Laukinis Afrikos penketas - įspūdinga pažintinė kelionė, nepamirštamas Safari bei poilsis Zanzibare!

2399 €
Išvykimas 2022-11-07
Atvykimas 2022-11-14
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-11-07
Atvykimas 2022-11-14
2399€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-11-21
Atvykimas 2022-11-28
2799€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-11-28
Atvykimas 2022-12-05
2799€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-12-05
Atvykimas 2022-12-12
2799€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-12-12
Atvykimas 2022-12-19
2799€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2022-12-19
Atvykimas 2022-12-26
2999€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Skrydis iš Vilniaus
 • Pusryčiai ir vakarienės
 • Ekskursinė programa
 • 7n. numatytos pagal kelionės programą
 • 4 pikniko tipo pietūs turo metu
 • angliakalbis kelionės vadovas
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Vizos
 • kelto bilietai
 • Arbatpinigiai

Nepamirštamas safaris, vedantis per Selusą - vieną iš didžiausių pasaulyje saugomų gamtos teritorijų, kur tikra laukinė Afrika pasiekiama ranka. Susitikimas su Didžiuoju penketu: liūtai, leopardai, raganosiai, drambliai ir buivolai - išdidūs Afrikos valdovai. Savanos saulė ir prie baseino po įspūdžių kupinos dienos tingiai gurkšnojamas gėrimas - tai puikus receptas nepamirštamoms Afrikos atostogoms Tanzanijoje. Verta pailginti savo viešnagę atostogomis viename iš gvazdikais ir vanile kvepiančių Zanzibaro kurortų. Maršrutas Tanzanijoje: apie 900 km.

Pasiūlymo privalumai

 • Safaris, kurio metu galite stebėti didžiuosius Afrikos gyvūnus
 • Laisvas laikas paplūdimyje
 • Bungalow tipo namukai ir viešbučiai su baseinais
 • Į kainą įskaičiuoti pusryčiai, pietūs (safari metu) ir vakarienės
 • Vietinės ekskursijos

1 DIENA. ZANZIBARAS
Dalyvių susirinkimas oro uoste, skrydis į ZANZIBARĄ. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

2 DIENA. SELUSO MEDŽIOKLĖS REZERVATAS - RUFIDŽIO UPĖ
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Atvykimas į oro uostą ir skrydis į UNESCO globojamą SELUSO MEDŽIOKLĖS REZERVATĄ. Draustinis užima beveik 55 000 km² plotą, tai yra didžiausia saugoma teritorija Afrikoje. Čia galima sutikti dramblių, begemotų, antilopių, liūtų, raganosių, žirafų ir daugybę kitų gyvūnų rūšių. Draustinyje taip pat gyvena beveik 430 paukščių rūšių. Pietūs – piknikas. Sustojimas kaime prie vietinio turgaus, kur galėsite įsigyti originalių rankų darbo suvenyrų. Laisvas laikas. Kruizas valtimis RUFIDŽIO UPE. Šis itin vaizdingas kruizas - tai unikali galimybė pamatyti savanos gyvenimą iš kitos perspektyvos. Vandenyje plaukiojantys hipopotamai ir krokodilai atrodo ranka pasiekiami. Upės pakrantėse galima pamatyti daugybę paukščių ir, jei pasiseks, prie vandens telkinio ateinančių gyvūnų. Atvykimas į bungalow tipo namelius parke. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

3 DIENA. SELUSO MEDŽIOKLĖS REZERVATAS
Pusryčiai. Ryto safaris Seluso medžioklės rezervate. Pietūs – iškyla. Po pietų - grįžimas į bungalow tipo namelius. Laisvas laikas atsipalaidavimui prie baseino arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): safaris pėsčiomis su gidu. Vakarienė, nakvynė.

4 DIENA. SELUSO MEDŽIOKLĖS REZERVATAS
Pusryčiai. Safaris Seluso medžioklės rezervate. Pietūs - iškyla. Po pietų - grįžimas į bungalow tipo namelius. Laisvas laikas. Vakarienė, nakvynė.

