Sirtakio žingsneliu po Kiklados salyną | Pažintinė kelionė

569 €
Išvykimas 2023-08-24
Atvykimas 2023-08-27
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-05-26
Atvykimas 2023-06-02
1529€
arba
Pirkti
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2023-06-29
Atvykimas 2023-07-02
689€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-07-07
Atvykimas 2023-07-14
1249€
arba
Pirkti
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2023-08-24
Atvykimas 2023-08-27
569€
arba
Pirkti
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2023-09-01
Atvykimas 2023-09-04
679€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-09-01
Atvykimas 2023-09-08
1249€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Kelionė autobusu
  • Skrydis iš Vilniaus
  • 7n. su pusryčiais ir vakarienėmis
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Papildomi mokesčiai vietoje apie 210 EUR

Kultinės Graikijos vietovės: Mikono sala, Delas ir pasakiškasis Santorinas. Kelionė laivu į Kiklados salas - puiki proga pažinti šį Graikijos kampelį. Mikonas - viena garsiausių turistų iš viso pasaulio lankomų vietų. Žavūs, gėlėmis apsodinti kampeliai ir kruopščiai prižiūrimi paminklai tapo vaizdingu fonu judriam naktiniam gyvenimui. Iš Santorino, kuris, kaip manoma, yra mitinė Atlantida, atkeliauja dauguma Graikijos atvirukų. Smaragdinė jūra, balti namai, garsioji kaldera ir fenomenalūs saulėlydžiai - dar ilgam išliks jūsų atmintyje

1. DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste, skrydis į Atėnus. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

2. DIENA. SANTORINAS: FIRA
Pusryčiai. Išvykimas. Pervežimas į Pirėjo uostą. Kelionė keltu į SANTORINĄ. Kelionė autobusu į salos sostinę FIRĄ, trumpas pasivaikščiojimas tarp jaukių namų ir siaurų gatvelių, prigludusių prie kraterio šlaito. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

3 DIENA. SANTORINAS: OIA - AKROTIRI
Pusryčiai. Vykimas į OIA. Pasivaikščiojimas po vaizdingiausią salos miestelį. Aplankoma žymiausioji Kasteli apžvalgos aikštelė. Laisvas laikas. Kelionė link Akrotirio, sustojimas nuotraukoms prie garsiojo vėjo malūno. Po to - apsilankymas svarbiausioje salos archeologinėje vietovėje - AKROTIRI, puikiai išlikusiame liudijime apie gyvenimą Santorine prieš ugnikalnio išsiveržimą XVII a. pr. m. e. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

4. DIENA. NAKSAS
Pusryčiai. Išvykimas. Pervežimas į uostą. Kelionė keltu į NAKSO salą. Atvykimas į uostą, pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, laisvas laikas. Vakarienė, nakvynė.

5. DIENA. NAKSAS: NAKSAS - DAMALAS - TRAGĖJOS SLĖNIS - CHALKI - APIRANTAS
Pusryčiai. Vykimas į salos sostinę NAKSĄ. Pasivaikščiojimas gatvelių labirintu iki uosto bei Apolono šventyklos, pastatytos VI a. pr. m. e. Pasak mitologijos, būtent čia Tesėjas paliko Ariadnę. Apsilankymas Kastro rajone, seniausioje Nakso dalyje. Kelionė per Galando kaimą, virš kurio stūkso Bellonias bokštas. Sustojimas DAMALASO kaime, apsilankymas tradicines keramikos dirbtuvėse ir alyvuogių spaudykloje. Maršrutas toliau driekiasi derlingu TRAGĖJOS slėniu, apaugusiu šimtamečiais alyvmedžiais, ąžuolais ir platanais. Atvykimas į CHALKI kaimą, kuriame stūkso bizantine Panagia Protothroni bažnyčia. Apsilankysite citrusinių vaisių spirito varykloje ir sužinosite apie vietinio alkoholio gamybą. Apsilankymas Panagia Drosiani bažnyčioje - ankstyvosios krikščionybės laikotarpio paminkle, kuris laikomas vienu seniausių Balkanuose. Bažnyčia, senojo vienuolyno dalis, pasižymi unikaliu architektūriniu stiliumi: atidengtomis akmeninėmis sienomis, trijų dalių mansarda su kupolu ir trimis gretimomis koplyčiomis šiaurinėje pusėje, kurių stogai turi kvadratinius kupolus. Kai kurios iš išlikusių freskų datuojamos VI a., kitos - XI-XIV a. Vyksite į APIRANTĄ, miestą esantį Fanario kalno papėdėje. Pasivaikščiokite marmurinėmis grindinio gatvelėmis iki pagrindinės aikštės. Apsilankymas Archeologijos muziejuje, kuriame sukauptos turtingos Proto-Kikladų laikotarpio kolekcijos. Laisvas laikas. Važiuosite per Flerio ir Melanes miestelius į senovinį archajišką marmuro karjerą. Čia rasime įspūdingą, 6,4 m ilgio, Kouroso statulą, pastatytą VII a. pr. m. e. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

