Geltonoji zona! Maljorka - gražiausia viduržemio jūros sala, skrydis iš Kauno!

385 €
Išvykimas 2021-10-05
Atvykimas 2021-10-12
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Playa Moreia 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-10-05
Atvykimas 2021-10-12
385€
arba
Pirkti
Viešbutis Flamboyan Caribe 4 * Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-10-05
Atvykimas 2021-10-12
430€
arba
Pirkti
Viešbutis Playa Dorada 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-10-05
Atvykimas 2021-10-12
449€
arba
Pirkti
Viešbutis Azuline Hotel Bahamas & Bahamas II 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-10-05
Atvykimas 2021-10-12
465€
arba
Pirkti
Viešbutis Flamboyan Caribe 4 * Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-10-05
Atvykimas 2021-10-12
479€
arba
Pirkti
Viešbutis SUNLIGHT BAHIA PRINCIPE CORAL PLAYA 4 * Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-10-05
Atvykimas 2021-10-12
599€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • apgyvendinimas
  • Skrydis iš Kauno
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Registruotas bagažas
  • Rankinis bagažas 10kg

Privalomas tyrimas dėl COVID-19 (pripažįstamas PGR arba antigeno testas, serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas). Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia https://nvsc.lrv.lt/isimtys.

 

PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas, antigeno testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Neigiamą tyrimo rezultatą įrodantį dokumentą prieš kelionę privaloma pateikti vežėjui.  Testą dėl COVID-19 bus privaloma turėti asmenims nuo 16 metų imtinai. Užsieniečiai, vežėjų transportu atvykstantys į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių, neturi vežėjui pateikti neigiamo tyrimo atsakymo, tačiau privalo per 24 valandas nuo atvykimo užsiregistruoti tyrimui Lietuvoje. 

Išimtis taikoma keliaujantiems savo transporto priemone asmenims, kurie turi turėti ne seniau nei prieš 72 val. (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) iki atvykimo į Lietuvą atlikto PGR tyrimo neigiamą atsakymą arba ne seniau nei prieš 48 val. (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) iki atvykimo į Lietuvą atlikto antigeno tyrimo  neigiamą atsakymą arba per 24 val. nuo atvykimo  turi registruotis ir atlikti tyrimą Lietuvoje. 

Pasienio darbuotojai, kasdien ar kiekvieną darbo dieną kertantys Lietuvos ir kitos Europos Ekonominės Erdvės valstybės sieną, asmenys, vykstantys darbo reikalais, mokiniai ir juos į ugdymo įstaigą vežantys asmenys, studentai ir stažuotojai, turi turėti ne seniau nei prieš 7 dienas prieš grįžtant ar atvykstant į Lietuvą atliktą tyrimą dėl COVID-19 ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą, jei vyksta savo transportu. 

 

Privalomas antras tyrimas  dėl COVID-19, kuris turi būti atliktas 3-5 dieną po atvykimo. Registruotis reikia Karštosios linijos interneto svetainėje www.1808.lt arba trumpuoju numeriu 1808. Reikalavimas atlikti tyrimą netaikomas COVID-19 liga persirgusiems arba nuo šios ligos pilnai paskiepytiems žmonėms, oficialių delegacijų nariams ir vaikams iki 12 metų.

 

Izoliacija netaikoma.

Viešbutis

Playa Moreia 3*

Šalia Cala Moreia paplūdimio įsikūrusiame apartamentų komplekse „Apartamentos Playa Moreia“ įrengti sezoniniai baseinai, užkandžių baras ir savitarnos restoranas su oro kondicionieriumi – restorane maistas ruošiamas jūsų akivaizdoje. Svečiai apgyvendinami praktiškose studijose ar apartamentuose su balkonais ir virtuvėlėmis. 2016 m. sausį renovuotuose „Playa Moreia“ apartamentuose ir studijose yra televizoriai, ventiliatoriai bei vonios kambariai su plaukų džiovintuvais. Virtuvėlėse rasite mikrobangų krosneles, virykles, virdulius ir skrudintuvus.

