Kovo mėnesį atostogaukite egzotikos karalystėje - Tailande! 10 n.

935 €
Išvykimas 2021-03-01
Atvykimas 2021-03-11
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Kacha Resort & Spa 4* Pusryčiai
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2021-03-01
Atvykimas 2021-03-11
935€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos
  • Pervežimai

1 DIENA 

Atvykimas į Bankoką 3 nakvynės Bankoke The Seasons Bankok Huamark 3* viešbutyje (su pusryčiais).

4 DIENA

Atvykimas į Koh Chang. 7 nakvynės Koh Chang Kacha Resort & Spa 4* viešbutyje (su pusryčiais).

11 DIENA

Grįžimas atgal į Bankoką. Skrydis į Lietuvą.

Viešbutis

Kacha Resort & Spa 4*

Viešbutis įsikūręs vakarinėje salos dalyje, Sai Khao ("Baltas smėlis") smelėtame paplūdimyje, ant jūros kranto. Viešbutis turi dviaukštes tailandietiško stiliaus vilas, apsuptas tropinių sodų. šalia viešbučio yra nedidelių parduotuvėlių bei kavinių. Jaukūs numeriai. Rekomenduojamas ramiam poilsiui. Apie 15 km iki salos prieplaukos.
 


Apie šalį

Nuo šių metų balandžio 14 dienos Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Tailandą turizmo tikslais, galės šioje šalyje 30 dienų būti be vizos.

Dėl Tailando žmonių draugiško būdo Tailandas yra žinomas kaip šypsenų šalis. Tačiau šalyje yra daug daugiau nei draugiškų veidų. Iš tikrųjų neįmanoma trumpai apibendrinti Tailando, nes kiekviena dalis yra kitokia. Bankokas - su mišriais religiniais orientyrais yra viena iš drąsiausių sostinių pasaulyje. Greitkeliai turi 12 eismo juostų, turguose yra daugiau kaip 15 000 prekystalių, o restoranų tiek daug, kad niekada nebus toliau nei 50 metrų vienas nuo kito.
Vien tik Krabi provincijoje yra 150 kilometrų vertės paplūdimių, supamų uolienų. Khao Lak zonoje smėlynai susilieja su nacionaliniais parkais, kurie prasideda kelis šimtus metrų nuo kranto. Tuo tarpu Pukete yra tikras mišinys. Nors mini paplūdimiai Mai Khao leis pasimėgauti ramybe, kviečiame į Patong kur vyksta nuolatiniai vakarėliai.
Galite sujungti bet kokį skaičių skirtingų patirčių - jūsų atostogos gali būti atsipalaidavimo, kultūrinės, jaudinančios, ramios, prabangios, kupinos nuotykių, romantiškos ir linksmos... Argi nenuostabus derinys iš viso to išeitų?
Tailandas yra toks įvairus ir pilnas kontrastų, kad tik atvykę keliautojai pirmomis dienomis jaučiasi priblokšti įvairovės ir patiria visą emocijų spektrą. Čia visiškai greta vienas kito galima pamatyti didingus dangoraižius ir žvejų trobeles. Šventyklų kompleksus ir "raudonųjų žibintų skersgatvius". Prabangius restoranus ir vežimėlius su skrudintais vabzdžiais.
Taip pat pagalvokite, kad Jūsų savaitės gyvenimas Tailande, kainuos mažiau nei savaitgalis Didžiojoje Britanijoje.
Filtrai