Kanada - Aliaska. Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas* 14d. (21d.*)

3799 €
Išvykimas 2020-09-01
Atvykimas 2020-09-13
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 12 n.
Išvykimas 2020-09-01
Atvykimas 2020-09-13
3799€
arba
Pirkti
Trukmė 12 n.
Išvykimas 2021-07-20
Atvykimas 2021-08-01
3899€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos
 • 12 nakvynių (3*) viešbučiuose su pusryčiais
 • Ekskursinė programa pagal kelionės aprašymą
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uostų mokesčiais – nuo 1299 EUR
 • Vietinis skrydis Monrealis – Kalgaris nuo 300 EUR
 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į Kanadą – 10 EUR

Didysis turas po prancūziškąją Kanadą ir kalnų širdį – stulbinamo grožio Banfo, Džiaspero ir Joho nacionalinius parkus. Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Kelionės privalumai

 • Išsamus, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas, padedantis visapusiškai pažinti šalį (gamta, miestai, istorija, kultūra).
 • Įskaičiuoti visi lankomų objektų bilietai Kanados turo metu.
 • Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.
 • Patikimi ir patikrinti Kanados partneriai.
 • Didelė organizatoriaus patirtis organizuojant keliones į Šiaurės Ameriką.
 • Aukštos kvalifikacijos kelionės vadovas iš Lietuvos.

 

Kelionės perliukai:

 • Nepamirštama Toronto panorama iš „CN Tower“ televizijos bokšto.
 • Stebinantys savo didybe, žymiausi visame pasaulyje Niagaros kriokliai. Esant galimybei, kruizas „Maid of the Mist“ („Miglos Tarnaitė“) „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožintis galingojo krioklio jėga.
 • „1000-čio salų“ kruizas Kingstone – tai daugybė mažų salelių, skalaujamų Šventosios Lauryno upės vandenų.
 • Kanados Civilizacijos muziejus Otavoje.
 • Prancūziškasis Monrealis – 1976 m. XXI vasaros olimpinių žaidynių sostinė.
 • Kvebekas  - seniausias Šiaurės Amerikos miestas, kurio senamiestis – UNESCO paveldas.
 • Kalgaris – 1988 m. XV žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Pribloškiantys gamtos vaizdai Banfo, Džiaspero ir Joho UNESCO paveldo nacionaliniuose parkuose.
 • Didingieji Šiaurės Amerikos Uoliniai kalnai.
 • Pasivažinėjimas ledynu Kolumbijos ledo laukuose.
 • Vankuveris – vienas gražiausių pasaulio miestų – 2010 m. XXI žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Vankuverio sala ir Britų Kolumbijos sostinė Viktorija bei garsieji „Butchart“ sodai.
 • Plaukimas vidine Aliaskos protaka tarp salų ir fiordų, besigrožint kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta bei nuostabiu gyvūnijos pasauliu.
 • Galimybė stebėti kuprotuosius banginius ir orkas Ledyno sąsiaurio Icy Strait Point.
 • Pažintis su vienu aktyviausių Aliaskoje, dar vadinamubaltojo griaustinio, Hubardo ledynu. Pamatysite ir išgirsite kaip ledai aižėja, slenka ir, krisdami į vandenyną, sukelia įspūdingą dundėjimą bei gaudesį.
 • Aliaskos sostinėje Džune - tik Aliaskai būdingas kraštovaizdis - fiordai, ledynai, ledo laukai.
 • Žygis baidarėmis pastovia dulksna gaubiamu fiordu, kopimas į Elnių kalną, didysis Aliaskos medkirčių pasirodymas, didžiausia ir įvariausia indėniškų totemų kolekcija – visa tai Jums pasiūlys Ketčikanas.

 

Kelionės programa

1 diena. Vilnius (Ryga, Varšuva) – Torontas.

Skrydis: Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos miestas – Torontas. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Torontas – Niagaros Kriokliai – Torontas.

