Visa Čilė nuo Atakamos dykumos iki Patagonijos ledynų, aplankant Velykų salą 17d.

3950 €
Išvykimas 2021-11-18
Atvykimas 2021-12-02
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 14 n.
Išvykimas 2020-09-19
Atvykimas 2020-10-03
3950€
arba
Pirkti
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2020-11-21
Atvykimas 2020-12-05
3950€
arba
Pirkti
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2021-03-04
Atvykimas 2021-03-18
3950€
arba
Pirkti
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2021-09-16
Atvykimas 2021-09-30
3950€
arba
Pirkti
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2021-11-18
Atvykimas 2021-12-02
3950€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Pervežimai
 • profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos
 • 14 nakvynių su pusryčiais 3* viešbučiuose, kalnų nameliuose, lodžijose, svečių namuose, posadose
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus ir parkus pagal programą
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Tarptautinių skrydžių bilietai apie 980 – 1400 EUR
 • Lėktuvų bilietai 4 vietiniams skrydžiams: Santjagas – Kalama, Kalama – Puerto Montas, Puerto Montas – Punta Arenasas, Punta Arenasas – Santjagas (nuo 1200 EUR).
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai (privalomi!) vietiniams gidams 2-3 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai) , gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.

Kelionės privalumai

 • Išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas.
 • Ilgametė organizatoriaus kelionių į Pietų Ameriką organizavimo patirtis.
 • Patikimi ir patikrinti partneriai.
 • Kruopščiai atrinkti viešbučiai, skanus maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
 • Kvalifikuoti vietos gidai.
 • Profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.
 • Į kelialapio kainą įskaičiuoti bilietai į lankytinus objektus.

 

Kelionės perliukai

 • Kontrastingoji Čilės sostinė Santjagas.
 • Atakama – sausiausia pasaulio dykuma.
 • Saulėlydis Mėnulio slėnyje.
 • El Tatio geizerių šokis ryto aušroje.
 • Spalvingi indėnų kaimeliai Tokonao, Kaspana, Čiu Čiu.
 • Vicente Perez Rosales – vienas gražiausių ir seniausių Čilės draustinių.
 • Mistiškoji Čilojės sala.
 • Magdalenos sala – Magelano pingvinų rojus.
 • Čilės Patagonija – ekologiškai pati švariausia mūsų planetos vieta.
 • Serano ir Balmacedos ledynų didybė.
 • Torres del Paine – gražiausias Pietų Amerikos nacionalinis parkas (UNESCO biosferos rezervatas).
 • Gurmaniški potyriai – puikūs Čilės vynai, steikai, jūros gėrybės.
 • Neįminta Velykų salos paslaptis.

 

Kelionės programa

1 diena. Skrydis Vilnius/Ryga/Varšuva – Santjagas (su tarpiniais persėdimais).

Skrydis Vilnius/Ryga/Varšuva – Santjagas (su tarpiniais persėdimais).

2 diena. Santjagas.

Atvykimas į Santjagą, pasienio formalumų sutvarkymas. Po pietų apžvalginė ekskursija po Čilės sostinę, miestą, kuriame ryškų pėdsaką įspaudė garsieji čiliečiai – prezidentas Salvatore Aljende, rašytoja Izabelė Aljende, diktatorius Pinočetas, poetas, Nobelio premijos laureatas Pablas Neruda ir, aišku, lietuvių kilmės mokslininkas, geologas, didysis Andų tyrinėtojas – Ignas Domeika. Santjagą supa įspūdingi Andų kalnai, tai kontrastų miestas, kuriame harmoningai dera įspūdinga kolonijinė architektūra ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Apžiūrėsite didingąjį Palacio de la Moneda – Prezidento rūmus, Čilės universitetą, Plaza de Armas, Katedrą, Šv. Pranciškaus bažnyčią, Šv. Lucijos kalvą, iš kur 1541 metais pradėjo plėtotis Santjago miestas.

