TUI PREMIUM atostogos prabangiausiuose Turkijos viešbučiuose su PREMIUM paslaugomis! 2021 m. pavasario pasiūlymai

625 €
Išvykimas 2021-04-02
Atvykimas 2021-04-09
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Rixos Sungate 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-02
Atvykimas 2021-04-09
625€
arba
Pirkti
Viešbutis Kemer Barut Collection 5* Ultra viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-02
Atvykimas 2021-04-09
655€
arba
Pirkti
Viešbutis Rixos Beldibi 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-02
Atvykimas 2021-04-09
660€
arba
Pirkti
Viešbutis Rixos Premium Tekirova 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-02
Atvykimas 2021-04-09
667€
arba
Pirkti
Viešbutis Gural Premier Belek 5* Ultra viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-02
Atvykimas 2021-04-09
726€
arba
Pirkti
Viešbutis Lara Barut Collection 5* Ultra viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-02
Atvykimas 2021-04-09
764€
arba
Pirkti
Viešbutis Rixos Premium Belek 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-02
Atvykimas 2021-04-09
936€
arba
Pirkti
Viešbutis Gloria Verde Resort & Spa 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-02
Atvykimas 2021-04-09
968€
arba
Pirkti
Viešbutis Cornelia De Luxe Resort 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-09
Atvykimas 2021-04-16
877€
arba
Pirkti
Viešbutis Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-09
Atvykimas 2021-04-16
990€
arba
Pirkti
Viešbutis Gural Premier Tekirova 5* Ultra viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-16
Atvykimas 2021-04-23
835€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
 • Kelionės vadovo paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Ekskursijos

TUI PREMIUM paslaugos, užsakant Standart kambarius:

✔ atskiras sutikimo stalelis oro uoste - skirtas tik TUI Premium klientams, prie kurio nereiks laukti

✔ tiesioginis pervežimas - svečiai keliauja tiesiai į savo užsisakytą viešbutį

✔ vanduo pervežimo metu

TUI PREMIUM paslaugos, užsakant Executive kambarius:

✔ pasitikimas oro uoste su vardine lentele - individualus sutikimas ir palydėjimas iki privačios transporto priemonės

✔ pasitikimas oro uoste su gėlėmis - maloni staigmena, suteikianti puikių emocijų nuo pat pirmųjų atsotogų akimirkų

✔ individualus pervežimas - daugiau privatumo ir patogumo

✔ vanduo pervežimo metu

✔ vaikiška kėdutė pervežimo metu

Viešbutis

Rixos Sungate 5*

Puikus poilsio variantas, užtikrinantis kokybišką poilsį. Smėlio paplūdimys, daugybė restoranų, vandens parkas, sporto ir pramoginiai renginiai. Atskira žaidimų zona „Vaikų karalystė“ vaikams su įdomiais, mokomaisiais žaidimais.

Viešbutis

Kemer Barut Collection 5*

Stilingas viešbutis su jaukiais, erdviais numeriais. Nedidelė, kompaktiška teritorija. Geras kainos ir kokybės santykis. Rekomenduojamas jaunimui ir šeimyniniam poilsiui su vaikais.
 

Viešbutis

Rixos Beldibi 5*

Kokybiškas Rixos tinklo viešbutis. Paskutinį kartą pilnai atnaujintas 2014 metais. Jaukūs numeriai, įrengti šiuolaikiniu stiliumi, graži teritorija. Viešbutis garsėja geru SPA centru, siūlančiu platų procedūrų pasirinkimą. 

Viešbutis

Rixos Premium Tekirova 5*

Nuo 2014 metų viešbutis gavo „premium klasės“ statusą. 2014 metais buvo atnaujinti visi numeriai ir visa infrastruktūra (pagrindinis restoranas, a la carte restoranai, mini klubas, fojė ir kt.), pastatytos naujos vilos - Executive Villa ir Superior Villa. 2017 metais buvo atnaujintas Standartinis blokas (pakeista kiliminė danga, televizoriai, lovos, tekstilė). Taip pat pagrindiniame restorane „Turquosie“ pastatyta terasa. Tai vienas populiariausių viešbučių, tinkantis poroms ir šeimoms su vaikais. Įvairūs numeriai, didelių šeimų su vaikais apgyvendinimo galimybės, vandens kalneliai, baseinai, įdomūs pramoginiai renginiai. Įvairūs ir kokybiškas maitinimas, 6 a la carte restoranai. Rekomenduojamas poroms ir šeimos poilsiui su vaikais.

Viešbutis

Gural Premier Belek 5*

Didelė ir labai žalia teritorija, vandens parkas, keli mini klubai įvairaus amžiaus vaikams. 2015 metais buvo pilnai atnaujinti numeriai. Įvairi infrastruktūra, kokybiškas maitinimas, platus smėlio paplūdimys (350 m ilgio) su nuolaidžiu įėjimu į jūrą. Pasaulinius standartus atitinkantys teniso kortai, profesionalas lygio teniso pamokos. Rekomenduojamas aktyviam poilsiui ir poilsiui su vaikais.  

Viešbutis

Lara Barut Collection 5*

Viešbutis išrankiems svečiams. Graži apželdinta teritorija, įvairus maitinimas ir geras aptarnavimas. Yra įvairaus amžiaus vaikų ir paauglių klubai, diskotekos ir vandens kalneliai. 450 m ilgio smėlio-žvyro paplūdimys, įsikūręs apie 400 m nuo pagrindinio pastato. Viešbutyje yra geras naktinis klubas.
 