Pusryčiai. Trumpa pažintis su miestu: Toronto prieplauka, miesto rotušė, Rodžerio centras, Toronto universitetas. Toronto panoramą apžvelgsite pakilę į 553 m aukščio „CN Tower“ televizijos bokštą, iš kurio atsiveria įspūdingi miesto vaizdai. Po to vyksite prie kvapą gniaužiančių Niagaros krioklių, krintančių 7000 tonų per sekundę vandens jėga. „Niagara“ reiškia „griaustinio vanduo“, o tokį pavadinimą šiems kriokliams, neįprastai žymintiems Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų sieną, davė šiose vietose gyvenę indėnai. Niagaros krioklius sudaro apie 792 m pločio ir 48 m aukščio „Pasagos“ krioklys, apie 323 m pločio ir 51 m aukščio „Amerikos“ krioklys ir apie 15 m pločio ir 24 m aukščio „Jaunosios nuometo“ krioklys. Niagaros kriokliai susidarė paskutinio ledynmečio pabaigoje - prieš 25 tūkst. metų. Metai iš metų kriokliai pamažu traukiasi upės aukštupio link – per metus pasislinkdami apie 1,2 m. Esant galimybei (priklausomai nuo oro sąlygų) plauksite laivu „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožėdamiesi galingojo krioklio jėga. Pasikelsite į Skylon apžvalgos bokštą ir dar kartą pasigėrėsite kriokliais. Pietūs apžvalgos bokšto restorane. Vakare sugrįšite į Torontą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Torontas – Kingstonas – Otava.

Pusryčiai. Iš Toronto Ontario ežero pakrante pro istorinius miestelius vyksite į buvusią Kanados sostinę - Kingstono miestą. Jis įsikūręs ant Šv. Lauryno upės krantų. 80 kilometrų ilgio upės ruože priskaičiuojamos 1865 salos. Vietos indėnai iš kartos į kartą pasakoja salyno atsiradimo legendą: kadaise Didžioji Dvasia indėnams atidavė didžiulį ir gražų kraštą, tačiau su viena sąlyga - kad indėnai tarpusavyje nekariaus. Tačiau jie pažeidė šį susitarimą, tarp jų kilo kariniai kivirčai. Tuomet Didžioji Dvasia liepė savo baltiesiems angelams sugrąžinti šias žemes atgal. Jie suvyniojo indėnams dovanotą žemę į drobę ir pakilo aukštyn, tačiau vienas drobės kraštas atsilaisvino, ir žemės, iš didelio aukščio krisdamos, suskilo į daug mažų salelių, kurios ir šiandien yra skalaujamos Šventosios Lauryno upės vandenų... Kingstone Jūsų lauks „1000-čio salų“ kruizas. Plaukdami laiveliu, grožėsitės vešlia salų augmenija, jose įsikūrusiomis prabangiomis vilomis bei pilimis.

Toliau kelionę tęsite Kanados sostinės link, atvyksite į Otavą. Trumpa pažintis su šiuolaikiška  šalies sostine Otava: Parlamento kalvos panorama, vienas brangiausių šalies viešbučių – Chateu Laurier pilis, Rideau kanalas ir krioklys, Parlamento pastatas, Vyriausybės Namai, Ministro pirmininko rezidencija, Kanados Aukščiausiasis Teismas, Kanados pinigų kalykla, Nacionalinio Meno Centras, Miesto rotušė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Otava - Kvebekas.

Pusryčiai. Ryte vyksite į Gatineu priemiestyje esantį Kanados Civilizacijos muziejų, kuriame saugomos Kanados kultūros vertybės. Informatyvios ekspozicijos supažindina su Kanados gyventojų 20 000 metų istorija, šalies kultūrine bei etnine įvairove. Išvykimas iš Otavos. Kelionė į vieną seniausių šiaurės Amerikos Kvebeko miestą, įkurtą 1608 m. Kvebeko senamiesčio akmeniniai pastatai ir grįstos vingrios gatvelės sukuria jaukaus Europos miesto atmosferą. Atvykus apžvalginė ekskursija po žavųjį miestą Šv. Lauryno ir Šv. Karolio upių santakoje: pažintis su senamiesčiu, laikomu prancūzų civilizacijos lopšiu Amerikoje, ir 1985 m. įrašytu į UNESCO istorinio ir kultūrinio paveldo sąrašą. Tai vienintelis miestas į šiaurę nuo Meksiko, kurio gynybinės sienos yra išlikusios iki mūsų laikų. Pamatysite legendinį Chateau Frontenac viešbutį, tapusį miesto simboliu, Notre Dame de Quebec katedrą – pirmosios Šiaurės Amerikos parapijos bažnyčią, Abraomo laukus, kuriuose 1759 m. britų armija sumušė prancūzus, o dabar yra miesto parkas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Kvebekas - Monrealis.

