Įspūdinga kelionė į Maltos ir Gozo salas!

399 €
Išvykimas 2020-05-24
Atvykimas 2020-05-31
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Malta + Gozas 3* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-05-24
Atvykimas 2020-05-31
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Informacija apie lankomas vietas
  • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose
  • Pervežimas atskridimo dieną
  • Pusryčiai
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos
  • kelto bilietai

Viešbutis

Malta + Gozas 3*

Siūlome išskirtinį kelionės paketą tiems, kam jau pabodo standartinis poilsis viename viešbutyje. Keliaukite į Maltą –muziejų po atviru dangumi, rojų telpantį trijuose šimtuose kvadratinių kilometrų! Toliau apsistokite Gozo saloje −  žaliuojančioje oazėje, kurioje auga vynuogynai, apelsinmedžių, citrinmedžių, figmedžių giraitės, tačiau nors sala nedidukė - tačiau lankytinais objektais pasigirti gali!

Siūlome kombinuotą poilsį 2020.05.24-05.31:

2020.05.24 
Tiesioginis skrydis į Maltą. Pervežimas į viešbutį Maltos saloje.
2020.05.24-05.29 5n. Porto Azzurro Aparthotel 3* viešbutyje su pusryčiais. Savarankiška pažintis su salos lankomomis vietomis, naudojantis Tavo Gidas paruošta kelionės ekspertų informacija ir atmintine.
 

Viešbutis turintis patogius ir erdvius kambarius. Dideli langai su gražiu vaizdu. Patogi vietovė keliaujant viešoju transportu. Yra baseinas. Apartamentuose taip pat įrengtos virtuvėlės su šaldytuvais.

2020.05.29 Išsiregistruojate iš viešbučio Maltos saloje. Viešuoju transportu vykstate į keltų terminalą iš kurio nesunkiai persikelsite į Gozo salą. Keltai kursuoja kas 30 minučių todėl puikiai rasite sau patogų laiką. Atvykus į Gozo salą viešuoju transportu vykstate į viešbutį San Andrea 3*
2020.05.29-05.31
 čia apsistojate 2 nakvynėms su pusryčiais. Savarankiška pažintis su Gozo sala ir lankytinais objektais, naudojantis Tavo Gidas paruošta kelionės informacija. 

  

Šiuolaikiškas prabangusis viešbutis „San Andrea“ įsikūręs tarp Xlendi slėnio uolų, antrojoje Maltos archipelago saloje. Visuose kompaktiškuose numeriuose yra oro kondicionieriai ir vonios kambariai su voniomis arba dušais.

2020.05.31 Išsiregistruojate iš viešbučio Gozo saloje. Viešuoju transportu vykstate į keltų terminalą, iš kurio sugrįžtate į Maltos salą. Tuomet vykstate į oro uostą, parskrendate atgal į Vilnių


Apie šalį

Tai gal būt nedidelė sala, tačiau atostogas Maltoje privers pasinerti į nuotykius. Nuo gražių paplūdimių ir istorinių paminklų, iki kosmopolitinių uostamiesčių ir ryškių naktinių pramogų, kiekvienam žmogui yra paslėptas „perliukas“ šioje Viduržemio jūros širdyje. Kodėl gi ne atsipalaiduoti saulėje, įlankoje lyg iš paveikslėlio? Ar nuplaukti į netoliese esančią Komino salą ir pasinerti į vaizdingą Mėlynąją lagūną?

Jei mylite istoriją, jums patiks UNESCO sąraše esanti sostinė Valeta. Čia rasite garsiąją Šv. Jono katedrą, kuri pastatytaXVI a. "Silema" ir "St Julian's" gali pasigirti daugybe parduotuvių, barų ir restoranų, kurie pasirodo visu savo gražumu nusileidus saulei.
Kerinti pakrantė pasižymi auksinėmis įlankomis, laukinės vasaros spalvos žydi pievose ir ryškiai dekoruotos valtys, puikiai atrodo uostamiesčio pakrantėse. Vietos virtuvė, kuri yra Maltos atostogų akcentas, atspindi šalies spalvingą istoriją kurioje Sicilijos, Viduržemio jūros ir anglų įtaka.
Tiems, kurie norėtų pabėgti nuo šurmulio ir šurmulio, kelionė į Mdina yra tinkama. Žinomas kaip "tylus miestas", "Mdina" draudžia bet kokį eismą viduje. Įspūdinga baroko ir Normano architektūros sintezė, miesto centrui būdinga didžiulė ir dramatiška Metropoliteno Šv. Pauliaus katedra.
Filtrai