Prabangus savaitgalis didingoje Varšuvoje!

125 €
Išvykimas 2020-03-14
Atvykimas 2020-03-15
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis InterContinental Warszawa 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 1 n.
Išvykimas 2020-03-14
Atvykimas 2020-03-15
Viešbutis InterContinental Warszawa 5* Pusryčiai
Trukmė 1 n.
Išvykimas 2020-04-04
Atvykimas 2020-04-05
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionė autobusu
 • Ekskursinė programa
 • 1 nakvynė 5* viešbutyje su pusryčiais ir SPA
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Kai kurie mokami objektai

Kelionės privalumai:

 • Apgyvendinimas 5* viešbutyje InterContinental pačiame Varšuvos centre
 • Kambariai su įspūdinga Varšuvos panorama
 • Pusryčiams - švediškas stalas: šviežiai spaustos sultys, putojantis vynas, karštieji patiekalai, lašiša
 • Visos viešnagės metu - nemokamas įėjimas į baseiną, sūkurinę vonią, sauną
 • Aplink viešbutį yra didelis parduotuvių, restoranų, naktinių klubų pasirinkimas!

Kelionės programa:

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Lenkijos sostinę Varšuvą. Ekskursijos metu susipažinsime su seniausiomis miesto dalimis. Pamatysime Lenkiją valdžiusių karalių pilį, Žygimanto III Vazos koloną, barbakaną bei gotikinę Šv. Jono katedrą. Apsilankysime Turgaus aikštėje, kurios centre stovi miesto simbolis – Undinėlė. Laisvas laikas senamiestyje. Apie 16 val. įsikuriame prabangiame InterContinental 5* viešbutyje. Laisvas laikas, kurį siūlome praleisti viešbučio SPA centre, jame rasite baseiną, sūkurinę vonią, dvi pirtis, sporto klubą. SPA centras yra 43 – iame aukšte, iš jo atsiveria nuostabi miesto panorama. SPA centras dirba nuo 7:00 ryto iki 22:00 valandos vakaro, jame galėsite lankytis nemokamai visos viešnagės metu. Nakvynė viešbutyje Varšuvos centre.

2 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Apie 12 val. išsiregistruojame iš viešbučio. Pasivaikščiosime istorine gatve vadinama Karališkuoju keliu, kuri jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus. Ekskursijos metu grožėsimės Šv. Onos bažnyčia, apžiūrėsime paminklus Kopernikui ir Adomui Mickevičiui, taip pat apsilankysime Šv. Kryžiaus bažnyčioje, kurioje palaidota Šopeno širdis. Apžiūrėsime ir šalia esančius „grojančius“ Šopeno suoliukus. Pageidaujantiems siūlome aplankyti populiariausius Varšuvos muziejus: Karalių rūmus*, kuriuose veikia nacionalinis muziejus, supažindinantis su turtinga ir dramatiška Lenkijos istorija; Koperniko mokslo centrą* (rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto, internetu čia: https://bilety.kopernik.org.pl/en), kuriame interaktyviu būdu galėsite susipažinti su mus supančiais gamtos reiškiniais; Lenkijos žydų istorijos muziejų „Polin“*, kuriame susipažinsite su tūkstantmete žydų tautos gyvenimo istorija. Apie 15 val. išvykstame namų link. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
 

Įskaičiuota į kelionės kainą:

 • kelionė autobusu
 • 1 nakvynė 5* viešbutyje su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
   

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

 •  bilietai į mokamus objektus
 • vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 40 PLN
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
   

 

 

Viešbutis

InterContinental Warszawa 5*

Varšuvos centre, už 500 metrų nuo Varšuvos centrinės stoties įsikūręs 5 žvaigždučių viešbutis „InterContinental Warszawa“ siūlo ypatingus pusryčius bei SPA kompleksą su panoraminiu vaizdu. Svečiai kviečiami pavalgyti 2 viešbučio restoranuose „Downtown“ ir „Platter“, kurių specializacija – šiuolaikinės lenkų virtuvės bei tarptautiniai patiekalai. Šis viešbutis turi „Michelin" apdovanojimą, o 2014 metais buvo pripažintas geriausiu Varšuvoje.  


Apie šalį

Varšuva (Warszawa) – tai Lenkijos sostinė ir didžiausias miestas, įsikūręs šalies centrinėje dalyje prie Vyslos upės (1,7 mln. gyventojų). Varšuva yra Lenkijos politinis, ekonominis ir kultūrinis centras.

