Pažintis su charizmatiškąja Barselona! Su poilsiu prie jūros!

749 €
Išvykimas 2020-09-19
Atvykimas 2020-09-24
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 5 n.
Išvykimas 2020-08-15
Atvykimas 2020-08-20
Trukmė 5 n.
Išvykimas 2020-09-19
Atvykimas 2020-09-24
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Apgyvendinimas su pusryčiais
 • Ekskursinė programa
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asme
 • Kai kurie mokami objektai

Kelionės privalumai:

Ispanijos šiaurės rytuose įsikūrusios Barselonos portretas – daugiau nei kontraversiškas. Čia šalia senosios romėniškosios tradicijos paminklų stūkso kerintys modernizmo epochos pastatai bei ryškiai išsiskiriantys avangardiniai šiuolaikiniai architektūros kūriniai. Barselonos senamiestis – tai viduramžių gotikos pastatų ir bažnyčių muziejus po atviru dangumi, jame išliko Romos laikų ir viduramžių miesto sienų liekanos. Čia įspūdinga A.Gaudi architektūra, Barselonos perlas – Šv.Šeimynos bažnyčia, ekscentriški S.Dali kūriniai, niekad nenurimstanti miesto arterija – La Rambla pėsčiųjų gatvė. Joje visuomet skamba muzika, nenutyla žmonių šurmulys. Pasivaikščiokite Barselonos gatvelėmis, prisėskite vienoje iš La Ramblos kavinių, paragaukite tradicinių kataloniškų patiekalų, išgerkite taurę vyno ir stebėkite gatvės artistus bei mimus. Pasižiūrėkite magišką Barselonos fontanų spektaklį, aplankykite Montseratą – didžiulį vienuolyno kompleksą, įsikūrusį ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludusį prie 1235m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką.

5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais Viduržemio jūros pakrantės kurortiniame miestelyje!

Kelionės programa

1 diena

Skrydis Vilnius – Barselona. Atskridę, vietiniu *transportu (autobusu, metro ar/ir traukiniu) (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus, kaina priklauso nuo grupės dydžio), vyksite į miestą. Esant galimybei, vakare siūlome pasigrožėti „grojančiais“ Barselonos fontanais. Tai įspūdingas šviesų, muzikos ir vandens šokis, pritraukiantis tūkstančius žiūrovų (galimybė lankyti fontanus priklauso nuo skrydžio laiko ir sezoniškumo). Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė  viešbutyje.

  

2 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba *ekskursija po Barseloną pėsčiomis ir miesto transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome autobusą 4 val.), juo apvažiuojame tolimesnius, vienas nuo kito atokiau esančius objektus). Architekto A.Gaudi šedevrai. Vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta, bet nebaigta statyti **“Šventosios šeimynos“ bažnyčia, spalvingasis Guelio parkas. Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Olimpinis stadionas, Ispanijos ir Katalonijos aikštės, judrioji La Rambla gatvė, apie kurią sakoma, kad būtent čia galima pajusti Barselonos charakterį. Paminklas Kolumbui. Gotikinis kvartalas su žymia Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Laisvas laikas, kurio metu pasirinktinai galite aplankyti: *P.Pikaso muziejų arba didžiausią mieste Citadelės parką. Vietiniu transportu (autobusu, metro ar/ir traukiniu) grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

  

3 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ekskursija *traukiniu į *Montserato vienuolyną. Tai didžiulis vienuolyno kompleksas, jau beveik tūkstantį metų priklausantis Benediktinų ordinui, skirtas tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie 1235 m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Grįžimas į Barseloną. Laisvas vakaras mieste. Praleiskite jį La Rambla gatvėje, įsiliedami į džiugų jos šurmulį, „paskęsdami“ spalvų, kvapų ir garsų pynėje. Pajuskite subtilių Viduržemio jūros gėrybių skonį, užgerdami vyno taure ar šlakeliu kvapniojo Torres brendžio. Vietiniu transportu (autobusu, metro ar/ir traukiniu) grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė  viešbutyje.

