Karibų Nuotykis - įspūdinga pažintinė kelionė Dominikos Respublikoje

1549 €
Išvykimas 2021-11-06
Atvykimas 2021-11-13

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-11-06
Atvykimas 2021-11-13
1549€
arba
Pirkti
Viešbutis Be Live Collection Punta Cana 5* 7n. poilsis po apžvalginio turo Viskas įskaičiuota
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2021-11-06
Atvykimas 2021-11-20
1939€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-11-13
Atvykimas 2021-11-20
1729€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-11-20
Atvykimas 2021-11-27
1839€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-11-27
Atvykimas 2021-12-04
1859€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • apgyvendinimas
  • Skrydis iš Vilniaus
  • maitinimas pagal programą;
  • Pervežimai šalyje;
  • atstovo paslaugos
  • Turistinė kortelė
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Arbatpinigiai
  • įėjimo bilietai ir vietiniai gidai: apie 80 USD

Trumpas aprašymas:
Santo Domingas • Tres Ojos • Salto de Jimenoa • Santo Cerro • Santiago de los Kabaljerosas • Puerto Plata • La Isabela • Damajagua • Lagūna Gri Gri • Samanos pusiasalis • Playa Grande • Cayo Levantado • Los Haitisų nacionalinis parkas • Higvėjus • Altos de ChavonNuostabi kelionė po Dominikos Respubliką visiems, kas mėgsta Karibų gyvybingumą, svajojantiems apie pasvirusias virš smaragdo spalvos jūros kokosų palmes, užburiančios gamtos mylėtojams. Maršruto metu pamatysite tokius gamtos stebuklus, kaip Salto de Jimenoa krioklys, uolų urvai, egzotiškas Los Haitises nacionalinis parkas, nuostabusis Samanos pusiasalis. Į programą taip pat įtraukta verdanti gyvenimu Dominikos Respublikos sostinė – Santo Domingas su UNESCO paminklais, koralų kaimas Altos de Chavon ir laikas atsipalaiduoti gražiausiuose pasaulio paplūdimiuose. Šioje rojaus saloje verta pratęsti savo viešnagę savaitei viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ .Maršrutas Dominikos Respublikoje: apie 870 km.

1. diena. santo domingas (maršrutas: apie 180 km)
Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Punta Caną. Susitikimas oro uoste. Pervežimas į Santo Domingą, apgyvendinimas, laisvas laikas (priklausomai nuo skrydžių laikų). Vakarienė, nakvynė.

2. diena. santo domingas.
Pusryčiai. SANTO DOMINGO, salos sostinės, įkurtos 1496 m. lankymas. Pasivaikščiojimas: senamiestis, katedra, Calle Las Damas gatvė – seniausia Naujojo Pasaulio gatvė, Ozamo tvirtovė, įėjimas į Nacionalinį panteoną ir Alcazar de Colon – Diego Kolumbo rūmus. Pietūs. Apsilankymas Faro a Colon mauzoliejuje, kur amžinojo poilsio atgulė Naujojo pasaulio atradėjas Kristupas Kolumbas. Senamiestis įtrauktas į UNESCO sąrašą. Dienos pabaigoje apsilankymas Gintaro muziejuje. Vakare papildomai (už papildomą mokestį vietoje): karštų karibų ritmų bei šokių pasirodymų kupinas vakaras. Pasirodymų metu švediškas stalas. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas, nakvynė.

3. diena. tres ojos – salto de jimenoa (maršrutas: apie 160 km).
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas TRES OJOS – paslaptingi uolų urvai su trimis požeminiais ežerais. Čia buvo filmuojamos filmo „Juros periodo parkas“ scenos. Važiuosite per didžiulius Santo Domingo žemės ūkio paskirties laukus.Sustojimas prie vietinės parduotuvės, kur galima nusipirkti šviežius vaisius ir daržoves užaugintas vietinėse laukuose. Kelionė link SALTO DE JIMENOA. Pervežimas iš autobusų stovėjimo aikštelės prie „Baiguate“ ūkio į krioklius visureigiais arba norintiems - žirgais. Laisvas laikas nuotraukoms. Pasivaikščiojimas edukaciniu taku, parodančiu Dominikos Respublikos gamtos įvairovę. Grįžimas į ūkį, pietūs. Pervežimas į viešbutį Jarabacoa rajone. Apgyvendinimas, nakvynė.

4. diena. santo cerro – santiago de los caballeros – puerto plata (maršrutas: apie 130 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į SANTO CERRO. Pasivaikščiojimas į kalną, kur buvo pirmasis krikščionių kryžius Naujajame pasaulyje, kurį tenai pastatė Kristupas Kolumbas. Santo Cerro taip pat yra garsaus mūšio tarp konkistadorų ir Taino indėnų vieta. Pervežimas į SANTIAGO DE LOS CABALLEROS, antrą pagal dydį Dominikos Respublikos miestą. Pasivaikščiojimas mieste ir apsilankymas cigarų fabrike. Kelionė į PUERTO PLATA, pagrindinį “gintarinės pakrantės” miestą. Keltuvas į Isabel de Torres, Puerto Plata orientyro, viršūnę. Apsilankymas centrinėje senamiesčio aikštėje. Pervežimas į viešbutį Puerto Plata rajone. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

5. diena. la isabela – damajagua
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui paplūdimyje bei maudynėms arba dalyvavimui vienoje iš papildomai pasirenkamų ekskursijų (už papildomą mokestį vietoje): 1. La Isabela ir Damajagua kriokliai: kelionė į LA ISABELA - pirmąjį Amerikoje miestą, kurį įkūrė Kristupas Kolumbas. Apsilankymas Nacionaliniame istoriniame parke, kuriame rekonstruota pirmoji kolonijinė gyvenvietė ir Kristupo Kolumbo namai. Laisvas laikas. Pervežimas į DAMAJAGUA krioklius.Tai natūralių tvenkinių, kanjonų ir vandens kaskadų kompleksas, kurį gamtos jėgos iškalė kalkakmenio uolienose. Laisvas laikas maudynėms krištolo skaidrumo, gaivinančiame vandenyje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė. 2. Off-road keturračiais: kelios valandos kelio cukranendrių laukais, kalnais, upėmis. Emocijos, vėjas plaukuose ir nuostabūs vaizdai garantuoti! Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas deginimuisi. Vakarienė ir nakvynė..