Esant galimybei (už papildomą mokestį) lankomas Nacionalinis istorijos muziejus. Jūros gėrybių gausa vilioja Centrinis turgus, kuris žymus dar ir tuo, kad jo metalinės konstrukcijos buvo pagamintos XIX amžiaus pabaigoje Londone ir laivu atgabentos į Čilę. Aplankysite bohemiškąjį Belavista rajoną, kur verda Santjago naktinis ir kultūrinis gyvenimas, esant galimybei, užkilsite į San Kristobalo kalvą, nuo kurios apžvalgos aikštelių atsiveria puiki Santjago panorama.

Ekskursiją baigsite moderniuose miesto rajonuose: Vitakura, Las Kondes, Providencia, garsėjančiuose savo didingais pastatais ir prekybos centrais. Grupės pageidavimu, už papildomą mokestį užsakoma vakarienė jūros gėrybių restorane. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Santjagas – Valparaisas – Vina del Mar – Santjagas.

Išvykimas į Valparaisą – pagrindinį Čilės uostą. Atvykę į Valparaiso, pravažiuosite pagrindinę miesto aikštę, kurioje galėsite matyti paminklą, skirtą 1879 metų jūrų mūšiui atminti. Toliau vyksite link pietinės miesto dalies, kur, grožėdamiesi senaisiais funikulieriais, kilsite į kalvą, nuo kurios atsiveria vaizdas į įlankoje esantį Valparaiso miesto centrą ir aplinkines kalvas.

Kelionę tęsite per komercinę uosto širdį lėkdami pakrantės greitkeliu, jungiančiu Valparaisą su Vina del Mar kurortu. Važiuodami į žymiuosius Salinas, Renaka, Los Lilenes ir Konkon paplūdimius, turėsite galimybę pamatyti Vina del Mar kurorto gėlių laikrodį ir kazino bei pasigrožėti uolėta pakrante, kur vėjuotomis dienomis lūžta didžiulės bangos.

Pasiekę Konkon paplūdimį, matysite žvejų prekystalius su didžiule jūros gėrybių įvairove. Galėsite papietauti jūros gėrybių restorane Ramiojo vandenyno pakrantėje (pietūs už papildomą mokestį).

Prieš išvykdami atgal į Santjagą, aplankysite pagrindinę miesto aikštę Plaza Vergara, turėsite laisvo laiko pirkiniams. Nakvynė.

4 diena. Santjagas – Kalama – San Pedro de Atakama.

Nuvežimas į oro uostą. Skrydis į Kalamą. Iš Kalamos oro uosto vyksite į San Pedro de Atakama miestelį, laikomą Čilės archeologijos sostine ir indėnų kultūros Atakama dykumoje centru. Pirmykščių žmonių mumijos ir darbo įrankiai, rasti archeologinių kasinėjimų metu, dabar yra eksponuojami garsiajame belgų misionieriaus Gustavo Le Paige muziejuje, įkurtame 1963 metais. Čia saugoma daugybė unikalių eksponatų, kurie vilioja keliautojus ir mokslininkus iš viso pasaulio.

Pavakary Jūsų laukia ekskursija į Mėnulio slėnį, esantį neaprėpiamos Atakamos dykumos viduryje. Tai visame pasaulyje garsi vietovė, kurios landšaftas primena Mėnulio paviršių. Apžiūrėsite druskos skulptūras „Las Tres Marias“, druskos urvus (esant galimybei). Saulėlydį pasitiksite ant didžiulės smėlio kopos. Mėnulio slėnis žavi savo tyla, ramybe, paslaptimi, sukurta vėjo iš druskos, akmens, smėlio, gipso, oranžinių geležies gyslų ir spalvotųjų mineralų. Grįžimas į San Pedro de Atakama. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. San Pedro de Atakama – Atakamos druskos dykuma – Tokonao.