Pusryčiai. Kelionė iš Kvebeko link Monrealio. Ekskursija po Monrealį, antrąjį pagal dydį Kanados bei didžiausią Kvebeko provincijos miestą. 1967 m. čia vyko Pasaulinė paroda, o 1976 m. – XXI vasaros olimpinės žaidynės. Savo prancūzakalbių gyventojų gausumu Monrealis nusileidžia tik Paryžiui. Miestas yra Kanados kultūros sostinė, turintis tris universitetus bei gausią menininkų bendruomenę. Apžvalginė ekskursija po dinamišką miestą, aplankant senamiestį, senąjį uostą, Lotynų kvartalą, finansų rajoną, Šv. Elenos salelę su jos fortu. Aplankysite ir kaimynystėje esančią Notre Dame salą, dirbtinai  supiltą iš 15 mln. tonų uolienos, likusios 1965 m. iškasus Monrealio metro. Esant galimybei aplankysite vieną įspūdingiausių vėlyvosios gotikos kūrinių pasaulyje - Notre Dame baziliką (šį statusą suteikė čia apsilankęs popiežius Jonas Paulius II). Bazilikoje vyksta sakralios šalies garsenybių iškilmės (pvz. čia tuokėsi garsiausia Kanados dainininkė Celine Dion). Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Monrealis – Kalgaris – Banfo nacionalinis parkas.

Pusryčiai. Vyksite į oro uostą ir skrisite iš Monrealio į Kalgarį. Atskridę važiuosite link gražiausios ir įspūdingiausios vietos Žemėje - Banfo nacionalinio parko, įsikūrusio Uoliniuose kalnuose. Tai pats seniausias Kanados Nacionalinis parkas, įkurtas 1885 metais: parko plotas buvo vos 26 km², o dabar užima 6641 km² teritoriją. Parką puošia įspūdingo grožio Uolinių kalnų kraštovaizdžiai, gilūs slėniai, žali miškai, pievos, ežerai ir upės, aukšti kalnai, padengti sniegynais ir ledynais. Važiuojant parko teritorija galima pamatyti rudųjų lokių (grizlių), juodųjų lokių (baribalų), briedžių, lūšių, ernių, kalnų ožių, kojotų, lapių, meškėnų. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Banfo ir Joho nacionaliniai parkai.

Pusryčiai. Dieną pradėsite pasikėlimu Banfo Gondola ir apžvelgsite apylinkių panoramą. Prieš Jūsų akis atsivers nepakartojamas Kanados gamtos grožis, kurio ilgai negalėsite pamiršti. Pamatysite Bow krioklį, „Stebuklų kampą“, Emerald ežerą. Esant galimybei gėrėsitės „Dešimties viršūnių“ slėnyje supančių kalnų  „įrėmintu“ Morenos ežeru (1885 m virš jūros lygio). Aplankysite žemiau esantį Luizos ežerą, kuris žaižaruoja akinama žaluma. Smaragdo spalvos vanduo, milžiniški ežerus supantys kalnai snieguotomis viršūnėmis pakeri kiekvieną čia atvykstantį keliautoją. Šį ežerą indėnai vadino Mažų Žuvelių ežeru, tačiau 1884 m. jis buvo pervadintas karalienės Viktorijos dukters Luizos garbei.

Toliau lankysite Joho nacionalinį parką, įsikūrusį vakarinėje Uolinių kalnų dalyje. Parkas įkurtas 1886 metais ir  užima 1310 km² teritoriją, čia gausu uolų snieguotomis viršūnėmis, krioklių, ledyninių ežerų, žalių miškų,  pievų ir sraunių upių. 1984 metais Banfo, Joho ir Džiaspero nacionaliniai parkai buvo įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Džiaspero nacionalinis parkas – Kolumbijos ledo laukai.