Viešbutis

Rixos Premium Belek 5*

VIP klasės viešbutis išrankiems svečiams. Priklauso RIXOS HOTELS viešbučių tinklui. Nuostabus SPA centras siūlo daugiau nei 50 rūšių masažų. Paskutinį kartą atnaujintas 2017 metais, buvo atnaujinta poilsio koncepcija, patobulėjo sporto ir pramogų programos. Galimas apgyvendinimas su naminiais gyvūnais (iki 8 kg, mokamai).
 Viešbutis siūlo daugybę sporto renginių ir treniruočių: čia galima aplankyti antigravitacinės jogos treniruotes, šiuolaikinius šokius, išbandyti krosfitą ir tabatą, rytų kovos menus ir meditaciją - ir visa tai su profesionalių RIXOS PREMIUM BELEK Sporto Akademijos trenerių priežiūra. Viešbučio restorane siūlomi žymių virėjų kulinarijos šedevrai, o naujas restoranas „Meat and Love“ kviečia sultingų didkepsnių mylėtojus. Taip pat viešbutyje yra atviras tik suaugusiems skirtas baseinas.
 

Viešbutis

Gloria Verde Resort & Spa 5*

Viešbutis priklauso GLORIA HOTELS & RESORTS viešbučių tinklui, kuris garsėja kokybišku VIP svečių aptarnavimu. Turi gražią, apželdintą teritoriją. daugybė gėlių ir medžių, netoli viešbučio yra pušynas. Pramoginiai renginiai, geros vakarinės pramoginės programos. Didelis restoranų pasirinkimas, kokybiškas maitinimas. SPA centras su dideliu veido ir kūno procedūrų pasirinkimu. Rekomenduojamas ramiam šeimyniniam poilsiui.
 

Viešbutis

Cornelia De Luxe Resort 5*

VIP viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Apie 35 iki oro uosto, apie 45 km iki Antalijos centro, apie 4 km iki Beleko. Pastatytas 2002 metais, bendras plotas apima 65 000 m2. Paskutinį kartą atnaujintas 2014 metais.
 

Viešbutis

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa 5*

Viešbutis skirtas prestižiniam poilsiui. Įsikūręs geroje vietoje, europietiškas aptarnavimo lygis, vaizdingi landšaftai. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui, jaunoms poroms ir dalykinėms kelionėms. Apie 35 km iki oro uosto, apie 45 km iki Antalijos oro uosto, apie 2 km iki Beleko, ant jūros kranto. Pastatytas 2008 metais, bendras plotas apima 200 000 m2.
 

Viešbutis

Gural Premier Tekirova 5*

Kokybiškas ir aukštą aptarnavimo lygį turintis viešbutis. Populiarus aktyviam bei šeimyniniam poilsiui su vaikais. Didelė apželdinta teritorija, jaukūs ir erdvūs numeriai. SPA centras su dideliu veido ir kūno procedūrų pasirinkimu. Didelis vandens parkas su kalneliais, vaikų klubai įvairaus amžiaus vaikams, įvairus bei kokybiškas maitinimas. Puiki animatorių komanda, sporto ir pramoginės programos dienos metu, profesionalūs pasirodymai vakare. Viešbutyje yra 13 teniso kortų su žalia danga.


Apie šalį

Turkiška pirtis, turgūs ir "Mėlynosios vėliavos" paplūdimiai yra tik keletas dalykų, dėl kurių Turkija yra puiki vieta jūsų kitoms atostogoms. Tai skirtinga šalis - tai įvairiausių ženklų, garsų ir kultūrinių papročių derinys, todėl tai yra idealus pabėgimas tiems, kurie nori daugiau nei saulės, jūros ir smėlio!

Iš avangardinio Stambulo, "Aya Sofya" namai, kuris dažnai vadinamas vienu gražiausių pastatų pasaulyje, senovės miestas „Perge“, Turkijos grožis slypi tame, kad galite lengvai pritaikyti kelionę savo poreikiams.

Vieną dieną apsilankykite Bizantijos mūšio lauke, kitoje - Efeso romėnų griuvėsiuose, o kodėl gi neužsisakyti tradicinės Hammano patirties, kol jūs esate čia?

Šalis, turinti turtingą istoriją, daugybę istorinių vertybių, relikvijų ir tiesiog unikalių gamtos ir žmonių kūrinių: Negyvoji jūra, nuostabus Stambulas, Pamukalė ir jos nuostabūs gydomieji šaltiniai, fantastinė Kapadokija, šlovinga troja... Ir tai dar ne viskas, nes Turkija – nuostabūs Viduržemio jūros paplūdimiai, kurie lepina poilsiautojus viešbučių komfortu, pramogų įvairovė ir gamtinių landšaftų grožiu.Garsiausias ir didžiausias Turkijos paplūdimio kurortas – tai Antalija, Bodrumas, Marmaris ir Kemeras geriausiai tinkantis sočiam jaunimo poilsiui. Šiek tiek į šiaurę Side ir į pietus Alanija prasidėda švelnus, gražus, smėlėti paplūdimiai, kuriose yra labai patogu atostogauti su vaikais. Žinoma, jei noras tik mėgautis saule ir paplūdimiu, Turkijos atostogos taip pat tinka! Įspūdingi 258 mėlynosios vėliavos paplūdimiai, išsibarsčiusios šalies gražiosiose pakrantėse. Antalijos kurortas, taip pat žinomas kaip turkų rivjera, gali pasigirti daugiau nei 400 mylių balto smėlio paplūdimių!

Trumpai:

 • Turininga „viskas įskaičiuota” programa
 • Gražūs paplūdimiai, puikus klimatas ir oro sąlygos
 • Viešbučiai idealiai tinkantys atostogoms su šeima
 • Intensyvus naktinis gyvenimas baruose ir diskotekose
 • Žymios vietos: Pamukalė, Kapadokija ir StambulasFiltrai