Tailandas - auksinio Budos bambukiniai laiveliai | Pažintinė kelionė lėktuvu

2119 €
Išvykimas 2024-02-06
Atvykimas 2024-02-14
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 8 n.
Išvykimas 2024-02-06
Atvykimas 2024-02-14
2119€
arba
Pirkti
Trukmė 8 n.
Išvykimas 2024-03-26
Atvykimas 2024-04-03
2139€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis iš Vilniaus
 • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • vidinis skrydis
 • 7n. viešbučiuose su pusryčiais
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Arbatpinigiai
 • papildomos pasirenkamos ekskursijos

Pasiūlymo privalumai
 • Puikūs Tailando istorijos paminklai
 • Džiunglės ir romantiški Ajutajos griuvėsiai
 • Garsiausias Tailande plaukiojantis turgus
 • Egzotiški nacionalinių parkų kraštovaizdžiai
 • Atsipalaidavimas nuostabiuose Krabio paplūdimiuose
Kelionės trasa

Bankokas • Bang Pain • Ajutaja • Kančanaburis • Kvai upė • Elephant Haven dramblių prieglauda • Eravano nacionalinis parkas • Damnen Saduakas • Hua Hinas • Sam Roi Joto kalnų nacionalinis parkas • Soko Kalvų nacionalinis parkas • Krabis • Pangnga • Ko Tapu • PHI PHI • Bankokas

PASIŪLYMO APRAŠYMAS

Fantastiniai egzotiškų nacionalinių parkų kraštovaizdžiai ir nuostabūs istorijos paminklai, liudijantys Tailando istoriją. Programoje: Bankokas su didingomis šventyklomis bei garsiausias plaukiojantis Damnen Saduako turgus, pilnas spalvų ir kvapų. Kelionės dalyviai plauks tradiciniu laivu Chao Phraya upe ir Bankoko kanalais. Didelė atrakcija yra pasiplaukiojimas motoriniais laivais ežeru su vaizdingomis uolienomis Soko Kalvų nacionaliniame parke.

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Skrydis į Tailandą.

2 DIENA. BANKOKAS Skrydis į BANKOKĄ.
Susitikimas oro uoste su vietiniu gidu. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, nakvynė. Norintiems (už papildomą mokestį vietoje): vakarienė restorane, esančiame „Baiyoke Sky“ viešbučio, aukščiausio pastato Tailande, 78 aukšte, iš kur atsiveria panoraminis vaizdas į miestą. Po to pasivaikščiojimas garsiąja Khao San gatve. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


3 DIENA. KANČANABURIS - ELEPHANT HAVEN DRAMBLIŲ PRIEGLAUDA – ERAVANO NACIONALINIS PARKAS - KVAI UPĖ (apie 270 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į KANČANABURĮ, provinciją esančią maždaug 150 km į vakarus nuo Bankoko. Apsilankymas ELEPHANT HAVEN DRAMBLIŲ PRIEGLAUDOJE Kančanaburyje, kur galima pamatyti, kaip šie nuostabūs gyvūnai elgiasi natūralioje aplinkoje, pamaitinti ir sužinoti daug įdomių faktų apie juos. Norintiems maudynės su drambliais (už papildomą mokestį vietoje). Važiavimas link Eravan nacionalinio parko, sustojimas prie Wampo - medinio viaduko, pastatyto karo metu. Apsilankymas ERAVANO NACIONALINIAME PARKE. Trumpas pasivaikščiojimas iki vaizdingo krioklio ir maudynės krištolo skaidrumo vandenyje. Po trumpo poilsio vykimas į Kančanaburį. Laisvalaikis prie garsiojo tilto per KVAI UPĘ. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.