5 DIENA. ZANZIBARAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į ZANZIBARĄ. Pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

6 DIENA. ZANZIBARAS
Pusryčiai. Laisvas laikas pasimėgauti saule ir paplūdimiu arba galimybė keliauti į Blue Safari (už papildomą mokestį): Kelionė tradicine dhow valtimi. Išvykimas iš mažo žvejų miestelio Fumba. Lankoma dalis nuostabios MENAI ĮLANKOS. Plaukdami turkio spalvos Indijos Vandenynu galite grožėtis nuostabiais smėlėtais salų ir lagūnų krantais bei stebėti butelio formos nosį turinčius delfinus (afalinus). Sustojimas viename iš rojų primenantį paplūdimų, laisvas laikas nardymui skaidriame vandenyno vandenyje ir grožėtis turtingu koraliniu rifu. Vėliau laukia tikra jūros gėrybių, žuvies ir omarų puota. Pasivaikščiokite po atogrąžų mišką, kuriame pamatysite 500 metų senumo baobabą. Trumpas pasiplaukiojimas valtimi bei maudynės lagūnoje. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė, nakvynė.

7 DIENA. ZANZIBARAS
Pusryčiai. Laisvas laikas paplūdimyje arba galimybė rinktis ekskursiją (už papildomą mokestį vietoje): išvyka keturračiais - leiskitės į nuotykius ir atraskite gražiausias Zanzibaro vietas. Cukranendrių ir ananasų plantacijos, purvo namai molio kaime. Pusės dienos ekskursija. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

8 DIENA.
Pusryčiai. Laisvas laikas (priklausomai nuo išvykimo laiko). Išvykimas. Atvykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Asmenims, kurie pratęsia poilsinę viešnagę savaitei: pusryčiai, išvykimas iš viešbučio, važiavimas į oro uostą ir į pasirinktą viešbutį.

9 DIENA.
Atvykimas į Lietuvą.

 

 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo į Seluso medžioklės rezervatą bilietas, persikėlimas keltu, vietinis gidas: maždaug 260 USD, arbatpinigiai: maždaug 3 USD/asmeniui/dienai.
 2. Turistinis mokestis: iš turistų apgyvendinimo metu imamas privalomas mokestis (taikoma ir vaikams): 1 USD/asmeniui/dienai.
 3. Vizos: vizų mokestis Zanzibare: maždaug 50 USD.
 4. Pasirenkami mokesčiai: safaris pėščiomis: apie 65 USD, keturračiai: apie 120 USD/2 asmenims, Safari Blue: apie 95 USD.
 5. Bungalow tipo nameliai: patogūs vietinio stiliaus poilsio nameliai, išsidėstę draustinyje arba šalia jo, paslėpti žalumoje, prie upės, su galimybe iš terasos stebėti gyvūnus. Svečiai gali naudotis: registratūra, restoranu, baseinu.
 6. Tikslus safario maršrutas priklauso nuo gyvūnų migracijos. Kelionės vadovas kasdien pasirenka maršrutą pagal savo žinias ir patirtį.
 7. Privalomi skiepai: Geltonojo drugio sertifikatas.

Įskaičiuota: 7 nakvynės: 3 nakvynės bungalow tipo nameliuos safario metu, numeriai 2 asmenims (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais, 4 nakvynės trijų/keturių žvaigždučių viešbutyje Zanzibare, numeriai dviems asmenims (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: 7 pusryčiai, 4 pietūs pikniko forma, 7 vakarienės • skrydis • pervežimai Zanzibare • safario metu - važiavimas visureigiais • Anglakalblio kelionės vadovo paslaugos.


Apie šalį

Zanzibaro archipelagą sudaro Pemba ir dar kelios nedidelės salos, todėl jis yra vadinamas ne sala, bet salynu. Kartais Zanzibaras yra vadinamas prieskonių sala, nes ko jau ko, bet prieskonių čia tikrai nestinga. Zanzibaras yra viena iš nedaugelio pasaulio vietų, kuriose yra gaminamas vienas brangiausių prieskonių – šafranas. Ši sala turistus vilioja puikiu klimatu – termometro stulpelis čia niekada nerodo žemiau 21°C.

Į salą traukia ir legendinės grupės „Queen“ gerbėjai – vokalistas Fredis Merkuris gimė Zanzibaro Akmeniniame mieste. Išvertus iš persų kalbos, „Zanzibaras“ reikštų „juodaodžių pakrantė“, ir iš tiesų – baltaodį šioje vietoje sutikti tikrai nelengva. Į Zanzibarą rekomenduojama vykti visiems, kurie nori geriau pažinti Afrikos kultūrą ir patirti svaiginančių nuotykių.
 
Filtrai