Naujiena! Slidinėjimas Austrijoje - aktyvi ir pažintinė kelionė

669 €
Išvykimas 2023-03-23
Atvykimas 2023-03-31
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 8 n.
Išvykimas 2023-02-07
Atvykimas 2023-02-15
669€
arba
Pirkti
Trukmė 8 n.
Išvykimas 2023-03-23
Atvykimas 2023-03-31
669€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • 8 nakvynės viešbučiuose (6 iš jų slidinėjimo kurorte)
 • maitinimas – 8 pusryčiai,
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Kai kurie mokami objektai
 • Draudimas
 • Arbatpinigiai
 • slidinėjimo abonementas

1diena

Lenkija, Čekija

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2diena

Viena

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Austriją. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykus į Vieną, ekskursija po senamiestį apžiūrint miesto širdį – Šv. Stepono katedrą, Vienos operą, kuriai vadovavo R. Štrausas, G. Maleris, H. von Karajanas; neohelenistinio stiliaus Parlamento pastatą su priešais įsitaisiusiu teisingumo deivės Atėnės fontanu, Rotušę, Habsburgų rūmų kompleksą, pasakojantį 600 metų Austrijos–Vengrijos imperijos istoriją. Laisvas laikas pietums ir suvenyrų pirkimui Austrijos sostinėje. Išvykstate į Austrijos Alpes. Vakare, apie 20 val. atvykstate į viešbutį Zell am See apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~540 km

Viena. Habsburgų rūmai

Viena. Habsburgų rūmai

Viena. Opera

Viena. Opera

Vienos panorama

Vienos panorama

Viena. Šv. Stepono katedra

Viena. Šv. Stepono katedra

3diena

Slidinėjimas arba ekskursija į Zalcburgą

Pusryčiai. Inventoriaus nuoma (už papildomą mokestį – apie 15 EUR dienai), **slidinėjimo abonemento įsigijimas ir slidinėjimas Zell am SeeKapruno, Saalbacho slidinėjimo kurortuose. Arba siūlome **ekskursiją į Zalcburgą. Atvykstate į Zalcburgą. Ekskursija po didžiojo kompozitoriaus Mocarto miesto senamiestį aplankant Getreidegasse – pagrindinę senamiesčio gatvę, apžiūrint *Mocarto namą-muziejų, *Katedrą, paminklą kompozitoriui, *Šv. Petro vienuolyno bažnyčią, kapinaites. Laisvu laiku, esant galimybei, siūlome *pasikelti į Zalcburgo tvirtovę ir nuo kalvos pasigrožėti miesto panorama, aplankyti pačią *tvirtovę, kuri yra viena didžiausių viduramžių pilių Europoje. Apžiūrite valdovų apartamentus, ginkluotės ekspozijas, taip pat pasigėrite miesto panorama, atsiveriančia nuo pilies sienų. Vakare, apie 18 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~220 km

Zell am See slidinėjimo kurortas

Zell am See slidinėjimo kurortas

Kapruno slidinėjimo kurortas

Kapruno slidinėjimo kurortas

Zalcburgas

Zalcburgas

Zalcburgas

Zalcburgas

4diena

Slidinėjimas arba ekskursija į Insbruką ir Svarovskio kristalų muziejų

Pusryčiai. Slidinėjimas Zell am SeeKapruno, Saalbacho slidinėjimo kurortuose arba siūlome **ekskursiją į Insbruką ir Svarovskio kristalų muziejų. Vykstate į Insbruką. Atvykus ekskursija po senamiestį. Pasivaikštote viena gražiausių gatvių daugybe erkerių išpuoštais namais. Grožitės įspūdingu „Auksinio stogelio“ erkeriu, aplankote Šv. Jokūbo katedrą, garsėjančią italų tapytojo Luko Kranacho kūriniu. Laisvas laikas. Vykstate į *Svarovskio kristalų muziejų, kurio įėjimą saugo įspūdingas milžinas spindinčiomis akimis ir iš burnos besiveržiančiu kriokliu. Muziejuje eksponuojami mažiausias ir didžiausias Svarovskio kristalai, šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis. Vakare, apie 18 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~300 km

Saalbach slidinėjimo kurortas

Saalbach slidinėjimo kurortas

Saalbach slidinėjimo kurortas

Saalbach slidinėjimo kurortas

Insbrukas

Insbrukas

Svarovskio kristalų muziejus

Svarovskio kristalų muziejus

5diena

Slidinėjimas arba ekskursija į Miuncheną

Pusryčiai. Slidinėjimas Zell am SeeKapruno, Saalbacho slidinėjimo kurortuose arba siūlome **ekskursiją į Miuncheną. Keliaujate į Bavarijos sostinę Miuncheną, kuris kartais vadinamas slaptąja Vokietijos sostine. Mieste tvyranti kosmopolitinė dvasia, dailūs pastatai, muziejai ir parduotuvės sutraukia tūkstančius turistų. Ekskursija po senamiestį: centrinė pėsčiųjų gatvė Neuhauserstrasse, senosios bažnyčios, Karlo vartai, vakarinis įėjimas į viduramžius menantį senamiestį; seniausios ir garbingiausia Miunchene Augustinų vienuolių įkurtos alaus daryklos pastatas; turistų mėgstama miesto centrinė Marijos aikštė, kurioje viduramžiais veikė javų ir druskos turgūs; Senoji ir Naujoji rotušės. Ekskursiją baigiate garsiausioje pasaulio aludėje Hofbrauhaus, įkurtoje dar XVI a., talpinančioje daugiau nei 2000 lankytojų. Ši vieta tapo ne vieno politinio ir kultūrinio miesto įvykio liudininke, būtent čia ugningas kalbas sake žiaurusis diktatorius A. Hitleris. Vakare, apie 19 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~350 km

