Turas po egzotiškąjį Vietnamą su poilsiu kurorte!

1500 €
Išvykimas 2021-03-03
Atvykimas 2021-03-16
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Tien Dat Resort 3* Pusryčiai
Trukmė 13 n.
Išvykimas 2021-03-03
Atvykimas 2021-03-16
1500€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Apgyvendinimas su pusryčiais
  • Skrydis su Turkish Airlines iš Vilniaus
  • 4 dienų turas su gidu
  • Įėjimo mokesčiai
  • Privatus pervežimas
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos
  • Vizos

1 DIENA (2021.03.03) 

Atvykimas į Hošimino oro uostą. Čia Jus pasitinka vietinis rusakalbis atstovas, nuveža į viešbutį Hošimino mieste. Vakare laisvas laikas ir poilsis prieš turą.

2 DIENA (2021.03.04): CU CHI TUNELIAI – HOŠIMINO TURAS – KRUIZAS (pusryčiai; pietūs, vakarienė)

Po pusryčių į viešbutį atvyksta rusakalbis atstovas, pradedate turą nuo Cu Chi Tunelių. Tuomet pietaujate vietiniame restorane. Toliau tęsiate pažintį su miestu, aplankote Notre Dame katedrą ir centrinį pašto ofisą; Vakare mėgaujatės vakariene kruize Saigono upe, vėliau grįžimas ir nakvynė Le Duy Hotel 3* viešbutyje.

3 DIENA(2021.03.05): MEKONG DELTA EXCURSION: BEN TRE – CAN THO ( įtraukta pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Pusryčiai viešbutyje. Vėliau gidas pasitinka ir vykstate į Ben Tre provinciją, kuri garsėja savo tropniais sodais, ir rankų darbo dirbiniais iš kokosų. Lankote seną plytų krosnį, šeimos valdomas kokosų dirbtuves, aplankote vietinius, kurie papasakos apie vietines tradicijas ir techikas kurias naudoja jau šimtus metų. Vėliau su karietomis važinėsite siaurais vietiniais keliais ir žavėsitės Mekonko kaimų ramybe. Tada sustosite pas fermerį, čia pasimėgaujate sode užaugintais tropiniais vaisiais. Pietaujate vietiniame restorane. Truputį pailsite ir plaukiate valtele upeliu, kuris apsuptas įspūdingų vaisinių palmių. Tada persėdate į motorinę valtį, kad sugrįžtumėte į Hung Vuong, iš čia pervežimas į Can Tho. Įsikuriate viešbutyje Can Tho, vakarieniaujate vietiniame restorane. Nakvynė Holiday Can Tho viešbutyje.

4 DIENA (2021.03.06): CAN THO – CAI RANG PLAUKIOJANTIS TURGUS – SAIGON ( įtraukta pusryčiai ir pietūs)

Ankstyvi pusryčiai viešbutyje. Vėliau plaukiojate laivu ir žavitės kraštovaizdžiu žemojoje Mekonkgo upėje. Tuomet lankotės Cai Rang plaukiojančiame turguje, kuris laikomas geriausiu visame regione. Tuomet pasivaikščiosite vietinėse vaisių plantacijose ir vetiniame makaronų fabrike. Lankotės Binh Thuy namuose ir Munir Ansay Pagoda - a Khmer pagoda, žinomą dėl savo unikalios struktūros
Pietūs vietiniame restorane, ir grįžimas atgal į Hošimino miestą. Nakvynė.

5 DIENA (2021.03.07) : Hošiminas – PHAN THIET (MUI NE) (pusryčiai įskaičiuoti)

Pusryčiai. Pervežimas į Mui Ne.

5 DIENA (2021.03.07) – 13 DIENA(2021.03.16): POILSIS MUI NE (pusryčiai)

Apgyvendinimas poilsio metu:  Tien Dat Resort 3* - su pusryčiais

14 DIENA : MUI NE–SAI GON–IŠVYKIMAS

Pusryčiai

Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą

Viešbutis

Tien Dat Resort 3*

„Tien Dat Resort“, įsikūręs privačiame Mũi Né paplūdimyje, siūlo kambarius su plokščiaekraniais televizoriais su kabeline televizija. Kurorte siūlomos SPA procedūros ir lauko baseinas. Bendrose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.
Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, seifai ir mini barai. Kai kuriuose kambariuose yra atskiri balkonai arba tiesioginiai prieigai prie baseino. Atskiruose vonios kambariuose yra karšto vandens dušai. „Tien Dat Resort“ yra 200 km nuo Ho Chi Minh miesto ir 30 minučių kelio automobiliu nuo miesto centro.
Oficialus viešbučio tinklapis: -
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1184679-d8357003-Reviews-Tien_Dat_Resort-Duong_Dong_Phu_Quoc_Island_Kien_Giang_Province.html


Apie šalį

Dramatiški peizažai susidedantys iš svaiginančių kalnų, šviesiai žalių ryžių laukų ir biraus smėlio paplūdimių. Didysis miestas šiauriniame Vietname yra kolonijinė sostinė – Hanojus. Nepaisant to, kad jis ramesnis nei jo sesuo – Ho Chi Minh, ši vieta neliks nepastebėta ir neįvertinta. Tai Azijos ir Prancūzijos mišinys, todėl europietiškas jausmas juntamas gyvybinguose autentiškuose miesto kvartaluose. Į sąrašą taip pat įtraukite ir kaimo vietoves – Sapa ir visame pasaulyje žinomą Mekongo įlanką. Pamatysite išskirtinai nuostabias UNESCO saugomas kalkakmenių salas, kylančias iš smaragdinių „Tonkin“ įlankos vandenų. Šį žadą atimanti vieta yra tikras reginys, kur indigo, smaragdo ir austrių spalvos tobulai susilieja. Phu Quoc sala – tai puikiai saugoma paslaptis – smėlis toks švarus,o vanduo toks skaidrus, kad lengvai atitinka pačių Tajų standartus.
Praleiskite kelias dienas prabangioje valtyje ir turėsite galimybę apžiūrėti supančius griovius ir olas, kuriuose daug biologinės įvairovės, nuostabios augalijos ir gyvūnijos, taip pat pailsėsite nuošaliuose paplūdimiuose. Pastaraisiais metais šalies infrastruktūra stipriai pagerėjo, o naujos kartos viešbučiai nuolat atsinaujina. Pasaulinio lygio spa procedūros, mokymasis vietinių patiekalų gamybos paslapčių, senovės civilizacijų atradimas, susipins į kokybiškas, tačiau prieinamas atostogas.
 
Filtrai