Korfu- puikus pasirinkimas atostogoms! Viliojančios pakrantės bei įspūdinga gamta!

448 €
Išvykimas 2020-06-13
Atvykimas 2020-06-20
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Corfu Residence 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-06-13
Atvykimas 2020-06-20
448€
Viešbutis Ariti Grand Hotel Corfu 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-06-13
Atvykimas 2020-06-20
588€
Viešbutis Corfu Residence 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-07-11
Atvykimas 2020-07-18
507€
Viešbutis Ariti Grand Hotel Corfu 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-07-11
Atvykimas 2020-07-18
657€
Viešbutis Magna Graecia 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-07-11
Atvykimas 2020-07-18
663€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Rankinis bagažas 10kg
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Corfu Residence 4*

Amfiteatrališkai išsidėstęs kalvoje, viename spalvingiausių salos kurortų – Nisakis. Suprojektuotas kaip atostogų rezidencija, yra puiki vieta ramiam poilsiui su šeima. Viešbutyje yra terasa degintis ir baras, iš kurio galima žavėtis kerinčiais vaizdais. Svečiams siūlomi neseniai atnaujinti, moderniai suprojektuoti, standartiniai ir šeimos kambariai, visi su vaizdu į jūrą! Iš čia netoli iki cento ir gražaus paplūdimio, iki Korfu miestelio nuo viešbučio apylinkės galima patogiai nuvažiuoti autobusu.
 

Viešbutis

Ariti Grand Hotel Corfu 4*

Jaukus viešbutis su kompaktiška teritorija. Patogūs numeriai su visa reikalinga įranga. Įsikūręs netoli oro uosto ir Kerkyros miesto senamiesčio. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui.

Viešbutis

Magna Graecia 4*

2014 metais atnaujintas, užtikrina komfortą ir aukšto lygio poilsį. Įsikūręs ant skardžio tarp viduržemio jūros augmenijos – leidžia pajusti tikrą graikiškų atostogų nuotaiką. Tai puikus atspirties taškas tiems, kurie mėgsta savu ritmu tyrinėti aplinką. Svečiai gali naudotis dideliu baseinu, linksmintis animacijos metu bei mėgautis originalia ir skania virtuve. Rekomenduojamas atostogoms su šeima bei poilsiui dviese.
 


Apie šalį

Smėlėti paplūdimiai, mieguisti kaimai ir vienas geriausių naktinių gyvenimų visoje Graikijoje; Korfu atostogos turi visas rūšis pramogų,tiek skirtų poroms, tiek ir šeimoms. Alyvmedžių giraitės, kipariso medžiai ir laukinės gėlės yra gražiuose kurortuose, tokiuose kaip Roda, su  patogiais viešbučiais ir gražiais paplūdimiais. Pasivaikščiokite Corfu miesto akmenimis grįstomi gatvėmis ir patyrinėkite pastelinių spalvų architektūrą. O purpuriniai saulėlydžiai užims kvapą. Iš šiaurės į pietus, iš rytų į vakarus, galite žvalgytis žaliausioje „Emerald“ saloje, visoje Šiaurės Jonijos jūroje.
Kur jūs nuspręsite pasilikti, priklausys nuo atmosferos, kuriai esate nusiteikę. Gouvia ir San Stefanos šiaurėje yra du tyliausi kurortai. Čia yra daug vietos plačiuose smėlio paplūdimiuose, o žvakėmis padengti restoranėliai dažniausiai yra šeimos verslas.
"Sidari" ir "Roda" kurortai susideda iš karaokė barų ir kavinių, tiekiančių angliškus pusryčius. Tai sakydama, vis tiek rasite ramius griovius pakrantėje, kai jums reikia šiek tiek laiko. Jei vakarėlis yra  pagrindinis prioritetas, keliaukite į "Kavos" kurortą, kur kokybiškas apšvietimas ir Dj yra pagrindiniai atributai.
Labai didelė drėgmė, daug augalų, medžių, žalumos. Į Albaniją galima nuvykti keltu.
Korfu geri paplūdimiai, daug tavernų, restoranų.
Filtrai