – apie 100 m.
 

Viešbutis

Besani 4*

Prie smėlio paplūdimio įsikūręs nedidelis ir jaukus viešbutis. Patogūs ir grai įrengti numeriai. Patogus susisiekimas su Duresiu ir Golemu. Šalia promenada su barais ir restoranais.
Oficialus viešbučio tinklapis: https://hotel-besani.business.site/
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g318866-d1176644-Reviews-Hotel_Besani-Durres_Durres_County.html

Viešbutis

Albanian Star 4*

Šis viešbutis, stovintis pirmojoje kranto linijoje, prie pat plataus, švelniai link jūros besileidžiančio paplūdimio – tai idealus pasirinkimas nerūpestingoms atostogoms dviese. Jis priklauso Duresyje (Durrës) žinomam Harmonia viešbučių tinklui, garsėjančiam geru aptarnavimu ir profesionaliu personalu. Viešbutyje yra baseinas, terasa, restoranas ir 2 barai, kuriuose galima išgerti kavos arba atsigaivinti spalvotu kokteiliu. Elegantiškai, funkcionaliai įrengti kambariai ir populiarioji „viskas įskaičiuota“ sistema leidžia nevaržomai džiaugtis nerūpestingu poilsiu prie Adrijos jūros. Tai puiki atspirties bazė kelionėms po garsųjį atostogų kurortą Duresį (Durrës).
Oficialus viešbučio tinklapis: https://www.harmonia-hotels.com/hotel-as.html
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g318866-d2161111-Reviews-Albanian_Star_Hotel-Durres_Durres_County.html

Viešbutis

Fafa Premium 4*

Modernus ir elegantiškas viešbutis puikiai tinkantis romantiškam poilsiui dviese. Viešbutis įsikūręs šalia smėlėto paplūdimio. Atstumas iki Tiranos oro uosto – apie 40 km.
Oficialus viešbučio tinklapis: https://www.fafa.al/fafa-premium-resort/
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g318866-d12072304-Reviews-Fafa_Premium_Hotel-Durres_Durres_County.html


Apie šalį

Albanija yra viena sparčiausiai besikeičiančių valstybių. Dar visai neseniai keliautojai baiminosi, kad vykti į Albaniją nėra saugu, tačiau šiandien tikrai nėra ko nerimauti. Dažnai turistai Albanijos gamtos grožį prilygina Kroatijai, ir teigia, kad tai tik laiko klausimas, kada Albanija taps viena dažniausiai pasirenkamų kelionių krypčių. Šioje šalyje kainos yra nedidelės: už puodelį kavos sumokėsite ne daugiau nei pusę euro, o nakvynės kaina svyruoja nuo dešimties iki dvidešimties eurų.

Albanijos paplūdimiams neprilygsta nė vienas Europos kurortas – paplūdimiai gražūs ir švarūs, o svarbiausia – nėra perpildyti, kas yra aktualu kiekvienam, trokštančiam ramaus poilsio. Albanijos miestuose gausu įvairiausių staigmenų – spalvingų pastatų, postmodernistinių statinių ir stilingų mados krautuvėlių, kurios viliote vilioja apsipirkti. Vietiniai gyventojai turistus priima itin svetingai ir jais tikrai nuoširdžiai domisi. Nenustebkite, jei būsite užkalbinti tiesiog autobuse – pradėti pokalbį su nepažįstamaisiais albanams yra visiškai natūralu. Albanijoje susikalbėsite anglų, italų ir ispanų kalbomis ar tiesiog gestikuliuodami – vietiniai tikrai pasistengs jus suprasti!

Trumpai:

 • Kerinti ir paslaptinga, pilna kontrastų šalis
 • Viduržemio jūros klimatas ir svetingi gyventojai
 • Nuostabūs senovės paminklai, kalnai, paplūdimiai, ežerai
 • Nepaliesta gamta ir gražūs kraštovaizdžiai
 • Puiki tradicinė virtuvėFiltrai