Išsiilgusiems egzotikos! Atostogos kontrastingame Vietname!

939 €
Išvykimas 2020-01-27
Atvykimas 2020-02-03
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Rock Water Bay Beach Resort & Spa 3* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-01-27
Atvykimas 2020-02-03
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Pervežimas iš oro uosto iki laivo
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos
  • Vizos

Viešbutis

Rock Water Bay Beach Resort & Spa 3*

Įspūdingoje vietoje šalia jūros įsikūręs viešbutis. Viešbutį sudaro vilos ir vasarnamiai (vasarnamius nuo paplūdimio skiria gatvė)


Apie šalį

Dramatiški peizažai susidedantys iš svaiginančių kalnų, šviesiai žalių ryžių laukų ir biraus smėlio paplūdimių. Didysis miestas šiauriniame Vietname yra kolonijinė sostinė – Hanojus. Nepaisant to, kad jis ramesnis nei jo sesuo – Ho Chi Minh, ši vieta neliks nepastebėta ir neįvertinta. Tai Azijos ir Prancūzijos mišinys, todėl europietiškas jausmas juntamas gyvybinguose autentiškuose miesto kvartaluose. Į sąrašą taip pat įtraukite ir kaimo vietoves – Sapa ir visame pasaulyje žinomą Mekongo įlanką. Pamatysite išskirtinai nuostabias UNESCO saugomas kalkakmenių salas, kylančias iš smaragdinių „Tonkin“ įlankos vandenų. Šį žadą atimanti vieta yra tikras reginys, kur indigo, smaragdo ir austrių spalvos tobulai susilieja. Phu Quoc sala – tai puikiai saugoma paslaptis – smėlis toks švarus,o vanduo toks skaidrus, kad lengvai atitinka pačių Tajų standartus.
Praleiskite kelias dienas prabangioje valtyje ir turėsite galimybę apžiūrėti supančius griovius ir olas, kuriuose daug biologinės įvairovės, nuostabios augalijos ir gyvūnijos, taip pat pailsėsite nuošaliuose paplūdimiuose. Pastaraisiais metais šalies infrastruktūra stipriai pagerėjo, o naujos kartos viešbučiai nuolat atsinaujina. Pasaulinio lygio spa procedūros, mokymasis vietinių patiekalų gamybos paslapčių, senovės civilizacijų atradimas, susipins į kokybiškas, tačiau prieinamas atostogas.
 
Filtrai