Per Velykas atostogaukite Afroditės saloje Kipre!

435 €
Išvykimas 2020-04-10
Atvykimas 2020-04-17
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Tsokkos Paradise Village 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-04-10
Atvykimas 2020-04-17
Viešbutis Tasia Maris Beach Hotel & SPA 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-04-10
Atvykimas 2020-04-17
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Pervežimai
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Rankinis ir registruotas bagažas

Viešbutis

Tsokkos Paradise Village 4*

Ayia Napa kurorte esantis viešbutis, šalia Landa paplūdimio. Kambariuose yra nedidelė virtuvėlė, visi numeriai turi balkonus. Viešbučio teritorijoje rasite lauko ir vidaus baseinus, sporto centrą, sauną, teniso kortą, taip pat mini prekybos centrą. Jaunesniems svečiams yra įrengta žaidimų aikštelė, veikia vaikų klubas

Viešbutis

Tasia Maris Beach Hotel & SPA 4*

Tik suaugusiems skirtas viešbutis, įsikūręs šalia jūros, šalia gražiausių paplūdimių regione. Larnakos tarptautinis oro uostas įsikūręs už 45 km.
 


Apie šalį

Šilti saulės spinduliai, nuostabios smėlio įlankos ir draugiškos užeigos laukia Jūsų! Todėl ši sala yra klasikinė paplūdimio mėgėjų paskirties vieta. Visoje saloje begalė išsiskiriančių ir gyvybingų kurortų, kartu su gražiais paplūdimiais – net 64, yra sertifikuoti „mėlyna vėliava“. O jei paeisite kiek į šalį, rasite miegančius kaimus, vaizdingus Troodos kalnus.

Kipro Larnakos regione yra šeimos mėgstamiausias Protaras kurortas. Jo auksinis paplūdimys ir seklūsi vandenys yra laimingas derinys kiekvienam su mažaisiais keliautojais, o jo pagrindinėje gatvėje yra geras restoranų, kavinių ir barų asortimentas. Toliau į pietus yra Ayia Napa. Tai geriausiai žinoma kaip "klubinėtojų meka", bet ji taip pat turi vieną iš geriausių salos paplūdimių ir gana seną miesto centrą..
Kaimyninis „Nissi“ paplūdimys darniai užbaigia šį kurortinį trio. Jame yra vandens parkas ir balto smėlio paplūdimys su savo salelėmis.
Paphos miestas yra labiausiai žinomas Vakarų pakrantės Kipro kurortas. Tradicinis uostamiestis, kuriame yra keletas auksinių paplūdimių, graži prieplauka ir ilgas istorinių paminklų sąrašas, įskaitant Karalių kapines. Kitame regione yra Limasolis su išvaizdžia įlanka „Coral Bay.“ Jei ieškote ramaus poilsio, tylūs Poliso, Amathuso ir Latchi pajūrio kaimai leis pajusti autentišką salos gyvenimą.
Filtrai