Visa diena skirta pažinčiai su Atakamos dykuma. Tai sausiausia pasaulio dykuma, užburianti savo platybėmis, ramybe ir tyla. Aplankysite 2500 m aukštyje virš jūros lygio esantį Salar de Atakama, didžiausią Čilėje ir vieną didžiausių druskos ežerų kontinente, nutolusį apie 40 km nuo San Pedro de Atakama. Tai išskirtinio grožio vietovė. Šalia ežero dažnai galima pamatyti flamingų, ieškančių sau maisto druskingoje pakrantėje. Ekskursiją tęsite mažame indėnų Tokonao kaimelyje, įsikūrusiame 2485 m aukštyje virš jūros lygio. Nameliai čia pastatyti iš vulkaninės uolienos, vadinamos liparita. Vietos gyventojai iš jos gamina ir mažytes skulptūrėles, kurias mielai perka keliautojai. Miestelis garsus senąja San Lukas bažnyčia, ypač jos varpinės bokštu. Iš Tokonao grįždami į San Pedro de Atakama, esant galimybei, apžiūrėsite akmeninį Pukara fortą. Grupės pageidavimu, už papildomą mokestį, vyksite maudytis į Puritama karštųjų versmių šaltinius. Grįžimas į San Pedro de Atakama. Aplankysite Gustavo Le Paige muziejų, pasivaikščiosite po jaukų miestelį, apžiūrėsite nuostabaus grožio kolonijinio stiliaus baltąją bažnyčią, menančią ispanų užkariautojų laikus. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. San Pedro de Atakama – El Tatio geizeriai – Kaspana – Čiu Čiu – Lasana.

Labai anksti atsikėlę išvyksite per naktimi alsuojančią dykumą prie 4320 m aukštyje virš jūros lygio esančių geoterminių El Tatio geizerių. Daugiau nei 100 geizerių punktualiai kiekvieną rytą pradeda savo šokį ryto aušroje. El Tatio yra vienas iš aukščiausiai esančių geizerių laukų pasaulyje ir kartu didžiausias geizerių laukas pietų pusrutulyje.

Vyksite į Kaspana kaimelį, kur pamatysite dirbinius iš liparito, susipažinsite su vietos gyventojų indėnų buitimi. Ispanų įkurtame Čiu Čiu kaimelyje tęsite pažintį su vietos gyventojais, apžiūrėsite vieną gražiausių Čilės bažnyčių. Užsuksite į Pukara de Lasana, nuo XII amžiaus išlikusią tvirtovę. Grįžimas į San Pedro de Atakama. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. San Pedro de Atakama – Kalama – Puerto Montas – Puerto Varasas.

Vyksite į Kalama oro uostą skrydžiui į Čilės ežerų regione įsikūrusį Puerto Montą. Iš Puerto Monto vyksite į Puerto Varasą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Puerto Varasas – Vicente Perez Rosaleso nacionalinis parkas – Puerto Varasas.

Vyksite į Vicente Perez Rosaleso nacionalinį parką. Tai vienas gražiausių ir seniausių Čilės draustinių, apsuptas snieguotų ugnikalnių, miškų, ežerų, upių ir lagūnų. Čia sutinkama daugiau nei 100 įvairių paukščių ir per 30 žinduolių rūšių. Lankysitės prie Petrohue upės krioklių, grožėdamiesi įstabiais pakrančių vaizdais plauksite Todos los Santos ežeru. Vakare grįšite į Puerto Varasą. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Puerto Varasas – Čilojės sala – Puerto Varasas.

Visos dienos išvyka į mistiškąją, legendomis apipintą Čilojės salą. Tai unikali vieta žemėje. Vakariniu pakraščiu driekiasi kalnai, rytuose – kalvota lyguma. Čilojės sala ypatinga savo kultūra, architektūra ir kraštovaizdžiu.

Sala garsėja 200 metų senumo medinėmis bažnyčiomis, net 16 jų įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šioms bažnyčioms būdinga tai, kad visos jos yra atsuktos fasadu į jūros pusę. Po pietų grįšite į Puerto Varasą. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. Puerto Varasas – Punta Arenasas.

