Meksika - poilsis egzotiškoje ir kontrastų kupinoje šalyje!

830 €
Išvykimas 2020-03-22
Atvykimas 2020-03-30
Be maitinimo

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Tukan Hotel Beach Club 3* Be maitinimo
Trukmė 8 n.
Išvykimas 2020-03-22
Atvykimas 2020-03-30
Viešbutis Tukan Hotel Beach Club 3* Pusryčiai
Trukmė 8 n.
Išvykimas 2020-03-22
Atvykimas 2020-03-30
Viešbutis Viva Wyndham Maya 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 8 n.
Išvykimas 2020-03-22
Atvykimas 2020-03-30
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Skrydis iš Varšuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Nuvykimas į Varšuvą

Viešbutis

Tukan Hotel Beach Club 3*

Polisis meksikietiško stiliaus viebutyje. Vietovė, esanti Playa del Carmen širdyje, pagrindinėje 5osios alėjos gatvėje, visai šalia rasime - parduotuves, barus, restoranus ir geriausias pramogų vietas. Saulės, vandens ir smėlio mėgėjai gali mėgautis privačiu paplūdimiu, esančiu maždaug už 1 km (į kainą įskaičiuota). Ieškantiems ramių atostogų jie gali plaukioti viešbučio baseinuose ar atsipalaiduoti terasoje

Viešbutis

Viva Wyndham Maya 4*

Viešbutis  įsikūręs netoli Plaja del Karmen. Dienos metu ir vakarais suaugusiems ir vaikams siūlomos aktyvios pramogos. Viešbutyje yra SPA centras.


Apie šalį

Kontrastų žemė, senovės modernumo sintezė. Nuo paslaptingų senovės griuvėsių iki pasaulinio lygio paplūdimių, tokių kaip „Playa del Carmen“, Jūs būsite nustebintas šios gyvybingos, akinančios šalies.
Meksikos paplūdimiai tarsi rojaus vaizdas, galite įmerkti savo kojas Pietų Ramiajame vandenyne ar atsipalaiduoti Meksikos įlankos pakrantėse. Šalis turi turtingą kultūrinę praeitį ir nepaprastą gamtos grožį.
Apsilankykite sostinėje, mieste viename iš 15 didžiausių metropolijos regionų. Didžiuose Nacionaliniuose rūmuose sužinosite ir apie Actekų kilmę po nepriklausomybės nuo Ispanų užkariautojų, ir apie šiuolaikinį tautos išprūsimą.
Stilingi, „viskas įskaičiuota“ karališki viešbučiai Kankune, neužgožia netoliese stovinčių autentiškų, senovinių, nepakartojamų vietų apsistoti.
Senovės griuvėsiai, glaudžios bendruomenės, ryškūs kvapai, klestintis laukinis gyvenimas, žengia šalia su pasaulyje pirmaujančiais kurortais, todėl Meksika nuolat mielai lankoma poilsiautojų. O įspūdį tik sustiprins buritos su salsos padažu ir taurė „Margaritos“.
 Filtrai