6. diena. lagūna gri gri – samanos pusiasalis – playa grande (maršrutas: apie 200 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į GRI GRI LAGŪNĄ. Kelionė laivu nuostabiu mangrovių mišku, kuriame gyvena dešimtys paukščių rūšių. Pervežimas į SAMANOS pusiasalį, kurio atogrąžų augmenija ir rojaus paplūdimiai yra viena gražiausių vietų pasaulyje. Laisvas laikas deginimuisi PLAYA GRANDE. Pervežimas į viešbutį Samanos rajone. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

7. diena. cayo levantado – los haitisų nacionalinis parkas (maršrutas: apie 100 km ir apie 10 km laivu)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į prieplauką, po to kruizas į CAYO LEVANTADO salą. Šitas rojaus kampelis užburia nuostabiu paplūdimiu ir nepakartojama atostogų atmosfera. Nuo sausio iki kovo galėsite pamatyti kuprotuosius banginius, kurie atplaukia į įlanką poravimosi sezonui. Kelionė LOS HAITISŲ NACIONALINIAME PARKE. Pervežimas į viešbutį Boca Chica rajone. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

8. diena. higuey – altos de chavon (maršrutas: apie 90 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į HIGUEY, svarbų kultūros ir religijos centrą saloje, kur 1992 metais Jonas Paulius II aplankė baziliką. Po to aplankysite ALTOS DE CHAVON - žavų miestelį, pastatytą iš koralų pagal Viduržemio jūros kaimo pavyzdį prie tarpeklio palei Chavon upę. Čia gyvena menininkai iš viso pasaulio, ieškantys įkvėpimo savo darbams. Pervežimas į oro uostą. Išvykimas į Lietuvą. Asmenims, kurie pratęsia savo viešnagę: pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Paslaugos:
7 nakvynės *** / **** viešbučiuose kelionės metu; dviviečiai numeriai su vonios kambariais • maitinimas: 7 pusryčiai, 2 pietūs, 5 vakarienės • skrydis • pervežimas autobusu• 1 turistinė kortelė • vietinio atstovo paslaugos

Pastabos:
Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai: apie 80 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD / asm. / d.Papildomi (neprivalomi mokesčiai): šokių pasirodymai su vakariene: apie 50 USD; La Isabela ir Damajagua kriokliai: apie 95 USD / asm.; Off-road keturračiais: apie 85 USD / 2 asm. keturračiais, apie 140 USD / 4 asm.
 

Viešbutis

Be Live Collection Punta Cana 5*

Viešbutis tinkamas tiek šeimyniniam poilsiui, tiek verslo renginiams. Didžiulė viešbučio teritorijoje labai gerai išvystyta infrastruktūra, SPA, poilsio zona bei kazino. Nuo 2012 m. atnaujintas ir praplėstas valgiaraštis, renovuoti numeriai, viešbutis ypač daug dėmesio skiria kokybiškam svečių aptarnavimui. Viešbutis 2012-2013 metais apdovanotas "Mėlynosios vėliavos" ženklu - tai elitinis įvertinimas už ypatingo švarumo vandenį, puikiai prižiūrėtą, nuolat tvarkomą ir poilsiautojams įrengtą paplūdimį. Netoli Playa Bavaro paplūdimio - koraliniai rifai.
Oficialus viešbučio tinklapis: https://www.belivehotels.com/en/hotels-punta-cana/be-live-collection-punta-cana/
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai:https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g147293-d218492-Reviews-Be_Live_Collection_Punta_Cana-Punta_Cana_La_Altagracia_Province_Dominican_Republic.html


Apie šalį

Jau seniai populiari kryptis tarp porų ir šeimų. Nors yra manančių, jog čia nėra prabangos, tačiau tiesa tokia, kad prabangą čia galite gauti už tikrai prieinamą kainą! Žinoma pagrindinė aktualija – paplūdimiai.
Pakrantė nuklota nuostabiomis pakrantėmis, tokiomis kaip Punta Cana ir Sonsa.
Netrūksta ir pasilinksminimo vietų, „CrazyMoon“ populiari hip-hopo mėgėjų vieta, o „Plazo Mambos“ ir „Carwash“ yra ideali vieta mokytis salsos ir tradicinės, aistringosios „Merengės“ Po šokių pamokų pasimėgaukite šalto gėrimo stikline bestebint žadą atimantį saulėlydį.
Laukinis, natūralus Dominikos grožis yra viskas ko Jums reikia. Palmių linijos nusidriekia smėlio ruožais ir tęsiasi kol pakrantė persipina su džiunglėmis. Nesvarbu ar esate paplūdimio mylėtojas ar norėtumėte sužinoti daugiau apie salos kultūrą, golfo žaidimą ar povandeninį tyrinėjimą, Jums bus pasiūlytos poreikius ir galimybes atitinkančios pramogos!
Filtrai