Savaitės pažintis su Maltos sala bei laisvas laikas poilsiui!

859 € 999.00
Išvykimas 2023-10-14
Atvykimas 2023-10-21
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-07-01
Atvykimas 2023-07-08
929€ 959.00
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-07-22
Atvykimas 2023-07-29
929€ 1089.00
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-08-12
Atvykimas 2023-08-19
899€ 1089.00
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-09-02
Atvykimas 2023-09-09
939€ 969.00
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-09-23
Atvykimas 2023-09-30
939€ 1099.00
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2023-10-14
Atvykimas 2023-10-21
859€ 999.00
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Apgyvendinimas su pusryčiais
  • Ekskursinė programa
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Kurorto mokesčiai
  • Kai kurie mokami objektai
  • papildomos pasirenkamos ekskursijos

PASIŪLYMO APRAŠYMAS

Nuotykių kupina savaitė nuostabioje saloje! Ši ekskursija – puikus įdomiausių Maltos lankytinų vietų ir poilsio derinys. Ekskursijos vyksta ramiu tempiu, visos nakvynės suplanuotos viename viešbutyje. Maršrutas apima 5000 metų egzistuojančią istoriją, ir nuostabius salos vaizdus. Laisvas dienas galima panaudoti ramiam poilsiui arba dalyvauti įdomioje pasirenkamojoje programoje.

 

KELIONĖS PROGRAMA

1. DIENA.
Dalyvių susitikimas Vilniaus oro uoste. Skrydis į Maltą. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.


2 DIENA. MDINA - MOSTA
Pusryčiai. Išvyka į MDINĄ – Maltos salos pirmąją sostinę. Salos centre įsikūręs nedidelis ir ramus miestelis turi savo turtingą ir gražią istoriją. Siauros, vingiuotos gatvelės dar mena arabų laikus. Pasivaikščiojimas viduramžiškų gatvelių labirintu, nukels į paslaptinguosius salos laikus. Čia nėra eismo, laikas teka tingiai, beveik tokiu pat ritmu kaip prieš šimtus metų. Apsilankymas Šv. Pauliaus katakombose. Grįždami atgal sustosime MOSTOS mieste – jame stovi neoklasicistinė Švenčiausiosios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų rotonda. Individuali ekskursija po bažnyčią. Bažnyčios viduje yra 1942 m. balandžio 9 d. vokiečių numestos bombos kopija. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas. Nakvynė.


3 DIENA. GOZO SALA
Pusryčiai. Laisvas laikas savarankiškoms ekskursijoms arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): visos dienos ekskursija į GOZO salą. Keltas į Gozo salą plaukia tik apie 30 minučių. Mažesniąja Maltos seserimi tituluojama Gozo sala, stebina savo pasakiškais kraštovaizdžiais, todėl nenuostabu, kodėl būtent šioje saloje Odisėjas praleido net septynerius metus. Panoraminė kelionė po salą - puiki proga pasigrožėti vietiniais kaimeliais ir nuostabiais kraštovaizdžiais. Apsilankymas į UNESCO sąrašą įtrauktame senovės šventyklų komplekse DŽGANTIJA. Kelionė į salos sostinę Viktoriją (anksčiau vadintą Ir-Rabatu). Mieste dominuoja citadelės pastatai, nuo kurių atsiveria įspūdinga miesto ir salos panorama. Laikas pietums. Keliaujame į apžvalgos aikštelę ant Kalipsės olos, jei liks laiko, apsilankysime gražioje Ramlos įlankoje. Kelionė į apžvalgos aikštelę netoli DVEIROS, kurioje galėsite pasigrožėti įvairiais uolų dariniais, kuriuos per tūkstančius metų kalkakmenyje išraižė jūra. Sugrįžtame į viešbutį, nakvynė.


4 DIENA. WIED IŻ-ŻURRIEQ – MARSAŠLOKAS
Pusryčiai. Laisvas laikas arba dalyvavimas pasirenkamojoje ekskursijoje (už papildomą mokestį). Kelionė į pietinę Maltos dalį. Apsilankymas WIED IŻ-ŻURRIEQ kaime, garsėjančiame įstabiais vaizdais į netoliese esančią Filflos salą. Kelionė į vaizdingą žvejų kaimą MARSAŠLOKĄ, kurio krantinėje galėsite pamatyti tradicines trispalves maltiečių valtis - „luzzu“. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


