Odesa - Juodosios jūros perlas! Nepakartojamas savaitgalis prie jūros! 4 d.

450 €
Išvykimas 2020-08-07
Atvykimas 2020-08-10
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 3 n.
Išvykimas 2020-07-17
Atvykimas 2020-07-20
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2020-08-07
Atvykimas 2020-08-10
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2020-09-11
Atvykimas 2020-09-14
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Rankinis bagažas
 • Ekskursinė programa
 • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asme
 • Kai kurie mokami objektai

Odesa – Juodosios jūros perlas 

Odesa – tai miestas, kuris neleis Jums nuobodžiauti: turiningas savo architektūra, kultūriniu palikimu, daugelį kartų girdėtas juokingose istorijose. Mėgaukitės poilsiu prie Juodosios jūros, paragaukite jūros gėrybių viename iš pajūrio restoranų, apžvelkite miesto panoramą nuo Potiomkino laiptų, įminkite Odesos katakombų paslaptis, pasižiūrėkite spektaklį prašmatniuose operos ir baleto teatro rūmuose.

Kelionės programa

1 diena

Skrydis Vilnius – Odesa (gali būti su persėdimu). Atskridus į oro uostą *vietiniu transportu vyksite į miestą. Apgyvendinimas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Odesa – Juodosios jūros perlas, vienas gražiausių uostamiesčių Ukrainoje. Ekskursija po miestą: Derebasovskaja – mėgstamiausia odesiečių gatvė, čia visada šurmulys, pilna žmonių. Eidami šia gatve grožėsitės paminklais miesto įkūrėjui ispanui Chose de Ribasui, dainininkui Leonidui Utiosovui, kino filmo „Dvylika kėdžių“ personažams Ostapui Benderiui ir Kisai Vorobjaninovui. Ostapo Benderio aikštė, kurios centre stovi paminklas „12-tajai kėdei“. Apžiūrėsite architektūros šedevrą – Operos ir baleto teatrą, kurio išorė ir vidus sužavi savo elegantiška prabanga. Pasivaikščiosite Pajūrio bulvaru iki Potiomkino laiptų – 192 akmeniniai laipteliai kyla į 24 m aukštį. 1837 m. šiuos laiptus, kaip dovaną savo žmonai Elžbietai, pastatė princas Aleksandras Voroncovas. Laiptai tituluojami vienais gražiausių visoje Europoje, o nuo jų atsiverianti miesto panorama tiesiog stulbinanti. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti Tolstojaus rūmus ir susipažinti su įspūdinga paveikslų galerija, surinkta pačio Levo Tolstojaus. Vakare, esant galimybei, lankysite Odesos *operos ir baleto teatrą. Nakvynė viešbutyje.

  

3 diena

Pusryčiai. Pažinties su Odesa tęsinys. 3 val. ekskursija į *Odesos katakombas – pačias ilgiausias ir klaidžiausias pasaulyje, jų ilgis – apie 2500 km. Tai beveik toks pats atstumas, kaip nuo Odesos iki Paryžiaus. Katakombų istorija ypač marga: iš čia esančių kasyklų pastatytas beveik visas miestas, čia slėpėsi ir nusikaltėliai, ir partizanai; vykdyta nelegali prekyba – prekiauta žmonėmis ir vergais, laikytas vynas; dalis katakombų siejamos su masonais, kita dalis tiesiog paversta rūsiais. Nedidelė katakombų dalis tarnavo kaip turtingųjų tuneliai, skirti kilmingoms ponioms pasiekti pajūrį nevarginamoms alinančio karščio. Sovietų valdymo metais katakombose įrengti bunkeriai, turėję apsaugoti žmones atominio karo metu. Apžiūrėsite katakombose įkurtą muziejų, pasivaikščiosite požemio labirintais. Laisvas laikas mieste, kurio metu siūlome aplankyti *Archeologijos muziejų, turtingą įvairių epochų eksponatais. Čia saugoma pati vertingiausia Ukrainoje egiptietiškų lobių kolekcija. Pageidaujantys galės aplankyti Odesos *delfinariumą. Vakarą siūlome praleisti vienoje iš Odesos užeigų, pasiklausyti gyvos muzikos, paragauti jūros gėrybių. Nakvynė viešbutyje.

  

4 diena

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu vyksite į oro uostą. Skrydis Odesa – Vilnius (gali būti su persėdimu).

Įskaičiuota į kelionės kainą:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Odesa – Vilnius (gali būti su persėdimu Kijeve),
 • 1 × nemokamas rankinio bagažo vienetas (40 x 30 x 20 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • 3 nakvynės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
 • Kitos papildomos išlaidos: registruoto bagažo mokestis, miesto transporto bilietai, vietinio transporto bilietai iš/į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 1-2 EUR asmeniui dienai), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo ~ 50 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~40 EUR.


Apie šalį

Odesa – pats didžiausias Ukrainos uostamiestis, kuris ribojasi su Juodąja jūra ir yra net trečias miestas šalyje pagal gyventojų skaičių! Istoriškai tai ir mūsų tautai svarbi vieta – būtent ši vieta kadaise priklausė LDK ir sudarė sąlygas gimti posakiui, jos anksčiau Lietuva driekėsi nuo Baltijos iki Juodosios jūros.

Nepaisant istorinių faktų, šiandien šis kurortas ir toliau mėgiamas lietuvių. Būtent čia atvykti tiesioginiu skrydžiu galima per kelias valandas, gyvenimas kainuoja santykinai mažai, o įspūdžiai – sunkiai pamirštami! Šiandien miestas tapęs itin moderniu, energetišku, šiek tiek chaotišku, tačiau visais atvejais – realiu. 
Filtrai