Pažintinė kelionė lėktuvu į Siciliją aplankant gražiausias salos vietas!

889 € 909.00
Išvykimas 2023-08-20
Atvykimas 2023-08-27
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-05-31
Atvykimas 2023-06-07
889€ 909.00
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-07-23
Atvykimas 2023-07-30
889€ 909.00
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-08-20
Atvykimas 2023-08-27
909€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-09-10
Atvykimas 2023-09-17
989€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-10-18
Atvykimas 2023-10-25
989€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Pusryčiai ir vakarienės
  • 7n. 3* viešbučiuose
  • Vadovas iš Lietuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • turistinis mokestis
  • įvažiavimo mokesčiai, vietiniai gidai ir kiti mokesčiai: apie 195 EUR

KELIONĖS PROGRAMA:
1 DIENA.
Dalyvių susitikimas Vilniaus oro uoste. Skrydis į Siciliją, Kataniją. Pervežimas į viešbutį Etnos/Taorminos rajone, apgyvendinimas. Laisvas laikas. Vakarienė, nakvynė.
2. DIENA. ETNA – TAORMINA
Pusryčiai. Kelionė link ETNOS ugnikalnio. Rytinėje Sicilijos pakrantėje stūksantis didingas Etnos ugnikalnis yra aukščiausias aktyvus ugnikalnis Europoje (3340 m virš jūros lygio). Pervežimas autobusu į automobilių stovėjimo aikštelę, prie Silvestri kraterio (1800 m virš jūros lygio). Už papildomą mokestį norintys gali džipais pakilti 2900 m virš jūros lygio. Kelionė į TAORMINĄ. Apsilankymas Teatro Greco – senoviniuose ir labai vaizdinguose teatro griuvėsiuose. Pasivaikščiosime po Corso Umberto gatvę iki IX Aprile aikštės, iš kurios terasos atsiveria nuostabūs vaizdai į Etnos kalną ir įlanką. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė, nakvynė.
3. DIENA. SIRAKŪZAI - NOTAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į Sirakūzus. Apžvalginė ekskursija po miestą: nuostabus senamiestis, Duomo aikštė, Aretuzos šaltinis, senovinis graikų teatras su vaizdu į jūrą, Latomia del Paradiso – grota, dar vadinama dievo Dioniso ausimi. Pervežimas į NOTĄ. Pasivaikščiojimas po miestą, garsėjantį nuostabia barokine rūmų ir bažnyčių architektūra: Porta Reale, San Francesco bažnyčia, tobulų proporcijų turgaus aikštė, Chiesa Madre katedra ir įspūdingi rūmai. Pervežimas į viešbutį Piazza Armerina/Kaltadžironės rajone. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
4. DIENA. PIAZZA ARMERINA - AGRIDŽENTAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į PIAZZA ARMERINA, kuriame aplankysime garsiąją romėnų vilą, užimančia apie 3500 m² plotą! Vila turi daugiau nei keturiasdešimt kambarių (įskaitant ir tualetus), kuriuose iki mūsų dienų yra išlikusios unikalios tematikos, meistriškai išpuoštos mozaikinės grindys. Garsiausia vilos mozaika – „Merginos su bikiniais“. Keliaujame į AGRIDŽENTĄ. Apsilankysime Šventyklų slėnyje - vienoje svarbiausių archeologinių vietovių visame Viduržemio jūros regione. Slėnis užima beveik 2 000 hektarų plotą ir yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Dauguma slėnyje įsikūrusių pastatų datuojami V a. pr. m. e., tarp jų galima rasti Heros, Heraklio šventyklų liekanų bei kitų antikinių pastatų liekanų. Pervežimas į viešbutį Agridžento rajone. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
5. DIENA. MARSALA - TRAPANIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į MARSALĄ - žavų miestelį, garsėjantį vynuogynais ir gražiais paplūdimiais. Laisvas laikas. Pervežimas į TRAPANIO miestą, įsikūrusį Tirėnų ir Viduržemio jūrų sandūroje. Dar senovėje įkurtas miestas džiugina savo senamiesčiu. Pasivaikščiojimas po miestą, kuriame gausu architektūros perlų, tokių kaip Palazzo Cavarretta. Kelionė į druskos laukų gamtos rezervatą – vieną iš salos simbolių, kuriame jūros druska vis dar išgaunama garinant vandenį. Čia stūkso vėjo malūnai su jiems būdingais raudonais stogais – tokie, kokius galite sutikti atvirukuose. Pervežimas į viešbutį Palermo rajone. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
6. DIENA. PALERMAS - MONREALĖ
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po PALERMĄ - Sicilijos sostinę, įsikūrusią Monte Pellegrino kalvos papėdėje. Sostinė - egzotiškas europietiškos ir rytietiškos kultūros mišinys. Palermo architektūroje galima pastebėti arabų, normanų, baroko ir moderno kultūrų įtakas. Ekskursijos metu galėsite apžiūrėti didingą katedrą. Dėl įvairių statybos periodų, atliktų pakeitimų ir renovacijų katedra pasižymi nuostabiu daugelio architektūros stilių deriniu. Toliau - garsieji Palermo trijų lygių Pretorijos fontanai. Aplankysime ir Bellini aikštę bei normanų ir saracėnų paminklus, kapucinų vienuolyno katakombas, kuriose saugomos vienuolių ir pasauliečių mumijos bei Palatino koplyčią. Pervežimas į MONREALĘ. Apsilankymas katedroje, saugančioje nuostabią mozaiką - ryškiausią Sicilijos-normanų meno kūrinį. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas. Vakarienė, nakvynė.
7. DIENA.ČEFALU - MESINA
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į ČEFALU - Tirėnų jūros perlą, įsikūrusį didingos La Rocca uolos papėdėje. Pasivaikščiosime po miesto centrą iki garsiausio paminklo - XII a. monumentaliosios katedros, kurią pastatė normanų karalius Rogeris II. Laisvas laikas. Išvykimas į MESINĄ, miestą, įsikūrusį prie vaizdingo Mesinos sąsiaurio. Per šimtmečius miestas iš griuvėsių buvo atstatytas tris kartus. Pasivaikščiosime po žavų jo centrą ir apžiūrėsime Katedros aikštę, kurioje stovi XII a. katedra ir jos varpinė, ant kurios viršūnės stovi vienas didžiausių pasaulyje astronominių laikrodžių. Apžiūrėsime ir Oriono fontaną Katedros aikštėje, Katalonijos aikštę ir netoliese esančią Santissima Annunziata dei Catalani bažnyčią. Laisvas laikas vienoje iš kavinių. Vėliau aplankysime Neptūno fontaną Unita d'Italia aikštėje, iš kurio galėsite grožėtis uosto panorama su Di San Salvatore fortu ir jo 60 metrų kolona, kurią vainikuoja miesto globėjos Madonna della Lettera figūra. Pervežimas į viešbutį Etnos kalno ir Taorminos srityje. Nakvynė, vakarienė, nakvynė.
8. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvas laikas (priklausomai nuo išvykimo laiko). Pervežimas į Katanijos oro uostą ir išvykimas į Lietuvą.

