Safaris rojuje, įspūdingi kraštovaizdžiai ir prabangūs viešbučiai - pažintinė kelionė

3899 €
Išvykimas 2022-11-07
Atvykimas 2022-11-14
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-11-07
Atvykimas 2022-11-14
3899€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-11-14
Atvykimas 2022-11-21
4099€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-11-21
Atvykimas 2022-11-28
4099€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-11-28
Atvykimas 2022-12-05
4099€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-12-05
Atvykimas 2022-12-12
4099€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-12-12
Atvykimas 2022-12-19
4899€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-12-19
Atvykimas 2022-12-26
5199€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis iš Vilniaus
 • Ekskursinė programa
 • Angliakalbis gidas
 • Pilnas maitinimas
 • Vietiniai skrydžiai
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Kurorto mokesčiai
 • Vizos
 • Arbatpinigiai

Nepamirštami nuotykiai ir magiška kelionė į laukinius Afrikos kampelius. Programoje - poilsis prabangiuose Neptune tinklo viešbučiuose su „viskas įskaičiuota“ sistema bei safaris nesuskaičiuojamos gyvūnų rūšių gausos Tanagire nacionaliniame parke. Maršrute taip pat yra Ngorongoras - pati didžiausia pasaulyje kaldera su nepertraukiama ketera. Jeigu Jus lydės sėkmė, ekskursijos metu galėsite sutikti garsųjį Didįjį Afrikos penketą! Verta viešnagę pratęsti poilsiu viename iš vanile ir gvazdikėliais kvepiančio Zanzibaro kurortų. Maršrutas Tanzanijoje: apie 600 km.

1 DIENA. ZANZIBARAS
Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Skrydis į ZANZIBARĄ. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
2 DIENA. ZANZIBARAS
Pusryčiai. Laisvas laikas paplūdimyje. Pietūs, vakarienė ir nakvynė.
3 DIENA. ARUŠA - MANJAROS EŽERO NACIONALINIS PARKAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į ARUŠĄ Tanzanijoje. Vykimas į MANJAROS EŽERO nacionalinį parką, esantį tarp Manjaros ežero ir Didžiojo Rifto slėnio. Čia galima pamatyti dramblius, Afrikos liūtus, Nilo begemotus, juoduosius raganosius, leopardus, babuinus ir daugybę paukščių rūšių. Pietūs - iškyla, unikaliame gamtos fone su baobabais, akacijomis ir bekraštės savanos vaizdais. Apgyvendinimas viešbutyje (nacionaliniame parke), vakarienė, nakvynė.
4 DIENA. NGORONGORAS
Pusryčiai. Vykimas į NGORONGORĄ - biosferos rezervatą, esantį UNESCO sąraše, garsėjantį didžiausiu pasaulyje užgesusio ugnikalnio krateriu su nepertraukiama ketera ir stebinantį natūralia faunos bei floros gausa. Safaris su daugybe sustojimų neįtikėtinų ir egzotiškų krašrovaizdžių fone. Čia klajoja tūkstančiai laukinių gyvūnų, ieškodami vandens ir žaliuojančių ganyklų, savanos gyventojai: raganosiai, drambliai, liūtai, gepardai, hienos ir daugybė kitų rūšių. Parko teritorijoje taip pat galima pamatyti šaltinius ir garsųjį Magadžio sodos ežerą, kur gyvena būriai rožinių flamingų, o supančios pelkės - tapusios begemotų namais. Pietūs ugnikalnio krateryje. Grįžimas į viešbutį (nacionaliniame parke), vakarienė, nakvynė.
5 DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas į oro uostą ir skrydis į Zanzibarą. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, laisvalaikis. Pietūs, vakarienė ir nakvynė.
6-7 DIENA. ZANZIBARAS
Pusryčiai. Laisvas laikas paplūdimyje. Pietūs, vakarienė ir nakvynė.
8 DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Laisvalaikis (priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko), vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Asmenys, pratęsiantys kelionę savaitiniu poilsiu: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.
9 DIENA.
Skrydis į Lietuvą.

PASLAUGOS:
• 7 nakvynės: 5 viešbutyje Neptune Pwani Beach Resort & Spa***** Zanzibare, 2-čiai numeriai (galima 1 papildoma lova), su vonios kambariais, 2 viešbutyje Neptune Ngorongoro Luxury Lodge***** safario metu, 2-čiai numeriai (galima 1 papildoma lova), su vonios kambariais;
• maitinimas: viskas įskaičiuota (safario metu pietūs iškyla, galima rinktis iš valgiaraščio, vanduo, nealkoholiniai gėrimai ir vynas);
• skrydžiai: Lietuva - Zanzibaras - Lietuva, Zanzibaras - Aruša - Zanzibaras;
• pervežimai Zanzibare;
• safario metu pervežimas visureigiais;
• safario metu angliakalbio atstovo paslaugos.

PASTABOS:

 1. Privalomi mokėjimai vietoje: Arbatpinigiai: apie 3 USD/asm./d.
 2. Turistinis mokestis: privalomas mokestis, sumokamas įsiregistravimo viešbutyje metu (taip pat ir vaikams): 1,5 USD/ asm/diena.
 3. Vizos: viza į Zanzibarą: apie 50 USD
 4. Tikslus safario maršrutas priklauso nuo gyvūnų migracijos.


Apie šalį

Zanzibaro archipelagą sudaro Pemba ir dar kelios nedidelės salos, todėl jis yra vadinamas ne sala, bet salynu. Kartais Zanzibaras yra vadinamas prieskonių sala, nes ko jau ko, bet prieskonių čia tikrai nestinga. Zanzibaras yra viena iš nedaugelio pasaulio vietų, kuriose yra gaminamas vienas brangiausių prieskonių – šafranas. Ši sala turistus vilioja puikiu klimatu – termometro stulpelis čia niekada nerodo žemiau 21°C.

Į salą traukia ir legendinės grupės „Queen“ gerbėjai – vokalistas Fredis Merkuris gimė Zanzibaro Akmeniniame mieste. Išvertus iš persų kalbos, „Zanzibaras“ reikštų „juodaodžių pakrantė“, ir iš tiesų – baltaodį šioje vietoje sutikti tikrai nelengva. Į Zanzibarą rekomenduojama vykti visiems, kurie nori geriau pažinti Afrikos kultūrą ir patirti svaiginančių nuotykių.
 
Filtrai