Prabangus savaitgalis didingoje Varšuvoje!

125 €
Išvykimas 2020-12-12
Atvykimas 2020-12-13
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis InterContinental Warszawa 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 1 n.
Išvykimas 2020-10-03
Atvykimas 2020-10-04
125€
arba
Pirkti
Viešbutis InterContinental Warszawa 5* Pusryčiai
Trukmė 1 n.
Išvykimas 2020-10-24
Atvykimas 2020-10-25
125€
arba
Pirkti
Viešbutis InterContinental Warszawa 5* Pusryčiai
Trukmė 1 n.
Išvykimas 2020-11-07
Atvykimas 2020-11-08
125€
arba
Pirkti
Viešbutis InterContinental Warszawa 5* Pusryčiai
Trukmė 1 n.
Išvykimas 2020-11-21
Atvykimas 2020-11-22
125€
arba
Pirkti
Viešbutis InterContinental Warszawa 5* Pusryčiai
Trukmė 1 n.
Išvykimas 2020-12-05
Atvykimas 2020-12-06
125€
arba
Pirkti
Viešbutis InterContinental Warszawa 5* Pusryčiai
Trukmė 1 n.
Išvykimas 2020-12-12
Atvykimas 2020-12-13
125€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionė autobusu
 • Ekskursinė programa
 • 1 nakvynė 5* viešbutyje su pusryčiais ir SPA
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Kai kurie mokami objektai

Kelionės privalumai:

 • Apgyvendinimas prabangiame InterContinental 5* viešbutyje Varšuvos centre.
 • Miesto panorama pro viešbučio langus.
 • Nemokamas apsilankymas SPA centre esančiame  43-ame viešbučio aukšte su panorama į miestą.
 • Gausūs švediško stalo pusryčiai.
 • Ekskursija Varšuvoje su lietuviškai kalbančiu gidu - įskaičiuota į kainą!

 

Kelionės programa

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Lenkijos sostinę Varšuvą, vadinamą „miestu feniksu“. Ekskursija pėsčiomis po Varšuvos senamiestį: Karalių* pilis – buvusios Lenkijos karalystės simbolis (čia 1791m. buvo pasirašyta pirmoji Europoje Konstitucija), Pilies aikštė su karaliaus Žygimanto III-ojo Vazos kolona, Šv.Jono krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai, Senoji turgaus aikštė su miesto simboliu Undinėlės skulptūra, gynybiniai senamiesčio įtvirtinimai, Barbakanas, paminklai mažajam Varšuvos gynėjui ir sukilėlių vadui J.Kilinskiui. Laisvas laikas senamiestyje. Apie 16 val. vyksite į viešbutį InterContinental 5*. Laisva popietė viešbutyje, kurios metu siūlome apsilankyti 43-iame viešbučio aukšte esančiame SPA centre. Jame lankytis galima neribotai viso apsistojimo metu, įėjimas nemokamas.. Dvi pirtys, sūkurinė vonia, sporto klubas, baseinas su įspūdinga miesto panorama  Nakvynė viešbutyje.

  

2 diena

Pusryčiai (gausus švediškas stalas). Poilsis viešbutyje. Apie 12 val ekskursijos po Varšuvą tęsinys. Kelionė garsiuoju Karališkuoju traktu, viena pagrindinių senojo miesto gatvių, iki Vilanovo karališkojo parko. Lankysite įspūdingus didingojo baroko Vilanovo rūmus*. Rūmus supa didžiuliai dviejų lygių itališki sodai ir romantiškas angliškojo stiliaus parkas. Jame yra didžiulis tvenkinys su tolumoje atsiveriančiais „industrinės romantikos“ vaizdais, įspūdingos karpytų skroblų sienos. Vilanovo rūmai kadaise buvo karaliaus Jono III Sobieskio vasaros rezidencija. Vėliau čia gyveno Augustas II ir kitos aristokratų šeimos. Pageidaujantys vietoje Vilanovo rūmų gali lankyti vieną moderniausių Europoje technologijų *muziejų - "Koperniko mokslo centrą". Bilietus rekomenduojame įsigyti išanksto. Išvykimas iš Varšuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

  

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 850 km.

Įskaičiuota į kelionės kainą:

 • kelionė autobusu
 • 1 nakvynė 5* viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose/ dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų tvarkymas
 • lankymasis viešbučio SPA centre

 

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje
 • kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba)
 • miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus
 • priemoka už vienvietį kambarį nuo 45 EUR.
 • Koperniko bilietas: S – 27 PLN; V – 18 PLN.
 • Vilanovo rūmų kompleksas: S– 33 PLN, V-22 PLN.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI ~ 100 PLN.

Viešbutis

InterContinental Warszawa 5*

Varšuvos centre, už 500 metrų nuo Varšuvos centrinės stoties įsikūręs 5 žvaigždučių viešbutis „InterContinental Warszawa“ siūlo ypatingus pusryčius bei SPA kompleksą su panoraminiu vaizdu. Svečiai kviečiami pavalgyti 2 viešbučio restoranuose „Downtown“ ir „Platter“, kurių specializacija – šiuolaikinės lenkų virtuvės bei tarptautiniai patiekalai. Šis viešbutis turi „Michelin" apdovanojimą, o 2014 metais buvo pripažintas geriausiu Varšuvoje.  
Oficialus viešbučio tinklapis: https://warszawa.intercontinental.com/en/
Keliautojų nuotraukos ir atsiliepimai: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g274856-d284134-Reviews-InterContinental_Warszawa-Warsaw_Mazovia_Province_Central_Poland.html


Apie šalį

Varšuva (Warszawa) – tai Lenkijos sostinė ir didžiausias miestas, įsikūręs šalies centrinėje dalyje prie Vyslos upės (1,7 mln. gyventojų). Varšuva yra Lenkijos politinis, ekonominis ir kultūrinis centras.