Nuvežimas į Puerto Monto oro uostą. Skrydis į Punta Arenaso miestelį. Apžvalginė ekskursija po Punta Arenasą – pietinę Čilės sostinę, šalies Magelano regiono pagrindinį centrą, įsikūrusį vakariniame Magelano sąsiaurio krante. Tai raudonai-mėlynų stogų miestas, vienas didžiausių avininkystės centrų pasaulyje. Nakvynė viešbutyje.

11 diena. Punta Arenasas – Magdalenos sala – Puerto Natalesas.

Ryte leisitės į išvyką laivu Magelano sąsiauriu iki Magdalenos salos. Čia gyvena daugiau nei 120 tūkstančių Magelano pingvinų, ir tiek daug pingvinų vienoje vietoje tikriausiai sunku pamatyti dar kur nors, išskyrus Antarktidą... Magdalenos sala nuo 1982 metų saugoma Čilės valstybės, kad pingvinams būtų užtikrinta saugi vieta dauginimuisi.

Vakare vyksite į Puerto Natalesą – antrą pagal dydį Čilės Patagonijos miestelį, įsikūrusį prie Seno Ultima Esperanza kanalo, priešais Patagonijos Andų kalnų virtinę. Nepakartojamas gamtos stebuklas – Čilės Patagonija yra ekologiškai pati švariausia mūsų planetos vieta, garsėjanti žmogaus rankos dar nepaliestais miškais, ledynais, egzotiška augmenija ir gyvūnija. Nakvynė viešbutyje arba posadoje.

12 diena. Puerto Natalesas – Ultima Esperanza fiordas – Serano ir Balmaceda ledynai – Puerto Natalesas.

Visos dienos išvyka prie Serano ir Balmaceda ledynų. Plauksite laivu Ultima Esperanza, dar vadinamu, paskutinės vilties fiordu. Matysite jūrų liūtų kolonijas, pabuvosite Balmaceda kalno papėdėje, grožėsitės Serano ir Balmacedos ledynų didybe. Įspūdžiai nepakartojami ir nepamirštami! Grįžimas į Puerto Natalesą. Nakvynė viešbutyje arba posadoje.

13 diena. Puerto Natalesas – Torres del Paine nacionalinis parkas – Puerto Natalesas.

Visa diena skirta pažinčiai su Torres del Paine nacionaliniu parku, užimančiu 113 000 ha plotą (UNESCO biosferos rezervatas). Šis parkas visame pasaulyje garsėja savo įspūdingais, milžiniškais granitiniais kalnais, kurie yra tapę ne tik Patagonijos, bet ir visos Čilės vizitine kortele. Ypač įspūdingi yra keturi parko kalnai – „bokštai“, nuo kurių ir kilo parko pavadinimas („torres“ ispaniškai reiškia bokštus): Torre Sur (pietinis bokštas), iškylantis 2850 m virš jūros lygio, Torre Central (centrinis bokštas), kurio aukštis 2800 metrų, Torre Norte (šiaurinis bokštas), siekiantis 2248 m aukštį ir Mount Nido de Kondor 2243 m aukščio.

Įspūdingai atrodo ir Andų viršukalnės vadinamos Kuernos del Paine („cuernos“ – ragai) – tarsi kažkokios galingos nematomos jėgos susukti ir sidabrinio sniego patalais apkloti pilkojo granito kalnai. Kaskadomis krentantys įstabūs kriokliai, akmenuoti iškyšuliai, žaižaruojantis ledas, žydri ežerai ir lagūnos, žieduose paskendę slėniai, senųjų Andų didingi granito bokštai – tai tik dalis viso to, ką išvysite šiame nacionaliniame parke. Didžioji parko dalis apaugusi tankiu mišku. Ir šiame, kaip jį vadina, Patagonijos Edene karaliauja patys įvairiausi Pietų Amerikos gyvūnų atstovai: pumos, Patagonijos pilkosios ir Andų lapės, zuikiai, guanakai, flamingai, kondorai, juodieji grifai ir kt. Kelias, kuriuo važiuosite, yra apsuptas didžiulių ežerų. Šio turo metu aplankysite Los Kuernos ir Pehoe ežero apžvalgines aikšteles, įspūdingąjį Salto Grande krioklį, kuris jungia du gigantiškus ežerus Nordenskjold ir Pehoe. Salto Grande krioklys – plati, nenutrūkstama ir švytinti vandens uždanga, krintanti nuo žalsvai mėlyno ežero 18 metrų žemyn – yra gamtos paminklas.