Pusryčiai. Iš nakvynės vietos vyksite į patį didžiausią Kanados Uolinių kalnų parką - Džiaspero nacionalinį parką. Tai 10878 km² teritorija, pilna plačių slėnių, kalnų grandinių, ledynų, miškų, alpinių pievų. Džiaspero nacionalinis parkas garsus savo aukštomis Uolinių kalnų viršūnėmis bei unikalia Kolumbijos ledo laukų vietove. Šie ledo laukai savo tirpsmo vandenimis maitina Ramųjį, Atlanto ir Arkties vandenynus.  Tai didžiausia ledo ir sniego sankaupa į pietus nuo Šiaurės poliarinio rato, užimanti beveik 325 km² teritoriją. Šiuose ledo laukuose yra daugiau kaip 30 ledynų. Turėsite nepakartojamą galimybę specialiu transportu pasivažinėti ant ledyno. Sužinosite, kaip susiformuoja ledo liežuviai ir pavaikščiosite ant vieno iš jų. Keliaudami slėniu Džiaspero miestelio link stabtelsite pailsėti prie labai gražių Atabaskos krioklių, kurie įkūnija šių vietų energiją: vanduo griaudėdamas ir putodamas purslų vaivorykšte kybo tarp uolų. Pakerėti krioklių grožio valandėlę pamiršite visus rūpesčius ir pasisemsite dvasinės energijos, kaip kadaise tai darė pirmieji Kanados gyventojai. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Džiaspero nacionalinis parkas – Klyrvuoteris.

Pusryčiai. Iš nakvynės vietos keliaudami Klyrvuoterio miestelio link nustebsite pasiekę beveik dviejų tūkstančių metrų aukštį lygiu keliu. Keliautojus, atvykusius į Vakarų Kanadą iš Europos, visada apstulbina žvilgsniu neaprėpiami šalies kraštovaizdžiai. Pakeliui sustosite pasigrožėti Robson viršūne - viena aukščiausių viršukalnių Uoliniuose kalnuose (3953 m). Keliaudami toliau turėsite galimybę susipažinti su Kanados gamta, besikeičiančia priklausomai nuo aukščio virš jūros lygio - nuo tankių spygliuočių miškų iki alpinių pievų. Toliau pravažiuosite Wells Gray provincijos parką, labiausiai kanadiečių mėgstamą dėl galimybės paplaukioti kanojomis, stovyklauti nuostabioje gamtoje, žvejoti. Parkas žavi keliautojus savo kraštovaizdžio įvairove: aukšti kalnai ir gilūs kanjonai, tankūs miškai ir sraunios upės. Šiame parke yra visame pasaulyje garsus Helmcken krioklys, kuris yra tris kartus aukštesnis už Niagaros krioklius. Atvyksite į Klyrvuoterio miestelį. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. Klyrvuoteris – Vistleris.

Pusryčiai. Išvyksite iš Klyrvuoterio ir keliausite Vistlerio link. Šią dieną toliau gėrėsitės įspūdingu vakarų Kanados kraštovaizdžiu. Kelionės metu atsivers nepaprasti Bridge ir Karibou ežerų vaizdai,  keliausite keliu nutiestu šalia Fraser upės kanjono. Sustosite pailsėti Cache Creek miestelyje. Čia galėsite papietauti (už papildomą mokestį). Vakare pasieksite Vistlerio miestelį – kalnų kurortą. Šį miestą labai mėgsta kalnų sporto mėgėjai. 2010 metais čia vyko daugelio Žiemos olimpiados sporto šakų varžybos. Nakvynė viešbutyje.

11 diena. Vistleris - Viktorijos miestas Vankuverio saloje.

Pusryčiai. Keliausite link Vankuverio miesto. Vyksite į prieplauką ir plauksite į Viktorijos miestą, esantį Vankuverio saloje, nuo žemyno atskirtoje Džordžijos sąsiauriu. Ši milžiniška sala Ramiajame vandenyne užima 32 134 km² plotą. Jos vakarinė pakrantė išraižyta gilių, į aukštus kalnus įsiterpiančių fiordų, besiraizgančių tarp aukštų kalnų, o rytinė pakrantė turtinga dirbamais laukais, žvejų kaimeliais bei moderniais miestais. Saloje gyvena apie 723 tūkst. gyventojų. Per visą salą driekiasi kalnagūbriai, iškylantys į 2198 m aukštį. Vankuverio salą dengia vešlūs spygliuočių miškai (pocūgės, kedrai, eglės, pušys). Dėl švelnaus jūrinio klimato veši ir lapuočiai augalai: klevai, alksniai, paparčiai, ąžuolai ir kt., yra daug ežerų, pelkių, upių. Pirmieji Vankuverio salos gyventojai buvo indėnų gentys. 1774–1775 m. salą pasiekė rusų pirkliai ir ispanų ekspedicijos. 1778 m. saloje išsilaipino Džeimsas Kukas ir ją paskelbė Jungtinės Karalystės valda. Vyksite į Britų Kolumbijos provincijos sostinę – pietinėje salos dalyje esantį Viktorijos miestą. Viktorijos senamiestis išlaikė senąją dvasią ir dvelkia Viktorijos epocha. Garsių visame pasaulyje „Butchart“ sodų lankymas, kuriuose yra daugiau kaip 20 hektarų sodų, tarp jų Rožių sodas, Japoniškas sodas, unikalus „paskendęs“ sodas, itališkas sodas, koncertų pievelė. Pažintis su Viktorijos miestu: didingas XX a. pradžios Empress viešbučio pastatas, iškilęs prie mažoje įlankėlėje esančios Viktorijos prieplaukos. Pamatysite netoliese stovinčius Britų Kolumbijos provincijos Parlamento rūmus, kurių pastatą 1893 m. suprojektavo architektas Fransis Ratenburis (būdamas  25 metų). Vakare laisvas laikas Viktorijoje. Nakvynė viešbutyje.

