Gydomasis 16 dienų poilsis GARABAG RESORT & SPA 5* Azerbaidžane!

1120 €
Išvykimas 2020-10-15
Atvykimas 2020-10-29
Pusryčiai, pietūs ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis GARABAG RESORT & SPA 5* Pusryčiai, pietūs ir vakarienė
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2020-10-15
Atvykimas 2020-10-29
1120€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • 14 nakvynių su pilnu maitinimu
  • Gydytojo konsultacija ir procedūros pagal paskyrimą
  • 1 nakvynė Stambule
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Skrydis
  • Apgyvendinimui vienviečiame kambaryje taikomas papildomas mokestis

Viešbutis

GARABAG RESORT & SPA 5*

Pušų apsuptyje įsikūręs puikus 5* viešbutis išsiskiria savo paslaugų gausa bei aukštu aptarnavimo lygiu. Puikus SPA centras, didelis baseinas, mini golfo aikštele, teniso kortai, pramogos bei žaidimo aikštelės  vaikams suteikia puikia galimybę ilsėtis bei gydytis su šeima. Garabag resort and SPA tai vieta kur galima atsipalaiduoti ir pasirinkti: sportuoti, rūpintis sveikata ir grožiu ar tiesiog nieko neveikti…

GYDOMI SUSIRGIMAI: odos (psoriazė (žvynelinė), egzema, neurodermitas, alerginiai); judamojo-atramos aparato (artritai, poliartritai, artrozės, podagra, osteohondrozė, stuburo išvaržos, spondiliozė, Bechterevo, ir t.t); periferinės nervų sistemos (radikulitai, neuritai, neurologiniai); kraujagyslių (aterosklerozė, tromboflibitai, Reino); ginekologiniai (endometritas, nevaisingumas, klimakterinis sindromas); urologiniai (cistitai, prostata, impotencija, nevaisingumas).
 


Apie šalį

Tai valstybė, esanti Kaukazo regione, Kaspijos jūros pakrantėje. Šalis ribojasi su Rusija, Gruzija, Armėnija ir Iranu. Sostinėje Baku rasite Persijos laikus menčią istoriją ir šiuolaikinių technologijų bei architektūros kontrastą.
 
Filtrai