Lankytinos vietos Varšuvoje:

 • Varšuvos senamiestis. Kaip ir daugumoje kitų miestų, Varšuvos senamiestis yra bene labiausiai turistus viliojanti vieta. Į Unesco Pasaulio paveldo sąrašą įrašytas raudonų plytų sienų apjuostas senamiestis praktiškai visas buvo atstatytas po II Pasaulinio karo. Turgaus aikštė kadaise buvo svarbiausia miesto aikštė ir visuomeninio gyvenimo centras. Aplink aikštę kūrėsi turtingi miestiečiai, pirkliai. Turgaus aikštėje galima aplankyti Varšuvos istorijos muziejų, pasakojantį miesto istoriją.
 • Karalių pilis. XVI a. pabaigoje Varšuvai tapus Lenkijos sostine šioje pilyje įsikūrę Lenkijos karaliai gyveno iki pat 1795 m. Pilis buvo ne tik karališkoji rezidencija. Joje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Antrojo pasaulinio karo metu Karalių pilis buvo suniokota, o vėliau atstatyta. Puošniojoje Karalių pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai.
 • Šv. Jono katedra. Gotikinė Šv. Jono katedra, baigta statyti XV a. pradžioje, yra svarbiausių Lenkijos istorinių įvykių liudininkė. Katedros požemiuose palaidoti žymūs  šios šalies žmonės. Be to, katedra stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais.
 • Karališkuoju keliu (Trakt Krolewski) praminta gatvė yra viena svarbiausių Lenkijos sostinėje. Ši istorinė gatvė jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus. Ties Karališkuoju keliu stovi buvusių pirklių bei miesto turtuolių namai bei rūmai, o taip pat dailios bažnyčios bei kiti pastatai.
 • Kultūros ir mokslo rūmai. Iki šių dienų Varšuvos centre dominuoja vadinamoji „Stalino dovana“ – Kultūros ir mokslo rūmai, tapę vienu iš miesto simbolių. Šis Maskvos universitetą primenantis stalinizmo šedevras vis dar kelia daugybę aistrų miesto gyventojų tarpe: vieni norėtų jį nugriauti, kiti linkę palikti istorinį statinį, nors ir grėsmingai stūksantį miesto vidury.
 • Šv. Onos bažnyčia laikoma Karališkojo kelio puošmena.Gal prabanga spinduliuojantis rokoko stiliaus bažnyčios interjeras, o gal ir tikėjimas, kad šioje bažnyčioje susituokusiųjų laukia laimingas gyvenimas, traukia jaunuosius čia prisiekti amžiną meilę.
 • Lazienki parkas. Kadaise Mazovijos kunigaikščiams priklausęs parkas XVII amžiuje buvo perleistas valstybei ir čia buvo įkurtas karališkasis žvėrynas. Ilgainiui parke iškilo karališkoji vasaros rezidencija, kuri buvo praminta „Rūmais ant vandens“. Tai – vienas gražiausių neoklasikinių statinių šalyje. Rūmuose įsikūręs Architektūros muziejus.
 • Buvusiame žydų gete stovi paminklas Geto didvyriams atminti. Juo saugomas atminimas tų žmonių, kurie čia Antrojo pasaulinio karo metais žuvo pasipriešinimo naciams metu. Gete buvo uždaryta beveik pusė milijono žmonių, iš kurių didžioji dalis vėliau pateko į mirties stovyklas.
 • Prašmatnūs Vilanovo rūmai iškilo XVII a. tuometiniame Varšuvos priemiestyje vietoje čia buvusios vilos. Rūmuose kurį laiką gyveno karalius Jonas III Sobieskis. Vėliau Vilanovo rūmai buvo praplėsti. Barokinius rūmus puošia angliškas parkas ir itališko stiliaus sodas. Rūmų arklidėse šiuo metu įrengtas Plakatų muziejus.
 • Koperniko mokslo centras. Vienas naujausių ir moderniausių Varšuvos muziejų. Tiksliau, tai yra mokslo centras, pritaikytas smalsiems ir norintiems pažinti pasaulį lankytojams. Koperniko mokslo centre galima susipažinti su įvairiais gamtos reiškiniais ir jų veikimo pobūdžiu, atlikti įvairius bandymus, savo kailiu patirti žemės drebėjimo baisybes ir atsakyti į daugybę klausimų – kas, kodėl, kaip ir kt.
 • Prezidento rūmai yra vieni didžiausių rūmų Varšuvoje. Tai oficiali Lenkijos Respublikos prezidento darbo vieta, esanti Krakowskie Przedmieście gatvėje. Didingas pastatas įgijo modernią išvaizdą po renovacijos, atliktos XIX amžiuje.
 • Karaliui Žygimantui III Vazai skirtą paminklą iškėlė 1644 metais Varšuvos karalius Vladislovas IV. Tai seniausias ir aukščiausias ne bažnytinis paminklas, kurio aukštis siekia 22 metrus, o karaliaus statula, esanti paminklo viršūnėje yra net 275 cm. Dešinėje rankoje laikomas kardas simbolizuoja drąsą, o kairėje rankoje turimas kryžius – pasiryžimą kovoti su blogiu.
 • Akmeniniai laiptai. Siauroje gatvelėje statūs akmeniniai laiptai, kurie jungia senamiestį su netoliese esančia prieiga prie Vyslos upės.Filtrai