Lankytinos vietos Varšuvoje:

 • Varšuvos senamiestis. Kaip ir daugumoje kitų miestų, Varšuvos senamiestis yra bene labiausiai turistus viliojanti vieta. Į Unesco Pasaulio paveldo sąrašą įrašytas raudonų plytų sienų apjuostas senamiestis praktiškai visas buvo atstatytas po II Pasaulinio karo. Turgaus aikštė kadaise buvo svarbiausia miesto aikštė ir visuomeninio gyvenimo centras. Aplink aikštę kūrėsi turtingi miestiečiai, pirkliai. Turgaus aikštėje galima aplankyti Varšuvos istorijos muziejų, pasakojantį miesto istoriją.
 • Karalių pilis. XVI a. pabaigoje Varšuvai tapus Lenkijos sostine šioje pilyje įsikūrę Lenkijos karaliai gyveno iki pat 1795 m. Pilis buvo ne tik karališkoji rezidencija. Joje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Antrojo pasaulinio karo metu Karalių pilis buvo suniokota, o vėliau atstatyta. Puošniojoje Karalių pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai.
 • Šv. Jono katedra. Gotikinė Šv. Jono katedra, baigta statyti XV a. pradžioje, yra svarbiausių Lenkijos istorinių įvykių liudininkė. Katedros požemiuose palaidoti žymūs  šios šalies žmonės. Be to, katedra stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais.
 • Karališkuoju keliu (Trakt Krolewski) praminta gatvė yra viena svarbiausių Lenkijos sostinėje. Ši istorinė gatvė jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus. Ties Karališkuoju keliu stovi buvusių pirklių bei miesto turtuolių namai bei rūmai, o taip pat dailios bažnyčios bei kiti pastatai.
 • Kultūros ir mokslo rūmai. Iki šių dienų Varšuvos centre dominuoja vadinamoji „Stalino dovana“ – Kultūros ir mokslo rūmai, tapę vienu iš miesto simbolių. Šis Maskvos universitetą primenantis stalinizmo šedevras vis dar kelia daugybę aistrų miesto gyventojų tarpe: vieni norėtų jį nugriauti, kiti linkę palikti istorinį statinį, nors ir grėsmingai stūksantį miesto vidury.
 • Šv. Onos bažnyčia laikoma Karališkojo kelio puošmena.Gal prabanga spinduliuojantis rokoko stiliaus bažnyčios interjeras, o gal ir tikėjimas, kad šioje bažnyčioje susituokusiųjų laukia laimingas gyvenimas, traukia jaunuosius čia prisiekti amžiną meilę.
 • Lazienki parkas. Kadaise Mazovijos kunigaikščiams priklausęs parkas XVII amžiuje buvo perleistas valstybei ir čia buvo įkurtas karališkasis žvėrynas. Ilgainiui parke iškilo karališkoji vasaros rezidencija, kuri buvo praminta „Rūmais ant vandens“. Tai – vienas gražiausių neoklasikinių statinių šalyje. Rūmuose įsikūręs Architektūros muziejus.
 • Buvusiame žydų gete stovi paminklas Geto didvyriams atminti. Juo saugomas atminimas tų žmonių, kurie čia Antrojo pasaulinio karo metais žuvo pasipriešinimo naciams metu. Gete buvo uždaryta beveik pusė milijono žmonių, iš kurių didžioji dalis vėliau pateko į mirties stovyklas.
 • Prašmatnūs Vilanovo rūmai iškilo XVII a. tuometiniame Varšuvos priemiestyje vietoje čia buvusios vilos. Rūmuose kurį laiką gyveno karalius Jonas III Sobieskis. Vėliau Vilanovo rūmai buvo praplėsti. Barokinius rūmus puošia angliškas parkas ir itališko stiliaus sodas. Rūmų arklidėse šiuo metu įrengtas Plakatų muziejus.
 • Koperniko mokslo centras. Vienas naujausių ir moderniausių Varšuvos muziejų. Tiksliau, tai yra mokslo centras, pritaikytas smalsiems ir norintiems pažinti pasaulį lankytojams. Koperniko mokslo centre galima susipažinti su įvairiais gamtos reiškiniais ir jų veikimo pobūdžiu, atlikti įvairius bandymus, savo kailiu patirti žemės drebėjimo baisybes ir atsakyti į daugybę klausimų – kas, kodėl, kaip ir kt.
 • Prezidento rūmai yra vieni didžiausių rūmų Varšuvoje. Tai oficiali Lenkijos Respublikos prezidento darbo vieta, esanti Krakowskie Przedmieście gatvėje. Didingas pastatas įgijo modernią išvaizdą po renovacijos, atliktos XIX amžiuje.
 • Karaliui Žygimantui III Vazai skirtą paminklą iškėlė 1644 metais Varšuvos karalius Vladislovas IV. Tai seniausias ir aukščiausias ne bažnytinis paminklas, kurio aukštis siekia 22 metrus, o karaliaus statula, esanti paminklo viršūnėje yra net 275 cm. Dešinėje rankoje laikomas kardas simbolizuoja drąsą, o kairėje rankoje turimas kryžius – pasiryžimą kovoti su blogiu.
 • Akmeniniai laiptai. Siauroje gatvelėje statūs akmeniniai laiptai, kurie jungia senamiestį su netoliese esančia prieiga prie Vyslos upės.Filtrai