4 DIENA. DAMNEN SADUAKAS – HUA HINAS (apie 200 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į DAMNOEN SADUAK, kur yra garsiausias Tailande plaukiojantis turgus. Vietiniai prekeiviai iš valtelių parduoda vaisius, daržoves, kitus maisto produktus ir vietinius rankdarbius. Taip pat galima paragauti tradicinių patiekalų, pagamintų valtyse. Laisvalaikis pirkiniams. Po pietų kelionė į HUA HINĄ - pajūrio miestelį, esantį apie 220 km į pietryčius nuo Tailando sostinės. Apsilankymas karališkuose Khao Wang rūmuose Petchaburi. Rūmai, kuriuos 1859 m. pastatė karalius Mongkutas (Rama IV), yra įsikūrę ant kalvos viršūnės, į kurią pakilti lyniniu funikulieriumi. Apgyvendinimas Hua Hin viešbutyje, nakvynė.


5 DIENA. SAM ROI JOTO KALNŲ NACIONALINIS PARKAS. (apie 270 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykimas į mažą Bang Pu žvejų kaimelį SAM ROI JOTO KALNŲ NACIONALINIAME PARKE. Kelionė laivu į ramų paplūdimį ir 20 min. perėjimas į Phrayanakorn urvą, kur yra nuostabi stalagmitų apsupta karaliaus Chulalangkornos pastatyta pavėsinė. Po pietų išvykimas į Čumponą. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė


6 DIENA. SOKO KALVŲ NACIONALINIS PARKAS – KRABIS (apie 300 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į SOKO KALVŲ NACIONALINĮ PARKĄ. Parkas užima apie 740 km² plotą, jame galima pamatyti žmogaus nepaliesto atogrąžų miško liekanas, praeityje dengusius visą Malajų pusiasalį. Miške gyvena daugybė gyvūnų rūšių: drambliai, gibonai, elniai, tapirai, ir daugybė kitų. Centrinėje jo dalyje tyvuliuoja yra Cheow Larn ežeras. Pasiplaukiojimas motorinėmis valtimis vaizdingu ežeru, apsuptu stačių kalkakmenio uolienų, iškilusių iki 500 m virš vandens lygio. Po pietų kelionė į KRABI, vieną iš gražiausių Tailando provincijų. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.


7 DIENA. KRABIS – PHI PHI
Pusryčiai. Laisvalaikis: poilsis paplūdimyje arba romantiškas kruizas į garsias PHI PHI salas (už papildomą mokestį vietoje). Tai nedidelis, nepaprastai vaizdingų salelių salynas, daugelį kurių jungia nerijos, sudarančios vieną gražiausių Tailando paplūdimių. Laisvalaikis Phi Phi Don. Galimybė apsipirkti vietiniame turguje arba poilsiui paplūdimyje. Pietūs. Mažoji Phi Phi Leh, kurios stačios uolinės sienos slepia nuostabią lagūną su neįtikėtino turkio žalumo vandeniu, žavi savo unikaliu klimatu ir kraštovaizdžiu. Laisvalaikis paplūdimio malonumams garsiąjame „Maya“ paplūdimyje, kur buvo filmuojama kino juosta „Dangaus paplūdimys“ su Leonardo DiCaprio. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.


8 DIENA. KRABIS – BANKOKAS
Pusryčiai. Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio, pervežimas į oro uostą. Skrydis į BANKOKĄ. Apsilankymas svarbiausiose Bankoko lankytinose vietose: Smaragdinio Budos šventykloje, kuri yra svarbiausia šventykla Tailande, i Karališkuosiuose rūmuose, istorinėje Tailando karalių buveinėje. Kelionė per karališkąjį Dusito rajoną, kur, be kitų objektų, yra sosto kambarys Ananta Samakhom, karaliaus Rama V ant arklio skulptūra ir Paruskavan rūmai, kuriuose XX amžiaus pradžioje gyveno garsioji princesė Katia. Apsilankymas Gulinčio Budos šventykloje, kurioje yra viena didžiausių Budos statulų (46 metrų). Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė tradiciniu laivu Chaophraya upe ir Bankoko kanalais, kurie buvo pagrindinis miesto susisiekimo maršrutas. Kelionė per kinų rajoną. Apsilankymas Auksinio Budos šventykloje. Vakare pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): vykimas į naktinį turgų Asiatique Riverfront. Patiekiama vakarienė, susidedanti iš tradicinių tailandietiškų patiekalų ir transvestitų šou - „Calypso“. Laisvas laikas apsipirkti didžiausiame Bankoko naktiniame turguje, kuriame galima rasti daugybę restoranų, gatvės maisto ir suvenyrų krautuvėlių. Pervežimas į viešbutį, nakvynė.