6. DIENA. DELAS - MIKONAS
Pusryčiai. Kelionė keltu į DELO salą. Pasak mitologijos, ši mažytė sala Egėjo jūroje yra Artemidės ir Apolono gimimo vieta. Šiuo metu ji yra negyvenama, o visa jos teritorija paversta saugoma archeologinė zona. Delą vainikuoja Kynto viršūnė, nuo kurios atsiveria nepamirštamas viso Kikladų salyno vaizdas. Apžvalginė ekskursija į Teatro kvartalą, pasivaikščiojimas Šventuoju keliu link Apolono šventovės ir šventyklų. Toliau - kelionė keltu į MIKONĄ - vieną iš kosmopolitiškiausių Graikijos salų, kasmet pritraukiančią daugybę menininkų ir turistų iš viso pasaulio, o tarp jų - daugybę įžymybių. Laisvas laikas ir ekskursija po salos sostinę Chorą, pasivaikščiojimas siauromis gatvelėmis su baltais namais iki vaizdingo Alefkandros rajono, vadinamo „Mažąja Venecija“. Grįžimas į viešbutį Nakso saloje, vakarienė, nakvynė.

7. DIENA. ATĖNAI.
Pusryčiai. Išvykimas. Pervežimas į uostą, įlaipinimas. Kelionė keltu į Pirėjų. Pervežimas į viešbutį Atėnuose. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

8. DIENA
Pusryčiai. Išvykimas. Pervežimas į oro uostą. Išvykimas į Lietuvą.

Įskaičiuota: 7 nakvynės viešbučiuose **/***: 2 Atėnuose, 2 Santorine, 3 Nakso saloje; Dviviečiai kambariai (galimybė pastatyti 1 papildomą lovą) su vonios kambariais - maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės – skrydžiai – kelionė autobusu – kelionės vadovo paslaugos.

1. Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo į lankomus objektus mokesčiai, vietiniai gidai, kelto bilietai: apie 210 EUR.


Apie šalį

Žydras jūros vanduo, šildanti saulė ir amžinai žalios citrinų giraitės visą tai rasite Graikijoje! Jei dar kyla abejonių kodėl vertą atostogauti šioje šalyje dalinamės 10 faktų kodėl savo atostogas privalai praleisti Graikijoje!
 1. Pasakiški Graikijos paplūdimiai, kurie patenka į geriausių paplūdimių Europoje topus!
 2. Atskiro punkto reikalajunits žymusis Navagio paplūdimys Zakinto saloje.
 3. Nuostabi Graikijos virtuvė ir neįprasti saldumynai.
 4. Saulė Graikiją šildo daugiau nei 250 dienų arba daugiau nei 3000 valandų per metus.
 5. Graikija turi daugiausia archeologijos muziejų nei kuri kita pasaulio šalis.
 6. Šalyje gausu mažų bei jaukių siauromis gatvelėms garsėjančių miestelių. 7. Nepaprasto skonio nacionalinis Graikijos gėrimas - Ouzo.
 8. Graikijoje yra net 11 įspūdingų krioklių.
 9. Šalyje vis dar veikia istorinės ir vietinių pamėgtos tavernos.
 10. Kvapą gniaužiančios Mėlynosios olos Zakinto saloje.
Filtrai