Prie to dar pridėkite didingą foną, kurį sudaro aštrios granito smailės, kalvoti krantai, išmarginti raudonų, geltonų ir žalių krūmų, ir amžina vaivorykštė, žėrinti krioklio purslų migloje, - ir kraštovaizdį daugmaž įsivaizduosite. Bet tai dar ne viskas. Čia būriuojasi flamingai, apsilanko į kupranugarius panašių guanakų kaimenės, čia peri pulkai didžiausių Amerikos paukščių – neskraidančių stručių nandų. Toliau važiuosite link Grey (Pilkojo) ežero apžvalgos aikštelės, nuo kurios atsiveria nepakartojamas vaizdas į Grey ledyną ir dar vienu parko stebuklu laikomą Grey ežerą. Nakvynė viešbutyje arba posadoje.

14 diena. Puerto Natalesas – Punta Arenasas – Santjagas.

Pusryčiai. Nuvežimas į Punta Arenaso oro uostą skrydžiui į Santjagą. Nakvynė.

15 diena. Santjagas – Maipo slėnis – Santjagas.

Išvyka į Maipo slėnį – seniausią ir labiausiai pripažintą vyno regioną Čilėje. Manoma, kad būtent čia buvo pasodinti pirmieji Čilę pasiekę vynmedžiai, o šiandien šis regionas gali pasigirti 13 000 ha besidriekiančiais vynuogynais, kuriuose klesti devynios vynuogių veislės. Maipo upės įtakojamas dirvožemis, šaltos žiemos ir ilgos karštos vasaros sukuria tinkamas sąlygas išskirtinės kokybės vyno gamybai. Čia degustuosite vietinių vynų (už papildomą mokestį), susipažinsite su vyno gamybos tradicijomis, leisitės į ekskursiją po vyno rūsius. Grįžimas į Santjagą. Nakvynė viešbutyje.

16-17 dienos. Skrydis Santjagas – Varšuva/Ryga/Vilnius (su tarpiniais persėdimais).

Kelionę galite pratęsti papildomu 4 dienų turu į Velykų salą (už papildomą mokestį).

Įskaičiuota į kelionės kainą:

 • Visi pervežimai pagal programą numatytomis transporto priemonėmis.
 • 14 nakvynių su pusryčiais 3* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją), kalnų nameliuose, lodžijose, svečių namuose, posadose.
 • Ekskursinė – pramoginė programa.Įėjimo bilietai į mokamus objektus ir parkus pagal programą.
 • Vietinių gidų paslaugos.
 • Profesionalaus GRŪDOS kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai apie  980 – 1400 EUR (priklauso nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos etc).
 • Lėktuvų bilietai 4 vietiniams skrydžiams: Santjagas – Kalama, Kalama – Puerto Montas, Puerto Montas – Punta Arenasas, Punta Arenasas – Santjagas (nuo 1200 EUR).
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai (privalomi!) vietiniams gidams 2-3 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai) , gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.

 

KELIONĘ GALITE PRATĘSTI PAPILDOMU 4 DIENŲ TURU Į VELYKŲ SALĄ* (už papildomą mokestį).

VELYKŲ SALOS PASLAPTIS - Unikalus turas į mistiškąją Okeanijos salą, pasiklydusią Ramiajame vandenyne

Milžiniški monumentai, skulptūros moai, ilgesingai žvelgiančios į vandenyną, yra vienas iš paslaptingiausių žmogaus kūrinių, iki šiol audrinančių mokslininkų ir keliautojų vaizduotę. Velykų sala – rojus ir aktyviems paslapčių ieškotojams, ir pajūrio malonumų išsiilgusiems, norintiems nors trumpam pasislėpti nuo beprotiško gyvenimo tempo pasaulio pakraštyje... Jums bus pasiūlyta plati ekskursinė programa, derinama su poilsiu prie vandenyno.

