Nuostabus rudens savaitgalis žavingoje Kopenhagoje! 3 d.

230 €
Išvykimas 2020-10-30
Atvykimas 2020-11-01
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Tivoli Hotel & Congress Center 4* Pusryčiai
Trukmė 2 n.
Išvykimas 2020-10-30
Atvykimas 2020-11-01
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Kauno
  • Apgyvendinimas su pusryčiais
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Tivoli Hotel & Congress Center 4*

Prie Kopenhagos kanalo, už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Kopenhagos centrinės traukinių stoties įsikūrusiame viešbutyje „Tivoli“ rasite 3 populiarius restoranus, vidaus baseiną, didelę treniruoklių salę ir galėsite nemokamai naudotis belaidžiu internetu. Čia taip pat veikia 2 įspūdingais vaizdais garsėjantys panoraminiai barai. Stlingas, modernus viešbutis.
 


Apie šalį

Danijai priklauso didžiausia pasaulyje sala - Grenlandija. Upės trumpos, bet vandeningos, ilgiausia upė- Gudeno. Šalies krantus skalauja Baltijos ir Šiaurės jūros. Danija - žemumų kraštas. Žemiausia sausumos vieta Lamefjordo pakrantė – 7,5 m žemiau jūros lygio. Aukščiausias taškas – Yding Skovhėjus (173 m.) Daug nedidelių, ledyninės kilmės ežerų, didžiausias ežeras – Arese.

Kelionės metų į Daniją rekomenduojama aplankyti šalies sostinę Kopenhagą. Vienas iš labiausiai lankytinų objektų- Mažosios undinėlės skulptūra. Ją miestui padovanojo Danijos aludaris Karlas Jakobsenas. Šią skulptūrą sukurti įkvėpė Kristiano Andersono pasaka apie undinę. Tivoli sodai - populiariausias pramogų parkas visoje Danijoje, čia galima išbandyti įvairius atrakcionus, pažiūrėti vaidinimų, pasiklausyti koncertų. Legolendas - vienas iš garsiausių pramogų parkų ne tik Danijoje, bet ir visoje Europoje. Legolendo statyboms buvo panaudota maždaug 60 mln populiariųjų Lego kaladėlių. Čia mažųjų lankytojų laukia linksmieji kalneliai, Riterių karalystė, Piratų šalis. Taip pat rekomenduojama aplankyti didžiausią renesansinę pilį Skandinavijoje - Frederiksborgo pilį, tai viena iš Danijos karališkųjų pilių, iškilusi XVI amžiuje.
Filtrai