PASLAUGOS:7 nakvynės 3* viešbučiuose: 3 netoli Etnos/Taorminos, 1 netoli Piazza Armerina/Kaltadžironės, 1 netoli Agridžento, 2 Palerme; dviviečiai kambariai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais; maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės  •  kelionės vadovo paslaugos • skrydis  • pervežimai autobusu arba mikroautobusu.

PASTABOS:1. Privalomi mokesčiai vietoje: turistinis mokestis: 1-3 EUR/naktis/asm.; įvažiavimo mokesčiai, vietiniai gidai ir kiti mokesčiai: apie 195 EUR.
2. Pasirenkamieji mokesčiai: pervežimas į pagrindinį Etnos kalno kraterį: apie 75 EUR.
3. Kelionės vadovas neveda ekskursijų po graikų teatrus Sirakūzuose ir Taorminoje


Apie šalį

Nesvarbu, ar rinksitės kelią per senovės griuvėsius, ar skanausite „spagečius“ žvakių apsuptoje „trattorijoje“ , o gal surengsite pikniką apelsinų medžių giraitėje, Sicilijos atostogos siūlo "la dolce vita" realią nuotrauką.
Ši trikampio formos sala, esanti Italijos bato apačioje, gali pasirodyti maža, tačiau jos forma puiki!
Viduramžių kaimai, Romėniški griuvėsiai ir išsiplėtusios kaimavietės sukuria salos interjerą, o vynuogynai, alyvmedžių giraitės ir citrinos medžiai nuveda į pakrantę. O dar jūsų laukia aukščiausias Europoje - Etnos vulkanas.
Taormina yra Italija, kurią matote ant atvirukų. Jo smėlio spalvos pastatai yra paslėpti po vynmedžiais ir gėlėmis, kurios išsilieja balkonuose. Centre senovės graikų amfiteatras žiūri į paplūdimį. Žingsniuojant žemyn nuo Taormina kelio yra šeimos mėgstama vieta - Giardini Naxos. Cefalu yra dar viena šauni vietelė su gatvelių labirintais ir kolekcija Graikijos griuvėsių, tokių kaip Dianos šventykla.
Filtrai