Degantys pasiūlymai į Tasos salą Graikijoje!

499 €
Išvykimas 2021-08-02
Atvykimas 2021-08-09
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Astris Sun 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-07-26
Atvykimas 2021-08-02
549€
arba
Pirkti
Viešbutis Aloe 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-08-02
Atvykimas 2021-08-09
499€
arba
Pirkti
Viešbutis Aloe 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2021-08-02
Atvykimas 2021-08-16
699€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

Astris Sun 3*

Naujai atrenovuotas viešbutis. Įsikūręs vaizdingoje alyvmedžių giraičių ir kalnų apsuptyje, netoli jūros, toliau nuo civilizacijos triukšmo ir šurmulio. Šeimininkai deda visas pastangas, kad svečiai taptų jų draugais, ir daugelis jų sugrįžta čia kasmet. Paplūdimio malonumų mėgėjai gali ilsėtis laukinėse įlankėlėse netoli viešbučio arba Psili Ammos paplūdimyje su vandens sporto pramogomis ir taverna. Atsipalaiduoti galima ir prie viešbučio baseino su vaizdais į vaizdingas žaliuojančias kalvas.

Viešbutis

Aloe 3*

Rami apylinkė, pušynas ir paplūdimys vos už kelių žingsnių. Įsikūręs ant kalvos, šalia gražaus paplūdimio „Skala Potamia“ ir netoli, palengva į jūrą besileidžiančio, paplūdimio „Golden Beach“ - tai puikus pasirinkimas ieškantiems ramaus poilsio. Šiaurės vakarinėje salos dalyje, apie 100 m nuo Skala Potamia centro su barais ir parduotuvėmis, apie 30 km nuo Kavalos oro uosto (pervežimas autobusu ir keltu).
 


Apie šalį

Tasos – tai sala Egėjo jūroje, esanti tik 12km nuo Makedonijos sienos. Graikai šia salą vadina „Šiaurės perlu“. Tai beveik tobulai apskrita sala, turtinga kalnais bei balto smulkaus smėlio paplūdimiais. Balto smėlio paplūdimiai driekiasi palei visą Tasos pakrantę, kai kur perskrodžiami kyšančių uolų. Populiariausi yra Golden Beach Limanas, Paradise, Tripiti ir Psila Ammos - priklausantys rytinei pakrantei. Paplūdimiai dažniausiai siauri, bet labai ilgi, puikiai tinka pasivaikščiojimams. Taip pat rasite ir atokesnių jaukių įlankėlių. Daugumoje paplūdimių galite išsinuomoti skėčius, gultus, sporto įrangą.
Filtrai