9 DIENA. BANKOKAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvas laikas (priklauso nuo išvykimo laiko) Vykimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota
• Apgyvendinimas: 7 nakvynės viešbučiuose ***; dviviečiuose kambariuose (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais
• Maitinimas: 7 pusryčiai
• Skrydžiai: Vilnius - Bankokas - Vilnius, rankinis ir registruotas bagažas
• Pervežimai autobusu/mikroautobusu vietoje
• Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos
• Ekskursinė programa kelionės metu: Vidinis skrydis iš Krabio į Bankoką ir vietinis gidas (mokestis įtrauktas į bendrą kelionės kainą)


Į kainą neįskaičiuota
• Mokesčiai vietoje: Privalomi aptarnavimo mokesčiai – 5 USD/asm./dieną.
• Pietūs ir vakarienės
• Neprivalomi (pasirenkami) mokesčiai: vakarienė Bankoke Baiyoke Sky: apie 55 USD, Asiatique ir Calypso: apie 50 USD, Kruizas Bankoko kanalais: apie 20 USD, maudynės upėje su drambliais: apie 45 USD, kruizas į Phi Phi salas: apie 65 USD.

PASTABOS

1. Gali keistis programos dienų ar lankomų objektų eiliškumas, mokamų objektų skaičius ar kainos
2. Dėl griežtų Tailando teisinių reikalavimų, Karališkųjų rūmų, Smaragdinio Budos šventyklos ir kai kurių kitų objektų lankymas gali būti vykdomas tik su vietiniu gidu.
3. Sam Roi Joto Kalnų Nacionaliniame parke būtina avėti uždarus batus.
4. Pasiimdami su savimi JAV dolerius atminkite, kad keičiami tik nepažeisti, neaprašinėti banknotai, išleisti po 2001 m.


Apie šalį

Nuo šių metų balandžio 14 dienos Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Tailandą turizmo tikslais, galės šioje šalyje 30 dienų būti be vizos.

Dėl Tailando žmonių draugiško būdo Tailandas yra žinomas kaip šypsenų šalis. Tačiau šalyje yra daug daugiau nei draugiškų veidų. Iš tikrųjų neįmanoma trumpai apibendrinti Tailando, nes kiekviena dalis yra kitokia. Bankokas - su mišriais religiniais orientyrais yra viena iš drąsiausių sostinių pasaulyje. Greitkeliai turi 12 eismo juostų, turguose yra daugiau kaip 15 000 prekystalių, o restoranų tiek daug, kad niekada nebus toliau nei 50 metrų vienas nuo kito.
Vien tik Krabi provincijoje yra 150 kilometrų vertės paplūdimių, supamų uolienų. Khao Lak zonoje smėlynai susilieja su nacionaliniais parkais, kurie prasideda kelis šimtus metrų nuo kranto. Tuo tarpu Pukete yra tikras mišinys. Nors mini paplūdimiai Mai Khao leis pasimėgauti ramybe, kviečiame į Patong kur vyksta nuolatiniai vakarėliai.
Galite sujungti bet kokį skaičių skirtingų patirčių - jūsų atostogos gali būti atsipalaidavimo, kultūrinės, jaudinančios, ramios, prabangios, kupinos nuotykių, romantiškos ir linksmos... Argi nenuostabus derinys iš viso to išeitų?
Tailandas yra toks įvairus ir pilnas kontrastų, kad tik atvykę keliautojai pirmomis dienomis jaučiasi priblokšti įvairovės ir patiria visą emocijų spektrą. Čia visiškai greta vienas kito galima pamatyti didingus dangoraižius ir žvejų trobeles. Šventyklų kompleksus ir "raudonųjų žibintų skersgatvius". Prabangius restoranus ir vežimėlius su skrudintais vabzdžiais.
Taip pat pagalvokite, kad Jūsų savaitės gyvenimas Tailande, kainuos mažiau nei savaitgalis Didžiojoje Britanijoje.
Filtrai