Bahamai - idealiausia vieta atradimams! Nuostabus 10 d. poilsis

1750 €
Išvykimas 2021-03-07
Atvykimas 2021-03-16
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis British Colonial Hilton 4* Pusryčiai
Trukmė 9 n.
Išvykimas 2021-03-07
Atvykimas 2021-03-16
1750€
arba
Pirkti
Viešbutis Comfort Suites Paradise Island 3* Pusryčiai
Trukmė 9 n.
Išvykimas 2021-03-07
Atvykimas 2021-03-16
1915€
arba
Pirkti
Viešbutis Breezes Resort & SPA Bahamas 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 9 n.
Išvykimas 2021-03-07
Atvykimas 2021-03-16
1990€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Rygos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Registruotas bagažas

1 diena

RYGA – LONDONAS – ORLANDAS – NASAU. Ryte iš Rygos išskrendate į Londoną, iš kurio skrendate į Nasau su persėdimu Orlande. Pervežimas į pasirinktą viešbutį Nasau arba Rojaus saloje (angl. Paradise Island). Nakvynė Bahamose.

2-10 dienos

POILSIS BAHAMOSE. Poilsis pasirinktos kategorijos viešbutyje Bahamose su galimybe vykti į ekskursijas, pasimėgauti siūlomomis pramogomis ir pan.

10 diena

NASAU – MAJAMIS. Vakare būsite pervežti į Nasau oro uostą, iš kurio grįšite į Europą su persėdimu Majamyje.

11 diena

LONDONAS – RYGA. Vidurdienį atskrisite į Londoną ir vakare į Rygą
 

Viešbutis

British Colonial Hilton 4*

Viešbutis su nuosavu paplūdimiu ir lauko baseinu.Šis viešbutis yra už 3,2 km nuo Nasau tarptautinio oro uosto. Viešbučio ekskursijų informacijos punkte jums papasakos, kokias apylinkių vietas verta aplankyti bei ką įdomaus jose galima nuveikti.
 

Viešbutis

Comfort Suites Paradise Island 3*

Pačioje Rojaus salos širdyje esantis viešbutis Comfort Suites gali pasigirti nepriekaištinga aplinka: vos už kelių šimtų metrų platus biraus ir balto smėlio Paradise paplūdimys, o aplink žaliuojančios vešlios palmės. Be to, visai šalia (vos apie 2 min. kelio) stūkso salos įžymybė – Atlantis Paradise Island viešbutis ir pramogų kompleksas, į kurį Comfort Suites viešbučio svečiai gali patekti nemokamai ir naudotis kai kuriais komplekso privalumais ir paslaugomis nemokamai (pvz., filmai kino teatre, pramogos vandens parkuose ir pan.). Maistas Atlantis restoranuose, baruose, gėrimai – už savo pinigus.
 

Viešbutis

Breezes Resort & SPA Bahamas 3*

New Providence saloje esantis 3 žvaigždučių Breezes viešbutis dailiai įsikūręs ant vandenyno kranto, nuostabiame balto smėlio Cable paplūdimyje. Iki Bahamų sostinės Nasau centro – apie 3 km, iki Rojaus salos (Paradise Island) – apie 6 km, oro uostas – apie 10 min. automobiliu. Viešbutyje yra 391 kambarys, veikia 4 restoranai, 4 barai. Vakarais groja gyvos muzikos grupės ar vyksta įvairios tematikos vakarėliai. Viešbutis siūlo ir daugybę vandens sporto pramogų, įskaitant ir plaukiojimo baidarėmis pamokas nemokamai. Pasirinkus šį viešbutį, mėgausitės „Viskas įskaičiuota“ paketo privalumais nemokamai: maistu, gėrimais ir pramogomis.
 


Apie šalį

Bahamų salos tai daugybės žydrų atspalvių vandenynas, nuo kojų byrantis baltas smėlis, tolumoje plaukiančios jachtos, šviežios sultys ir gardus maistas, užburiantis povandeninis pasaulis, Kristupo Kolumbo atrastas Naujasis Pasaulis, piratų laikus menanti istorija, vieta Rojuje – tai nepakartojamo grožio Bahamų salynas. Tarp Floridos pusiasalio ir Kubos išsidėsčiusios 700 salų, iš kurių 30 yra gyvenamos, ir 2500 rifų – atvirukinio grožio vietos vilioja turistus tiek poilsiu, tiek įvairiomis pramogomis. Vandenys, supantys Bahamų salas yra švariausi ir spalvingiausi, o paplūdimiai vieni gražiausių pasaulyje. Teigiama, kad čia 1492 m. išsilaipino Kristupas Kolumbas taip pakeisdamas pasaulio istoriją. Daug vietinių gyventojų buvo išvežti kaip vergai, daug mirė nuo atvežtų ligų. Iki XVII a. salos liko beveik negyvenamos, kai britai pastatė pirmąsias gyvenvietes, vėliau sala tapo piratų prieglobsčiu. Dabar tai vienas gražiausių ir prabangiausių pasaulio kurortų, žavintis tiek sekliomis pakrantėmis, tiek giliomis vandenyno ertmėmis, koralais, saulėtomis dienomis ir svajonių paplūdimiais.
 
Filtrai