Įdomi pažintinė kelionė - Karališkoji Kopenhaga 4d.

359 €
Išvykimas 2020-10-29
Atvykimas 2020-11-01
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 3 n.
Išvykimas 2020-09-24
Atvykimas 2020-09-27
359€
arba
Pirkti
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2020-10-29
Atvykimas 2020-11-01
359€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • Ekskursinė programa
 • kelto bilietai
 • Apgyvendinimas viešbutyje bei kelte
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Kai kurie mokami objektai
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: 600 DKK (Danijos kronų)

Gdanskas - Kopenhaga - Kronborgo pilis 

Kelionės programa

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Hanzos pirklių miestą – Gdanską, kuriam būdingi įvairūs architektūros stiliai: rūsti gotika, elegantiškasis renesansas, puošnusis rokoko. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: „Ilgosios prekyvietės gatvė“, gotikos ir renesanso stiliaus miesto Rotušė, „Neptūno“ fontanas, prabangūs pirklių brolijos „Artūro namai“, Turgaus aikštė, gotikinė Šv.Mergelės Marijos bažnyčia, „Duonos“ ir„Marijos“ vartai. Išvykimas į Gdynios uostą. Vakare išplaukimas į Karlskroną Švedijoje. Nakvynė kelte.

  

2 diena

Ryte atplaukiame į Karlskroną. Kelionė į Daniją. Pervažiuosite įspūdingą Oresundo tiltą – vieną ilgiausių Europoje, kuris jungia Švediją ir Daniją. Kelionė į Elsinorą. Lankysite Kronborgo *pilį (UNESCO kultūros paveldas), išdidžiai žvelgiančią į siaurą Zundo sąsiaurį. Pažintis su legendine princo Hamleto pilimi, kurios didybės skraistė slepia žmogiškųjų aistrų bedugnę. Pilies menės, variu dengti bokštai ir smailės, gynybiniai grioviai ir bastionai, tarp kurių klaidžioja Hamleto šmėkla ... O kažkur giliai, šaltuose ir tamsiuose Kronborgo pilies požemiuose, ilsisi mitinio Karolio Didžiojo laikų herojaus, vikingų vado Holgerio Danskės, dvasia: legenda byloja, kad kol jis miega, Danijos Karalystei negresia joks pavojus. Pilyje apžiūrėsite ilgiausią Šiaurės Europos menę  vadinamą „Šachmatine“ arba „Riterių“ sale (jos ilgis apie 60 m). Taip pat pamatysite žavias renesanso ir baroko interjero kolekcijas.  Kelionė į *Kopenhagą, seniausios pasaulio karalystės Danijos sostinę. Pažintis su miestu: miesto simbolis Mažosios undinėlės paminklas; Kronburgo pilis; rokoko stiliaus architektūros šedevras -  Amalienborgo rūmai - Danijos karalių rezidencija. Šie rūmai sudaryti iš keturių vienodų pastatų, o vidinėje rūmų aikštėje stovi 1771 metai pastatyta Frederiko V statula; viena gražiausių Kopenhagos Frederiko bažnyčia su įspūdingu kupolu;  Naujasis uostas (Nyhavn) – XVIIa. prieplauka ir kanalas, kurį per tris metus iškasė Danijos – Švedijos karo belaisviai; Christiansborgo rūmai, buvusi karališkoji rezidencija, dabar čia įsikūręs parlamentas, aukščiausiasis teismas ir ministro pirmininko kabinetas; Rotušė,.  Laisvas laikas, kurį siūlome praleisti dar XIXa. įkurtame pramogų *parke Tivoli. Patrauklus jis įvairaus amžiaus lankytojams – galima pasivažinėti senais autentiškais atrakcionais, parkas užeigos vilioja gardžiais užkandžiais, nemokamais koncertais. Sakoma, kad gražiausia parke saulei leidžiantis, kai sužimba atrakcionus apraizgiusios lempelės. Nakvynė viešbutyje/pensione/ svečių namuose.

  

3 diena

Pusryčiai. Ekskursijos po Kopenhagą tęsinys. *Rozenburgo pilies lankymas.  Vaikščiodami pilies menėmis susipažinsite seniausios Europos karališkosios dinastijos istorija, apžiūrėsite sosto salę puoštą romantizmo stiliuje, stiklo ir porceliano kabinetus, pilies lobyte apžiūrėsite saugomas karališkosias regalijas, karūnas, papuošalus, brangakmeniais nusagstytą kardas. Pasivaikščiosite po  Karaliaus sodus.  Pageidaujantys galės aplankyti Kristianiją – „Laisvajį miestą“ arba „hipių republiką“. Tai – buvusios kareivinės, iš kurių kariuomenė išsikėlė 1971 m. Tada čia įsikūrė jauni neformalai, hipiai, benamiai ir šiaip maištaujantys žmonės. Tais pačiais metais jie Kristianiją paskelbė laisvu nuo Danijos įstatymų ir mokesčių miestu ir įkūrė savo savivaldą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti viena ilgiausių Europoje Stroget pėsčiųjų gatve. Išvykimas iš Kopenhagos. Kelionė Oresundo tiltu į Švediją. Atvykimas į Karlshamno uostą. Išplaukimas į Klaipėdą. Nakvynė laive.

4 diena

Ryte grįžimas į Lietuvą.

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1150 km.

Įskaičiuota į kelionės kainą:

 • Kelionė autobusu,
 • 1 nakvynė viešbutyje/pensione/svečių namuose su pusryčiais, dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • keltų bilietai Gdynia – Karlskrona, Karlshamnas - Klaipėda,
 • 1 nakvynė  4-ietėje laivo kajutėse Gdynia – Karlskrona,
 • 1 nakvynė laive (sėdima vieta) Karlshamnas - Klaipėda,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
 • kitos papildomos išlaidos - kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Priemoka už vienvietį kambarį ~40 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: 600 DKK (Danijos kronų).


Apie šalį

Danijai priklauso didžiausia pasaulyje sala - Grenlandija. Upės trumpos, bet vandeningos, ilgiausia upė- Gudeno. Šalies krantus skalauja Baltijos ir Šiaurės jūros. Danija - žemumų kraštas. Žemiausia sausumos vieta Lamefjordo pakrantė – 7,5 m žemiau jūros lygio. Aukščiausias taškas – Yding Skovhėjus (173 m.) Daug nedidelių, ledyninės kilmės ežerų, didžiausias ežeras – Arese.

Kelionės metų į Daniją rekomenduojama aplankyti šalies sostinę Kopenhagą. Vienas iš labiausiai lankytinų objektų- Mažosios undinėlės skulptūra. Ją miestui padovanojo Danijos aludaris Karlas Jakobsenas. Šią skulptūrą sukurti įkvėpė Kristiano Andersono pasaka apie undinę. Tivoli sodai - populiariausias pramogų parkas visoje Danijoje, čia galima išbandyti įvairius atrakcionus, pažiūrėti vaidinimų, pasiklausyti koncertų. Legolendas - vienas iš garsiausių pramogų parkų ne tik Danijoje, bet ir visoje Europoje. Legolendo statyboms buvo panaudota maždaug 60 mln populiariųjų Lego kaladėlių. Čia mažųjų lankytojų laukia linksmieji kalneliai, Riterių karalystė, Piratų šalis. Taip pat rekomenduojama aplankyti didžiausią renesansinę pilį Skandinavijoje - Frederiksborgo pilį, tai viena iš Danijos karališkųjų pilių, iškilusi XVI amžiuje.
Filtrai