Tobulos 2021 m. vasaros atostogos Bulgarijoje su „ULTRA viskas įskaičiuota“!

489 €
Išvykimas 2021-06-08
Atvykimas 2021-06-15
Ultra viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis MPM Hotel Kalina Garden 4* Ultra viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-06-02
Atvykimas 2021-06-09
519€
arba
Pirkti
Viešbutis HVD Club Bor 4* Ultra viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-06-02
Atvykimas 2021-06-09
619€
arba
Pirkti
Viešbutis Atlas 4* Ultra viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-06-08
Atvykimas 2021-06-15
489€
arba
Pirkti
Viešbutis Astera Hotel & Spa 4* Ultra viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-06-22
Atvykimas 2021-06-29
599€
arba
Pirkti
Viešbutis Azalia Hotel & Spa 4+* Ultra viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-06-22
Atvykimas 2021-06-29
619€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
 • Kelionės vadovo paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Ekskursijos

Viešbutis

MPM Hotel Kalina Garden 4*

Viešbutis įsikūręs kurorto centre, netoli paplūdimio. Erdvūs, jaukūs numeriai ir draugiškas personalas.
 

Viešbutis

HVD Club Bor 4*

Viešbutis įsikūręs Saulėtojo kranto centre, parko apsuptyje, 150 m iki paplūdimio. Puikiai tinka šeimyniniam poilsiui. Apie 35 km iki Burgaso oro uosto. Atidarytas 2001 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2015 metais. 
 

Viešbutis

Atlas 4*

Šis viešbutis – tai atradimas svečiams, vertinantiems atostogas kurorte. Įsikūręs gražiame, žaliame sode, jis siūlo gausią ir įvairią sportinių bei pramoginių renginių programą suaugusiems ir vaikams. Pačius jauniausius ypač pradžiugins šliuožyklos prie baseino, o suaugusiems patiks SPA centras, kuriame galima nemokamai naudotis treniruoklių sale, sauna ir garine pirtimi. Visi įvertins patrauklų „Ultra“ viskas įskaičiuota“ pasiūlymą, apimantį meniu vaikams ir kai kuriuos importinius alkoholinius gėrimus suaugusiems. Skonio potyriais rūpinasi viešbučio virtuvės šefas, siūlantis bulgariškus ir tarptautinės virtuvių patiekalus. Vos už 300 nuo viešbučio yra vandens parkas „Aquapolis“.

Viešbutis

Astera Hotel & Spa 4*

Pasaulinio lygio aptarnavimas ir aukšta paslaugų kokybė, tai pagrindiniai viešbučio privalumai. Įsikūręs vos už kelių žingsnių nuo jūros, turi privatų paplūdimį su baru, kuriame tiekiami gėrimai pagal „ultra viskas įskaičiuota“ sistemą. Iš viešbučio saulės terasos atsiveria puikus vaizdas į jūrą ir apylinkes. Viešbutyje svečiai gali mėgautis gėlo vandens baseinu ir užkandžių baru. Po atnaujinimo ir naujos viešbučio dalies pastatymo 2012/2013 m. - viešbutis siekia tapti šeimyniniu viešbučiu, nors naktibaldoms irgi netrūks atrakcijų – apylinkė pilna pramogų, o pačiame viešbutyje organizuojama diskoteka.
 

Viešbutis

Azalia Hotel & Spa 4+*

Vienas geriausių savo kategorijos viešbučių. įsikūręs ant jūros kranto. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui su vaikais. Šv. Konstantino ir Elenos kurorte,  apie 160 km iki Burgaso oro uosto, apie 22 km iki Varnos oro uosto, paplūdimyje. Paskutinį kartą atnaujintas 2012 metais.
 


Apie šalį

Su tradiciniais paplūdimio kurortais ir ekonomine kaina, nenuostabu, kad Bulgarija tampa vis populiaresnė kryptis. Ši nuostabi šalis turi paplūdimio atostogas visiems skoniams, daug vandens sporto šakų ir keletą neįtikėtinų peizažų. Nesvarbu, ar ieškote romantiško pabėgimo ar pabėgimo visai šeimai, mes turime Jums pasiūlymą!

Saulėtojo kranto kurortas čia laimėjo populiarumo konkursą. Šis su tikslu statytas kurortas visą dėmesį gali skirti tik poilsiautojams. 18 kilometrų smėlio ruože pramogų apstu: nuo futbolo aikščių ir masažo namelių iki parodomųjų šou ir prekybos aikščių.

Auksinių smilčių korortas puikiai atitinka savo pavadinimą. Įkurtas Bulgarijos laukiniame Varna regione, kurortas turi "Mėlynojo vėliavos" paplūdimį, kuris vertas kurorto vardo, taip pat ir  daugybę prabangių viešbučių ir prieigą prie daugybės geriausių Bulgarijos pramogų. Aplankykite vienuolyną esantį uoloje, natūralius terminius šaltinius ir vienintelę šalies dykumą.

Trumpai:

 • Platūs, smėlėti paplūdimiai ir šilta jūra
 • Gardi virtuvė ir puikūs vynai
 • Balkanų folkloras ir svetingumas
 • Konkurencingos kainos parduotuvėse ir restoranuose
 • Daugybė istorijos paminklų, Bizantijos tvirtovės ir bažnyčios uolose

 

 
Filtrai