Zell am See slidinėjimo kurortas

Zell am See slidinėjimo kurortas

Miunchenas

Miunchenas

Miunchenas. Katedra

Miunchenas. Katedra

Miunchenas. Rotušė

Miunchenas. Rotušė

6diena

Slidinėjimo ir poilsio išvyka į Bad Gašteiną

Pusryčiai. Slidinėjimas Zell am SeeKapruno, Saalbacho slidinėjimo kurortuose arba siūlome **slidinėjimo ir poilsio išvyką į Bad Gašteiną. Bad Gašteinas tai vienas iš garsiausių ir seniausių Austrijos slidinėjimo kurortų. Slidinėjimo mėgėjai galės mėgautis šio išskirtinio kurorto trasų suteikiamais malonumais. Poilsio mėgėjai ekskursijos metu susipažins su kurorto įžymybėmis - žiemą neužšalančiu kriokliu, XVIII–XIX a. statytais daugiaaukščiais mūriniais pastatais-viešbučiais, terminėmis gydyklomis. Išskirtinė miesto architektūra, apsupta kalnų, pakeri čia apsilankiusius turistus. *Mėgausitės sveikatingumo pramogomis viename iš terminių baseinų kompleksų. Vakare, apie 18 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~100 km

Bad Gašteinas

Bad Gašteinas

Bad Gašteinas

Bad Gašteinas

Bad Gašteinas

Bad Gašteinas

Bad Gašteinas

Bad Gašteinas

7diena

Slidinėjimas arba ekskursija į Halštatą

Pusryčiai. Slidinėjimas Zell am See, Kapruno, Saalbacho slidinėjimo kurortuose arba siūlome **ekskursiją į Halštatą. Vykstate į vieną iš gražiausių miestelių – Zalckamerguto perlą – Halštatą. Tai viena seniausių Austrijos gyvenviečių, menanti druskų kasyklų laikus. Kai kurie šaltiniai šio romantiško, stačių kalnų apsupto miestelio, įsikūrusio ant to paties vardo ežero kranto, pradžią sieja su Akmens amžiumi, kiti su Geležies amžiumi. Romos imperijos laikais Halštatas buvo svarbiu prekybiniu centru. Pavaikščiosite siauromis gatvelėmis, gėrėsitės snieguotomis Dachšteino kalnų viršūnėmis. Esant galimybei, aplankysite vienas iš seniausių pasaulyje *Halštato druskų kasyklas (kasykloms neveikiant pagal galimybę bus pasiūlytas kitų kasyklų lankymas). Keltuvu kilsite į Halštato kalną, kur iš Skywalk apžvalgos aikštelės gėrėsitės užburiančiais Austrijos gamtos vaizdais. Kiekvienas dalyvis gauna specialią aprangą ir leidžiasi į nepakartojamą nuotykį požemių pasaulyje: vaikščiojate požeminiais urvais kurie naudojami nuo bronzos amžiaus, čiuožiate dviem kalnakasių čiuožyklomis, vieną iš kurių yra ilgiausia pasaulyje, žiūrite 3D kino filmą „Bronzos amžius“ apie druskos išgavimo pasaulyje istoriją, važiuojate požeminiu kalnakasių traukinuku iš žemės gelmių į paviršių. Vakare, apie 18 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~250 km

Halštatas

Halštatas

Halštatas

Halštatas

Halštatas

Halštatas

Halštatas

Halštatas

8diena

Diurnšteinas, vyno degustacija

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Čekiją. Pasiekiate vynais garsėjantį Vachau slėnį. Vynuogynais apaugęs slėnis dėl savo istorinės ir architektūrinės reikšmės yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Atvykstate į Diurnšteiną. Pamatote 1410 m. įkurtą Augustiniečių vienuolyną. Gėritės grakščia bažnyčios varpine, kuri dėl savo didelio aukščio yra puikus orientyras keliaujantiems Dunojumi. Aplankote *išskirtinai išpuoštą bažnyčią, iš kurios terasos atsiveria nuostabus Dunojaus vaizdas. Pasivaikščiojate po miestelį. Po ekskursijos siūlome *padegustuoti visame pasaulyje garsių Vachau slėnio vynų. Tęsiate kelionę per Austriją, Čekiją. Apie 20 val. atvykstate į viešbutį Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~540 km

Diurnšteinas

Diurnšteinas

Diurnšteinas

Diurnšteinas

Vachau slėnio vynuogynai

Vachau slėnio vynuogynai

Diurnšteinas

Diurnšteinas

9diena

Čekija, Lenkija

Pusryčiai. Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pakeliui trumpam stabtelite pramankštinti kojas ir papietauti vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate jau po vidurnakčio.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~4300 km.

Į kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės viešbučiuose (6 iš jų slidinėjimo kurorte),
 • maitinimas – 8 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 

 • (**) – 5-ių dienų slidinėjimo abonementas. Kaina nuo 259 EUR.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 140 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 15 turistų:
 • ekskursija į Zalcburgą – 30 EUR
 • ekskursija į Insbruką ir Svarovskio kristalų muziejų – 30 EUR
 • ekskursija į Miuncheną – 40 EUR
 • ekskursija į Bad Gašteiną – 20 EUR
 • ekskursija į Halštatą – 30 EUR
  Тaupyk! Tik užsakant penkių ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 130 EUR, 150 EUR
  Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos


Apie šalį

Slidininkų Meka tituluojama Austrija vilioja ne tik aukščiausios klasės žiemos kurortais, bet ir pasakiško grožio gamta, žilą istoriją menančiais statiniais ir unikaliu kultūriniu paveldu. Austrija maloniai nustebins kiekvieną atvykstantį.
Filtrai