Viešbutis

Flamboyan Caribe 4 *

Vienas iš geresnių Magalufo viešbučių. Įsikūręs patogioje vietoje - paplūdimyje, apie 5 minutės pėsčiomis iki kurorto pramogų. 2018 metais buvo renovuotas.

Viešbutis

Playa Dorada 3*

Ant jūros kranto esantis viešbutis, Sa Coma kurorte. Viešbučio teritorijoje yra didelis lauko baseinas, užkandžiai ir gėrimai tiekiami palmių šešėlyje esančiame bare, organizuojamos pramogos vaikams. Kambariuose yra nedidelė virtuvė, svečiai giria draugišką personalą, kambarių švarą. Galima aplankyti Dracho urvus, kurie yra už 5-ių kilometrų. Šalia yra stotelė, iki oro uosto važiuoja autobusas. Viešbutis tinka tiek šeimos, tiek porų poilsiui.  Beveik visi numeriai turi vaizdą į jūrą

Viešbutis

Azuline Hotel Bahamas & Bahamas II 3*

Įsikūręs žalumos apsuptyje, netoli gražaus smėlio paplūdimio ir prieplaukos - tai puiki vieta ieškantiems ramaus poilsio prie baseino, mėgstantiems leisti laiką ilguose pasivaikščiojimuose ar paplūdimyje. Svečiai gali naudotis baseinu, braidymo baseinu vaikams, restoranu ir 2 barais. Dienos metu rengiamos animacijos vaikams ir suaugusiems, taip pat yra mini klubas. Verta nuvykti į El Arenal centrą su daugybe pramogų, parduotuvių ir restoranų, kur galėsite paragauti puikios ispaniškos virtuvės patiekalų.

Viešbutis

SUNLIGHT BAHIA PRINCIPE CORAL PLAYA 4 *

Vienas geriausių savo kategorijos viešbučių Magalufe. Įsikūręs ant kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą. Geras aptarnavimas, rami ir patogi vieta - pirma viešbučių linija su tiesioginiu išėjimu į paplūdimį (nusileidimas liftu). Netoli viešbučio yra barai, restoranai ir naktinės Magalufos pramogos. Apie 300 m iki autobusų stotelės.


Apie šalį

Yra milijonas priežasčių, kodėl tiek daug žmonių atostogauja į Maljorkoje - gražuoliai paplūdimiai, ir moderni sostinė yra tik pora iš jų.
Atraskite viską: nuo Palmos gotikinės architektūros iki Alkudijos svaiginačių, balto smėlio paplūdimių.
Maljoroje yra daugiau kaip 200 paplūdimių, pradedant nuo tų, kurie yra pilni visą dieną iki tylesnių esančių nuošaliau. Peurto Pollensa smėlėtame paplūdimyje yra ilga promenada, įvairūs vandens sporto atrakcionai ir restoranai. Ilgiausias Maljorkos paplūdimys, Alkudijos įlanka, yra populiarus mėgstamiausias šeimų dėl savo seklių vandenų ir lygaus smėlio.
Maljorkoje patiekiami virtuvės patiekalai panašūs į žemyninės Ispanijos patiekalus, įskaitant šviežių jūros gėrybių ir daržovių derinį. Tipiški patiekalai - panada, pyragas, kuriame yra mėsos ir daržovių bei paella, ryžių patiekalas, kuriame paprastai yra jūros gėrybių ar kitos mėsos, taip pat įvairių daržovių. "Magaluf" yra gyviausias korortas Maljorkoje, o jame visame pasaulyje žinomi klubai, pvz., "BCM" ir "Stereo Bar" Daugelyje kurortų siūloma gyva muzika ir kitos pramogos, pvz., Flamenko šokiai ir karaokė, o jūs taip pat rasite visą eilę kokteilių barų, kai užsimanysite atsigaivinti!
Filtrai