12 diena. Viktorijos miestas Vankuverio saloje - Vankuveris.

Pusryčiai. Iš ryto persikelsite į Vankuverį, kuriame vyko 2010 m. Olimpinės ir Parolimpinės žiemos sporto žaidynės. Ekskursija po vieną gražiausių miestų pasaulyje: amžinai žaliuojanti oazė miesto širdyje – Stanley parkas, antras pagal dydį Šiaurės Amerikoje kinų kvartalas, garsėjantis teatralizuotais renginiais ir gatvių eitynėmis savaitgaliais; istorinis miesto kvartalas – Gastown. Po pietų laisvas laikas įsigyti suvenyrams ir pasivaikščiojimui po miestą. Nakvynė viešbutyje.

13 diena. Skrydis į Europą arba Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

A variantas. Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą. Skrydis VANKUVERIS - EUROPOS MIESTAS - VILNIUS (RYGA, VARŠUVA). Grįžimas į Lietuvą 14 kelionės dieną (dėl laiko juostų skirtumo).

B variantas. Kelionės tęsinys: KANADOS IR ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZAS.

Pusryčiai. Pervežimas į Jūrų uosto kruizinių laivų terminalą. Įsiregistruosite į laivą kruizui. Po pietų išplauksite iš Vankuverio. Plauksite link Aliaskos pusiasalio, vaizdingais Vankuverio salos ir žemyninės Kanados dalies pakrančių fiordais, tarpekliais. Vakarienė. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

14 diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Visą dieną plauksite vidine Aliaskos protaka - vandenyno  pakrantės salų  grandinės sąsiauriais ir tarpekliais susijungia su atviru vandenynu. Plaukimo tarp salų ir fiordų metu grožėsitės kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta, stebėsite nuostabų gyvūnijos pasaulį: plikagalvius erelius, jūros liūtus, banginius. Vidinė Aliaskos protaka - tai senųjų indėnų Tlingit, Haida ir Tsimshian genčių tėvynė, pakrantės pažymėtos jų ritualiniais totemais. Nuo seno likę rusų tyrinėtojų žymimieji stulpai, aukso ieškotojų stovyklaviečių liekanos, žvejų kaimeliai,  partaukiantys keliautojų žvilgsnius. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

15 diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Po pietų atplauksite į Ledyno sąsiaurio Icy Strait Point. Icy Strait Point yra įsikūręs netoli Džuno miesto, didžiausios gimtosios Tlingit indėnų genties gyvenvietės Aliaskoje, ir labai arti Ledynų įlankos Nacionalinio parko. Vietiniai dalijasi jūra su banginiais, orkomis, jūrų kiaulėmis, ruoniais, jūrų ūdromis, ir visomis penkiomis Ramiojo vandenyno lašišų rūšimis. Čia įprasta, vaikščiojant palei krantą, pastebėti kuprį arba orką. Aliaskoje gausu pramogų ekstremalių nuotykių mėgėjams. Icy Strait Point nėra išimtis. Mėgaukitės kalnų dviračiais, baidarių sportu, Alpių žygiais arba giliavandenių žuvų žvejyba šioje gražioje vietovėje. Išplauksite 22:00. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