1 diena (16 diena). Skrydis Santjagas – Velykų sala. Ekskursijos ir poilsis Velykų saloje.

Skrydis iš Čilės sostinės Santjago į Velykų salą. Atvykimas į Hanga Roa oro uostą. Ekskursija po Ahu Tahai kompleksą, kurį restauravo amerikiečių archeologas V. Mulloy. Tai vienas seniausių kompleksų (manoma septintojo mūsų eros amžiaus), jungiantis tris skirtingus Ahu: Ahu Kote Riku, Ahu Vai Uri ir Ahu Tahai. Toliau lankysite tėvo Sebastijano Englerto muziejų. Misionieriai praleido daug metų Velykų saloje ją tyrinėdami, todėl tai įdomus muziejus, kuriame sukaupta daug unikalių eksponatų. Galiausiai aplankysite bažnyčią, puoštą medžio drožiniais ir vietinį rankdarbių turgų. Nuvežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena (17 diena). Ekskursijos ir poilsis Velykų saloje.

Ekskursija po salą pradedama nuo Ahu Vaihu, kur pamatysite aštuonias milžiniškas skulptūras, suvirtusias veidais žemyn. Toliau keliausite į Ahu Akahanga – pirmojo salos karaliaus Hotu Matua kapavietės griuvėsius. Pietinėje salos pakrantėje aplankysite Rano Raraku vulkaną ir įspūdingą Poike kraterį – vietą, kurioje iš vulkaninės uolienos ir buvo išskaptuotos dauguma salos skulptūrų (dabar galima rasti 394 skulptūras įvairiose salos vietose). Čia rasite daug akmeninių skulptūrų, tarp jų ir didžiausią, kuri liko gulėti krateryje nepabaigta.

Gėrėdamiesi Ramiojo vandenyno vaizdais apžiūrėsite gražiai atkurtą Ahu Tongariki – 15 didžiausių skulptūrų kompleksą. Ahu Tongariki buvo visiškai sunaikintas cunamio, kurį sukėlė 1960 metų žemės drebėjimas Čilėje. Atstatymą iniciavo japonai, vykdė Čilės universitetas 1992 – 1995 metais. Kelionę tęsite į salos šiaurę, palei La Perouse įlanką, sustodami prie Ahu Te Pito Kura. Čia išvysite didžiausią moai skulptūrą. Po ekskursijos turėsite galimybę pailsėti Anakenos paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena (18 diena). Ekskursijos ir poilsis Velykų saloje.

Tęsite pažintį su Velykų sala. Šiandien aplankysite pietinę salos dalį apžiūrėdami ugnikalnį Rano Kau, kurio krateryje dabar tyvuliuoja ežeras. Nuo ugnikalnio viršūnės atsiveria puikūs vaizdai į tris mažas saleles: Motu Nui, Motu Iti ir Motu Kao Kao. Pasisvečiuosite Orongo kaimelyje, apžiūrėsite senųjų ritualų, skirtų žmogui-paukščiui Tangata Manu, vietą, sienas, išpieštas daugiau nei 100 petroglifų.

Atvykę į Ahu Vinupu, pamatysite sieną, analogišką inkų statytoms Peru. Tai davė pagrindą Turui Hejerdalui sukurti originalią hipotezę. Toliau vyksite link Anakai Tangata olos, kur salos gyventojai slėpdavosi karų metu. Ant olos sienų išliko primityvių piešinių. Antra dienos pusė skirta ekskursijai po Ahu Akivi, Ana Te Pahu ir Puna Pau. Ahu Akivi – tai septyni milžiniški monumentai, skulptūros moai, ilgesingai žvelgiančios į vandenyno pusę. Tai vienas paslaptingiausių žmogaus kūrinių. Šie moai skirtingai nuo visų kitų stovi ne ant kranto, o salos viduryje. Aplankę Ana Te Pahu ir Puna Pau, baigsite ekskursiją ir likusį laiką skirsite poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

4 diena (19 diena). Skrydis iš Velykų salos į Santjagą.

