Naujiena! Tiesioginiai skrydžiai į Kroatiją - Zadarą iš Kauno!

299 €
Išvykimas 2020-05-13
Atvykimas 2020-05-20
Be maitinimo

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Zaton Holiday Resort 3* Be maitinimo
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-05-13
Atvykimas 2020-05-20
299€
Viešbutis Zaton Holiday Resort 3* Be maitinimo
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-06-03
Atvykimas 2020-06-10
399€
Viešbutis Zaton Holiday Resort 3* Be maitinimo
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-06-17
Atvykimas 2020-06-24
449€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • apgyvendinimas
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Kauno
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

Zaton Holiday Resort 3*

Gerai vartinamas viešbutis ( booking.com reitingas 8.5 / iš 10). Kompleksas įsikūręs 3 km nuo senovinio Nino miestelio ir už 15 km nuo Zadaro. Svečiams čia siūloma leisti laiką privačiame paplūdimyje, lankytis baseinų komplekse bei pasimėgauti pramogomis vaikams ir suaugusiesiems.Svečiai kviečiami apsistoti didelėje, pušimis apsodintoje teritorijoje išsidėsčiusiuose apartamentuose su kiemeliais, kuriuose yra virtuvės bei palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai. Komplekso restoranuose ruošiami tradiciniai kroatiški valgiai, kuriais galėsite mėgautis pavėsingose terasose. Apgyvendinimo įstaigoje taip pat rasite prekybos centrą. Iki aplink Zadarą esančių Krkos krioklių, Kornačio salų, Paklenicos, Plitvicų ežerų ir Šiaurės Velebito nacionalinių parkų automobiliu nuvažiuosite maždaug per 2 valandas.


Apie šalį

Nors šalis yra nedidelė, tačiau turi itin ilgą pajūrio ruožą. Ši šalis įsikūrusi tarp centrinės ir pietryčių Europos ir gali pasigirti gausybe ežerų, krioklių kalvų ir miškų. Kroatija buvo vienas iš šešių Jugoslavijos regionų, kuris greitai įvertino savo pranašumus ir sparčiai išplėtojo turizmą. Šiandien Kroatijoje svarbiausios pajamas gaunamos būtent iš šio verslo.1850 metais Kaptolo ir Gradeco miestai buvo sujungti į vieną miestą ir pavadinti Zagrebu. Zagrebas - Rygos dydžio miestas, kuriame rasite sutvarkytus parkus, gėlynus ir fontanus.
Adrijos magistralė - laikoma vienu gražiausių kelių, vedančiu nuo Kroatijos šiaurės iki pat Dubrovniko. Ši negreita magistralė kerta visus gražiausius šalies miestus, o panorėjus galima sustoti ir išsimaudyti jūroje arba, užsukus į miestelį, pasirūpinti maisto produktais, pasivaikščioti, o esant poreikiui ir apsistoti nakvynei. Kroatiją galima skirstyti į kelis regionus: Šiaurės Kroatiją, Vidurio Kroatiją ir Pietinę Kroatiją.
Filtrai