Trumpa, egzotiško poilsio kupina kelionė į Tailandą! Tiesioginis skrydis iš Varšuvos! 7 n.

1014 €
Išvykimas 2021-03-03
Atvykimas 2021-03-10
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Best Western Patong Beach 4* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-01-13
Atvykimas 2021-01-20
1032€
arba
Pirkti
Viešbutis Ibis Styles Krabi 3+* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-03-03
Atvykimas 2021-03-10
1014€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Best Western Patong Beach 4*

Modernus viešbutis priklausantis populiariam Best Western viešbučių tinklui. Įsikūręs šalia miesto centro, kuriame gausu pramogų! Puikus susisiekimas su turistų lankomomis vietomis. Viešbutis turi baseiną ant stogo, nuo kurio atsiberia nepakartojama Patong miesto panorama.
Oficialus viešbučio tinklapis: https://www.bestwesternpatongbeach.com/
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297930-d6936819-Reviews-Best_Western_Patong_Beach-Patong_Kathu_Phuket.html

Viešbutis

Ibis Styles Krabi 3+*

Modernus viešbutis, atidarytas 2014 metais. Puiki vieta atostogoms kartu su draugais. Viešbutis įsikūręs Ao Nang kurorte, netoli paplūdimio, kurį pasiekti padės nemokamas viešbučio autobusas. Baseinas, terasa ir nepakartojami vaizdai atsiveriantys į uolas bei žalias ir tankias džiungles! Apie 14 km iki Krabi miesto centro bei apie 25 km iki Krabi oro uosto.
Oficialus viešbučio tinklapis: https://all.accor.com/hotel/7020/index.en.shtml
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1507054-d6835176-Reviews-Ibis_Styles_Krabi_Ao_Nang-Ao_Nang_Krabi_Town_Krabi_Province.html


Apie šalį

Nuo šių metų balandžio 14 dienos Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Tailandą turizmo tikslais, galės šioje šalyje 30 dienų būti be vizos.

Dėl Tailando žmonių draugiško būdo Tailandas yra žinomas kaip šypsenų šalis. Tačiau šalyje yra daug daugiau nei draugiškų veidų. Iš tikrųjų neįmanoma trumpai apibendrinti Tailando, nes kiekviena dalis yra kitokia. Bankokas - su mišriais religiniais orientyrais yra viena iš drąsiausių sostinių pasaulyje. Greitkeliai turi 12 eismo juostų, turguose yra daugiau kaip 15 000 prekystalių, o restoranų tiek daug, kad niekada nebus toliau nei 50 metrų vienas nuo kito.
Vien tik Krabi provincijoje yra 150 kilometrų vertės paplūdimių, supamų uolienų. Khao Lak zonoje smėlynai susilieja su nacionaliniais parkais, kurie prasideda kelis šimtus metrų nuo kranto. Tuo tarpu Pukete yra tikras mišinys. Nors mini paplūdimiai Mai Khao leis pasimėgauti ramybe, kviečiame į Patong kur vyksta nuolatiniai vakarėliai.
Galite sujungti bet kokį skaičių skirtingų patirčių - jūsų atostogos gali būti atsipalaidavimo, kultūrinės, jaudinančios, ramios, prabangios, kupinos nuotykių, romantiškos ir linksmos... Argi nenuostabus derinys iš viso to išeitų?
Tailandas yra toks įvairus ir pilnas kontrastų, kad tik atvykę keliautojai pirmomis dienomis jaučiasi priblokšti įvairovės ir patiria visą emocijų spektrą. Čia visiškai greta vienas kito galima pamatyti didingus dangoraižius ir žvejų trobeles. Šventyklų kompleksus ir "raudonųjų žibintų skersgatvius". Prabangius restoranus ir vežimėlius su skrudintais vabzdžiais.
Taip pat pagalvokite, kad Jūsų savaitės gyvenimas Tailande, kainuos mažiau nei savaitgalis Didžiojoje Britanijoje.
Filtrai