Nuvežimas į Hanga Roa oro uostą. Skrydis iš Velykų salos į Santjagą. Pervežimas į viešbutį. Pageidaujantiems vakaras Santjago centre (laisvas laikas). Nakvynė viešbutyje.

5 diena (20 diena). Skrydis iš Santjago į Europą.

Nuvežimas į oro uostą. Skrydis iš Santajago į oro uostą.

6 diena (21 diena). Grįžimas į Varšuvą/Rygą/Vilnių.

Kelionės kaina tikslinama.

Įskaičiuota į kelionės kainą:

 • Skrydžių bilietai: Santjagas – Velykų sala – Santjagas;
 • Visi pervežimai pagal programą numatytomis transporto priemonėmis.
 • 4 nakvynės su pusryčiais 3* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją).
 • Ekskursinė – pramoginė programa.
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą.
 • Vietinių gidų paslaugos.
 • Profesionalaus GRŪDOS kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos (minimali grupė 10 keliautojų).

 

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

 • Ekskursijos ir pramogos, neįtrauktos į programą.
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 3-5 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-3 USD asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.


Apie šalį

Čilė – tai kontrastų ir neįtikėtino grožio šalis, kuri siūlo turistams saugumą, laukines gamtos sąlygas ir geriausias paslaugas, taigi čia galima mėgautis puikiomis atostogomis ir nuotykių malonumais. Tai didžiausia ir siauriausia šalis žemyne, 6,965 mylių ilgio ir tik 285 mylių vidutinio pločio. Čilė turi ilgą demokratinio valdymo istoriją ir yra vertinama kaip viena iš geriausią ateitį turinčių ekonomikų Pietų Amerikoje.Čilė taip pat ir kraštutinumų šalis, tiek dėl savo geografinės padėties tiek ir dėl klimato: šiaurėje plyti sausiausia pasaulyje Atakama dykuma, tenykštės kultūros lopšys. Viduržemio jūros peizažai centrinėje Čilės dalyje suteikia gyvybės šalies sostinei Santiago, kuris yra apsuptas derlingų vynuogynų slėnių ir šiuolaikinių slidinėjimo kurortų. Keliaujant į pietus galima pajusti artimą kontaktą su gamta, nes čia ežerai, laukinės upės, ugnikalniai ir senieji miškai susijungia į vieną visumą. Chiloje sala – rojus žemėje, tai fantastinių mitų autorių namai, žmonių, kurie visų pirma yra žinomi dėl savo draugiškumo. Patagonijoje, fiordai ir ledkalniai sulaukia tų lankytojų, kurie nuoširdžiai ieško naujos patirties ir, Antarktyje, vis daugiau turistų atranda amžinojo ledo magiją. Dėl savo kraštovaizdžių įvairovės ir nelygaus reljefo, Čilė yra šalis, kurioje galima mėgautis daugybe įvairių pramogų: alpinizmas, jodinėjimas ir slidinėjimas Andų kalnuose, archeologiniai tyrinėjimai Atakama dykumoje, floros ir faunos stebėjimai, nardymas ir paplūdimiai Ramiojo vandenyno pakrantėje, kelionės po puikius vynuogynų slėnius, plaukiojimas plaustais ir baidarėmis upėse ir fiorduose, plaukiojimas laivu tarp ledkalnių arba ekskursijos į senovinių ritualų vietas.

BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ:

Plotas: 756 102 km².Gyventojų skaičius: 17 mln.Sostinė: Santiagas.Kalba: ispanų.Valiuta: Čilės pesas.Religija: katalikybė.Telefonas: +56.Elektra: 220 voltų, C ir L tipo rozetės ir kištukai.
 
Filtrai