5 DIENA. VALETA – BORMLA (KOSPIKUA) – BIRGU (VITORIOZA) – ISLA (SENGLĖJA)
Pusryčiai. Pervežimas į salos sostinę VALETĄ. Miestas iki šių dienų išlaikė savo unikalų charakterį. Jame dominuoja architektūra ir pastatai iš to laikotarpio, kai sala priklausė Maltos riterių ordinui. Visas Valetos miestas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiojimas po miestą: Valdovų rūmai ir Šv. Jurgio aikštė, uostas, iš kurio atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama, Baraka sodai. Apsilankymas Šv. Jono katedroje, kurioje galėsite pasigrožėti Caravaggio šedevru „Šv. Jono Krikštytojo galvos nukirtimas“. Laisvas laikas. Toliau programoje – kelionė į tris uostamiesčius, kuriuose iš pradžių apsigyveno į salą atvykę kalavijuočiai. Apsilankymas įtvirtintame BORMLA (KOSPIKUA) uoste, po to pasivaikščiojimas siauromis BIRGU (VITORIOZA) gatvelėmis, o dienos pabaigoje pasieksime ISLĄ (SENGLĖJĄ), garsėjančią turkų invazijos atmušimu. Laisvas laikas pasigrožėti įspūdinga salos panorama. Sugrįžtama į viešbutį, nakvynė.


6 DIENA. KRUIZAS – SLIMA
Pusryčiai. Pervežimas į prieplauką SLIMOS mieste. Kruizas (~1,5 val.) po pagrindinius Maltos uostus. Apsilankymas žavingose įlankose ir daugybėje prieplaukų, kuriose švartuojasi modernios jachtos. Puiki proga įamžinti nuostabius Valetos ir Trijų miestų vaizdus iš jūros. Laisvas laikas pietums ir apsipirkimui Slimos centre, kuriame stovi garsioji promenada su daugybe parduotuvių, kavinių, restoranų ir barų. Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė.


7 DIENA. MALTIETIŠKA NAKTIS
Pusryčiai. Laisvas laikas. Vakare (už papildomą mokestį): kelionė į vietinę taverną ir maltietiška naktis. Vakaras prasidės skambant mandolinos garsams ir tradiciniam dainavimui. Tradicinių Maltos patiekalų vakarienė, kuriuos ruošia geriausi Maltos virtuvės šefai. Valgiaraštyje rasite užkandžių, rikotos raviolių, triušienos, keptos vyne ir česnakuose, „Bragjoli“ (jautienos su alyvuogėmis) ir nuostabių maltietiškų desertų. Prie vakarienės patiekiamas maltietiškas vynas, kava, arbata ir šaltieji gėrimai. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


8 DIENA.
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

PASLAUGOS

7 nakvynės 3* viešbutyje; dvivietis kambarys (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • 7 pusryčiai • skrydžiai • pervežimai autobusu • kelionės vadovo paslaugos

PASTABOS

1. Privalomi mokesčiai vietoje: apie 0,5 EUR/asm./naktį, ne daugiau kaip 5 EUR asmeniui už viešnagę (mokestis imamas registruojantis viešbutyje), kruizas po Maltos uostus, įėjimo mokesčiai ir vietinis gidas: 125 EUR.
2. Neprivalomi mokesčiai: Gozo salos ekskursija: 58 EUR, pietinė Maltos dalis: 40 EUR, maltietiškas vakaras: 55 EUR.
3. Lankomų objektų ar dienų eiliškumas gali skirtis.


Apie šalį

Tai gal būt nedidelė sala, tačiau atostogas Maltoje privers pasinerti į nuotykius. Nuo gražių paplūdimių ir istorinių paminklų, iki kosmopolitinių uostamiesčių ir ryškių naktinių pramogų, kiekvienam žmogui yra paslėptas „perliukas“ šioje Viduržemio jūros širdyje. Kodėl gi ne atsipalaiduoti saulėje, įlankoje lyg iš paveikslėlio? Ar nuplaukti į netoliese esančią Komino salą ir pasinerti į vaizdingą Mėlynąją lagūną?

Jei mylite istoriją, jums patiks UNESCO sąraše esanti sostinė Valeta. Čia rasite garsiąją Šv. Jono katedrą, kuri pastatytaXVI a. "Silema" ir "St Julian's" gali pasigirti daugybe parduotuvių, barų ir restoranų, kurie pasirodo visu savo gražumu nusileidus saulei.
Kerinti pakrantė pasižymi auksinėmis įlankomis, laukinės vasaros spalvos žydi pievose ir ryškiai dekoruotos valtys, puikiai atrodo uostamiesčio pakrantėse. Vietos virtuvė, kuri yra Maltos atostogų akcentas, atspindi šalies spalvingą istoriją kurioje Sicilijos, Viduržemio jūros ir anglų įtaka.
Tiems, kurie norėtų pabėgti nuo šurmulio ir šurmulio, kelionė į Mdina yra tinkama. Žinomas kaip "tylus miestas", "Mdina" draudžia bet kokį eismą viduje. Įspūdinga baroko ir Normano architektūros sintezė, miesto centrui būdinga didžiulė ir dramatiška Metropoliteno Šv. Pauliaus katedra.
Filtrai