  

4 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ** ekskursija į Figueres – Salvadoro Dali gimtinę. *S.Dali teatro-muziejaus lankymas. Tai labiausiai lankomas muziejus Ispanijoje po Prado, žaisminga vieta, įkurta senajame Figuero teatre, kurio 24-iose salėse eksponuojami siurrealistiniai žymaus ispanų menininko darbai. Kelionę tęsiame į Žironą. Pažintis su miestu: viena gražiausių *katedrų Katalonijoje, Šv. Filypo bažnyčia. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvių ir laiptų labirintu po žydų kvartalą. Grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Nakvynė  viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros (priklausomai nuo skrydžio laiko). Vietiniu *transportu (autobusu, metro ar/ir traukiniu) vyksite į oro uostą. Skrydis Barselona – Vilnius.

Įskaičiuota į kelionės kainą:

 • lėktuvo bilietai Vilnius – Barselona – Vilnius
 • 1 × mažas rankinis krepšys lėktuvo salone (40 x 30 x 20 cm) (pagal aviakompanijos taisykles)
 • 5 nakvynės turistinės klasės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje
 • pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 23 cm) – kaina nuo 34 EUR asmeniui (pirmyn-atgal)
 • standartinė vieta lėktuve (sedėti kartu) – kaina nuo 26 Eur asmeniui (pirmyn-atgal)
 • papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje)
 • miesto transporto bilietai, vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus)
 • papildomos išlaidos - bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 1-3 eurai asmeniui dienai)
 • priemoka už vienvietį kambarį nuo ~ 220 EUR
 • ** Šventosios šeimynos bažnyčia  ~ 26 Eur (įėjimo bilietas su audiogidu rusų, anglų, vokiečių kalba)
 • ** Išvyka į Figuerą ir Žironą ~35 Eur (organizuojamos susirinkus ne mažesnei kaip 20 žmonių grupei; nesusirinkus grupei turistams siūlomos vietinės Ispanijos turizmo agentūros paslaugos).
 • **Užsisakyti ir apmokėti - kelionės rezervavimo (sutarties sudarymo) metu savo agentūroje
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: nuo ~70 Eur.


Apie šalį

Šiuolaikinio dizaino ir garbingų tradicijų mišinys. Barselona yra gyvybinga Katalonijos sostinė Šiaurės rytų Ispanijoje. Jos Viduržemio jūros saulė, aukštos kokybės maistas, unikali architektūra ir šurmulingas naktinis gyvenimas - viena populiariausių Europos vietų. Kompaktiškas "Ciutat Vella" (senamiestis) turi vieną geriausiai išsaugotą Europos gotikos architektūrą, o Antoni Gaudi "Art Nouveau" pastatai tapo Barselonos ikonomis.
Nepriklausomas miestas kviečia lankytojus pasimėgauti jo draugiška atmosfera, novatoriškomis katalonų jūros gėrybėmis ir visus metus vykstančiais kultūros festivaliais. Ištirkite senovinį, tačiau gerai išsaugotą miesto centrą. Pertvarkyta pakrantė siūlo gražų taką ir keletą viešų paplūdimių. Nepamirškite kataloniškos „paella“ versijos ir vietinio alaus.
Pradėkite savo pažintį Barselonoje, pasivaikščioję La Rambla gatve, keliaujant per ilgą pėsčiųjų ruožą, kur daug unikalių parduotuvių, floristų, „tapų“ barų, istorinių bažnyčių ir triukšmingų "La Boqueria" maisto produktų turgų. Šis gyvas metropolis yra mėgstamiausia atostogų ir trumpųjų atostogų paskirties vieta ir viena iš pirmaujančių turistų lankomų vietų pasaulyje.
Daugiau nei 4 kilometrų pakrantėje yra keletas nuostabių paplūdimių, iš kurių galima rinktis, todėl galite susipažinti su ekskursijomis ir kultūra, kartu ir su smėlio paplūdimiais ir atsipalaidavimu, buvimas Barselonoje paliks Jums puikų įspūdį!
Filtrai