Čia tai bent! Atostogos Dubajuje už žemiausią matytą kainą!

405 €
Išvykimas 2022-11-18
Atvykimas 2022-11-26
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis City Max Sharjah 3* Pusryčiai
Trukmė 8 n.
Išvykimas 2022-11-18
Atvykimas 2022-11-26
405€
arba
Pirkti
Viešbutis Ramada Hotel & Suites Ajman 4* Pusryčiai
Trukmė 8 n.
Išvykimas 2022-11-18
Atvykimas 2022-11-26
428€
arba
Pirkti
Viešbutis City Max Sharjah 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 8 n.
Išvykimas 2022-11-18
Atvykimas 2022-11-26
486€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Skrydis iš Vilniaus su persėdimu Rygoje
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos

Viešbutis

City Max Sharjah 3*

Viešbutis įsikūręs idealioje vietoje: prekybinio ir istorinio rajono centre, netoli Šardžos aukso centro (Sharjah Gold Center) ir tradicinių turgų. Ekonominio tipo viešbutis įsikūręs netoli tarptautinio Šardžos oro uosto ir pagrindinių verslo centrų. Puikiai tiks tiek verslo klientams, tiek ir poilsiui. Jaukūs, stilingi numeriai.

Viešbutis

Ramada Hotel & Suites Ajman 4*

Miesto tipo viešbutis. Patogus susisiekimas su Dubajaus centru, puikus maitinimas, nuosavas paplūdimio klubas ir labai erdvūs numeriai daro šį viešbutį populiarių tarp poilsiautojų, ieškančių gero. Viešbutyje netiekiamas alkoholis.
Oficialus viešbučio tinklapis: https://www.wyndhamhotels.com/ramada/ajman-united-arab-emirates/ramada-hotel-and-suites-ajman/overview  
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai:  https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g298060-d1230268-Reviews-Ramada_Hotel_Suites_by_Wyndham_Ajman-Ajman_Emirate_of_Ajman.html

 
 


Apie šalį

Bekraštėje dykumoje ramia vaga tekantis klajoklių gyvenimas ir čia pat stūkstantys debesis siekiantys dangoraižiai, auksinė prabanga ir nepralenkiami rekordai. Persijos įlankos perlu vadinami Jungtiniai Arabų Emyratai - pasakiška vieta, kur po kaitria saule įsikūrę miestai stebina net visko mačiusius keliautojus.

Palmių salos. Aštuntasis pasaulio stebuklas. Nors taip vadinamos neoficialiai, įspūdingosios palmės formos salos išties nusipelno vietos stebuklų sąraše. Sukurti žmogaus rankomis, šie du pusiasaliai kartu užima maždaug 800 futbolo aikščių plotą, todėl matosi net iš kosmoso. Įspūdingoje vietoje verda ne mažiau ypatingas gyvenimas - palmės lapuose įsikūrę patys prabangiausi viešbučiai, vilos, prekybos ir pramogų centrai.

Burj Khalifa. Aukščiausias pasaulyje - 160 aukštų statinys, matomas net už 95 km, gali pasigirti ne tik įspūdingu aukščiu. Neregėtose aukštumose įsikūrę prabangūs butai ir viešbučiai, gyventojai meldžiasi aukščiausiai pasaulyje esančioje mečetėje, maudosi aukščiausiai esančiame baseine ir bet kada panorėję mėgaujasi įspūdingomis panoramomis iš aukščiausios pasaulyje apžvalgos aikštelės.
Filtrai