16 diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Ryte priplauksite prie Hubardo ledyno. Nepaprastas 10 km pločio Hubardo ledynas, ištįsęs šiauriniame Jukatano įlankos gale, yra ne tik ilgiausias (apie 114 km), bet ir vienas aktyviausių savo rūšies ledynų Aliaskoje. Ledynas išsidėstęs Mont Logano kalnų grandinės papėdėje, Jukatane. Ledo iškyšulys, pro kurį plauksite, yra virš 9,5 km  pločio ir apie 100-130 metrų aukščio,  apie 100 metrų paniręs į vandenyną. Hubardo ledynas dar vadinamas baltojo griaustinio ledynu, kadangi, veikiant klimatinėms sąlygoms bei vandenyno srovėms, ledai aižėja, slenka ir, krisdami į vandenyną, sukelia įspūdingą dundėjimą bei gaudesį. Jūs turėsite galimybę pamatyti šį gamtos stebuklą beveik iš bet kurios laivo dalies.  Plaukiant pro Hubardo ledyną, grožėsitės nuostabiais vaizdais: nedideliais paukščių ar ruonių nusėstais ledkalniais, retkarčiais pasirodančiomis orkomis. Vakare kruizinis laivas tęs kelionę link Aliaskos sostinės Džuno (Juneau) miesto. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

17 diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Ryte atplauksite į Džuno miestą, įsikūrusį Didžiojo kalno papėdėje, apsuptą skaidrių Gastineau kanalo vandenų. Pirmieji naujakuriai šioje vietovėje buvo Tlingit  ir Haida genčių indėnai. Tarp ankstyvųjų naujakurių buvo ir daugelis Rusijos aukso ieškotojų bei prekeivių. Būtent Džune rasite viską, kas būdinga Aliaskai - su niekuo nesulyginamus Tracy fiordus, Mendenhall ledynus, ledo laukus. Aktyvių pramogų mėgėjai galės išbandyti safarį rogėmis, kurias trauks šunų kinkinys, raftingą, pasivažinėjimą dviračiais, pasivaikščiojimus po ledyną. Žiemos atrakcijų entuziastai galės snieglente nusileisti žemyn didžiąja uola arba tiesiog paslidinėti. Norintieji turės puikią galimybę patirti tolimosios Aliaskos lašišų žvejybos ypatumus. Apžvalginės ekskursijos lėktuvu metu grožėsitės Džuno apylinkių peizažais. Netoli nuo miesto esančioje saloje yra viena didžiausių pasaulyje rudųjų meškų koncentracijų. Ledyno sąsiauriuose galėsite stebėti banginius. Vakare išplaukiame iš Džuno miesto. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

18 diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Po pietų atplauksite į Ketčikaną, lietingiausią  miestą pietrytinėje Aliaskoje, ”pasaulinę lašišų sostinę”. Miestas siūlo daugybę pramogų: plaukimą baidarėmis pastovia dulksna gaubiamu fiordu, kopimą į Elnių kalną, didįjį Aliaskos medkirčių pasirodymą. Pamatysite virš vandens kybančių senųjų medinių pastatų Creek gatvę,  Dolly‘s House muziejų, Aukso Karštinės laikų nešvankybių karaliją - tik 1953 metais veiklą nutraukusią raudonųjų žibintų gatvę. Ketčikano miestas gali pasigirti bene didžiausia ir įvairiausia indėniškų totemų kolekcija Amerikos šiaurės vakaruose, didžiule amatininkų dirbinių įvairove ir pasiūla. Vakare išplaukiame iš Ketčikano. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

19 diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Visą dieną plauksite vandenyne Vankuverio salos pakrantėmis. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

20 diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Ryte parplauksite į Vankuverį. Nuvežimas į oro uostą. Skrydis Vankuveris – Kanados miestas – Europos miestas –Vilnius/Ryga/Varšuva.

21 diena. Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina be Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo:

3799 Eur vienam asmeniui dviviečiame kambaryje su pusryčiais.

Priemoka už vienvietį kambarį Kanados ture 980 Eur.

Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo kaina nuo 1299 EUR asmeniui gyvenant vidinėje kajutėje (be lango). Yra galimybė užsisakyti kajutę su langu. Kaina tikslinama esant pageidavimui.

2021 07 20 IŠVYKIMUI:

Kelionės kaina be Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo:

3899 Eur vienam asmeniui dviviečiame kambaryje su pusryčiais.

Priemoka už vienvietį kambarį Kanados ture 1080 Eur.

Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo kaina nuo 1499 EUR asmeniui gyvenant vidinėje kajutėje (be lango). Yra galimybė užsisakyti kajutę su langu. Kaina tikslinama esant pageidavimui.

Į Kanados turo kelialapio kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu autobusu su oro kondicionieriumi;
 • Kelto į Vankuverio salą bilietai (pirmyn ir atgal);
 • 12 nakvynių (3*) viešbučiuose su pusryčiais;
 • 1 pietūs prie Niagaros krioklių;
 • Ekskursinė programa pagal kelionės aprašymą;
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

 

Į Kanados turo kelialapio kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai su oro uostų mokesčiais – nuo 1299 EUR (kaina priklauso nuo aviakompanijų, jų vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo);
 • Vietinis skrydis Monrealis – Kalgaris nuo 300 EUR;
 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į Kanadą – 10 EUR;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS!);
 • Neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas (rekomenduojame);
 • Gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams, asmeninės išlaidos; 

 

Į Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo kainą įskaičiuota:

 • Kelionės vadovas (jei į kruizą plaukia 10 ir daugiau žmonių);
 • Apgyvendinimas vidinėje kajutėje (be lango). Esant galimybei už papildomą priemoką galima užsisakyti aukštesnės klasės kajutę;
 • Maitinimas: 7 pusryčiai, 6 pietūs, 7 vakarienės;
 • Gaivieji negazuoti gėrimai (kava, arbata, stalo vanduo);
 • Vakaro šou programos;
 • Uostų mokesčiai;
 • Visi jūriniai pervežimai.

 

Į Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo kainą neįskaičiuota:

 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į JAV (ESTA) - 15 EUR arba viza;
 • Arbatpinigiai (apie 120 USD asmeniui, mokama kreditine kortele vietoje);
 • Alkoholiniai gėrimai;
 • Nealkoholiniai gazuoti gėrimai;
 • SPA ir grožio salonų paslaugos;
 • Pirkiniai laivo parduotuvėse, meno aukcionai, foto galerijos paslaugos, internetas;
 • Medicinos, skalbimo ir sausojo valymo paslaugos;
 • Telefono skambučiai iš laivo į krantą;
 • Visos siūlomos ekskursijos kruizo metu. Rekomenduojame ekskursijas užsisakyti Lietuvoje (ekskursijų kainos tikslinamos prieš kelionę).


Apie šalį

Valstybė Šiaurės Amerikoje. Ribojasi su JAV pietuose ir vakaruose, taip pat su Atlanto vandenynu rytuose, Ramiuoju vandenynu vakaruose bei Arkties vandenynu šiaurėje. Kanados kultūra istoriškai buvo paveikta britų, prancūzų, indėnų kultūrų bei tradicijų. Ji taip pat buvo stipriai paveikta amerikiečių kultūros dėl JAV kaimynystės ir didelės migracijos tarp abiejų šalių. Tai dvikalbė šalis – prancūziškasis Kvebekas pagal plotą didžiausia Kanados provincija. Tai vienintelis regionas Šiaurės Amerikoje, kur prancūzakalbiai sudaro daugumą. Kanada nėra tankiai apgyvendinta, didžiąją dalį šalies ploto užima miškai ir tundra. 80 % kanadiečių gyvena miestuose ir 70 % yra apsigyvenę iki 100 km nuo pietinės sienos su JAV. Pagal savo plotą Kanada yra antra pagal dydį šalis pasaulyje. Šalis gali didžiuotis kraštovaizdžio įvairove – dangų rementys kalnai, spindintys ledynai, įvairių lapuočių ir spygliuočių pilni miškai ir atokūs paplūdimiai. Tai baltųjų lokių, grizlių, banginių ir briedžių namai. Kanada yra mėgiama kaip žiemos pramogų kraštas.

BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ:

 • Plotas: 9 984 670 km².
 • Gyventojų skaičius: 33 098 932.
 • Sostinė: Otava (812 129 gyventojų).
 • Kiti svarbūs miestai: Torontas (2 503 281), Montrealis (1 620 693), Vankuveris (578 041). Kalgaris (988 193).
 • Kalba: anglų ir prancūzų.
 • Valiuta: Kanados doleris.
 • Religija: 69% krikščionybė.
 • Telefonas: +1.
 • Elektra: 110 voltų. Rozetės ir kištukai amerikietiško tipo.Filtrai