Naujiena! Kelionė į šiaurinę Kroatiją! Tiesioginis skrydis + viešbutis KRK saloje!

380 €
Išvykimas 2020-05-07
Atvykimas 2020-05-14
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Valamar Koralj 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-05-07
Atvykimas 2020-05-14
Viešbutis Valamar Koralj 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-05-14
Atvykimas 2020-05-21
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

Valamar Koralj 3*

Jaukus, gerai vetinamas viešbutis (booking.com vertinimas 8,6/10), įsikūręs Krko saloje, šalia Adrijos jūros pakrantės. Patogi vieta – vos 10 minučių pėsčiomis iki Krk miestelio.  Nuo  terasų atsiveria gražūs vaizdai į Krko salos apylinkes. Viešbučio teritorijoje yra lauko baseinai, sūkurinė vonia, SPA centras. Viešbučio stovėjimo aikštelėje galima nemokamai pasistatyti automobilį. Kambaryje oro kondicionierius, televizorius, vonios kambarys su dušu bei plaukų džiovintuvu. Vos 50 m iki Koralj paplūdimio, 100 m iki Draziko paplūdimio, 500 m iki Drazica paplūdimio, 800 m iki Krk tvirtovės ir miesto aikštės, 22 km iki Rijekos oro uosto.


Apie šalį

Kroatija turistams siūlo daugybę gražių gamtos kampelių ir puikių kurortų poilsiui. Vienas iš jų – Rijeka. Šis miestas įsikūręs šiaurinėje Dalmatijos dalyje, skalaujamas Adrijos jūros. Tai vienas svarbiausių šalies uostų, mieste yra net kelios laivų gamybos vietos, veikia jūreivystės bei istorijos muziejus ir netgi aukštoji jūreivystės mokykla. Sakoma, jog šis miestas primena Veneciją, o ypatingai tuo, jog yra garsus dėl čia kasmet vykstančių festivalių. Vienas iš jų, Rijekos karnavalas vyksta kiekvienais metais sausio-vasario mėnesiais. Šios šventės metu daugybė spalvingai apsitaisiusių kaukėtų vietinių ir miesto svečių žygiuoja Rijeko gatvėmis. Festivalio metu taip pat vyksta įvairūs koncertai, pasirodymai, parodos ir kt.

Ką aplankyti Rijekoje?

Žinoma, būtina užsukti į paplūdimius (pagrindiniai miesto paplūdimiai yra Ploče ir Konstanj) pasimėgauti saule ar tiesiog pasivaikščioti. Čia maudymosi sezonas prasideda jau pavasarį ir tęsiasi iki rudens. Rijekos paplūdimiai apdovanoti „Mėlynąja vėliava“, išsiskiria savo uolėtumu ir vandens skaidrumu 
Jeigu nori susipažinti su šalies ir miesto istorija, keliauk į rotušę – čia kadaise buvo augustinų vienuolynas, pastatytas dar XIV amžiuje, užkopk į kalną ir aplankyk Trsato pilies griuvėsius (nuo čia taip pat atsiveria graži panorama), susipažink su povandeniniu pasauliu jūrų ir istorijos muziejuje, kuriame eksponuojami įvairiausi laivų modeliai bei įranga, arba keliauk pasigrožėti išlikusiomis miesto bažnyčiomis – Mergelės Marijos ėmimo į dangų, Trsato Dievo Motinos, Kapucinų ar Šv. Vito katedra.

Krk sala − sala, esanti visai netoliese Rijekos miesto, su žemynine Kroatijos dalimi sujungta tiltais. Tai didžiausia sala Adrijos jūroje, keliautojus žavinti vaizdingomis įlankomis, įspūdingais paplūdimiais bei kraštovaizdžiu, istorija alsuojančiais miestais. Pagrindinis salos miestas, gavęs tokį patį pavadinimą Krk, didžiuojasi gražiu senamiesčiu, kuriame matomas čia kadaise viešėjusių ir žemes valdžiusių venecijiečių palikimas bei kiti, įtaką padarę laikotarpiai. Paplūdimiai Krka mieste taip pat išskirtiniai – vieni akmenuoti, kiti su uolėtais krantais ar net ant aukštų skardžių. Atostogų metu Krk saloje gali apsilankyti ir kituose, netoliese įsikūrusiuose Punatos, Vrbniko bei Baškos miestuose. Mėgstantiems vakarais laiką praleisti miesto centre, Krk gali pasiūlyti nemažai barų bei restoranų, čia gana aktyvus naktinis gyvenimas. Pagrindiniame salos mieste taip pat gali ištyrinėti istorinį senamiestį, paragauti gardžių jūros gėrybių patiekalų ir paskanauti vietinio vyno, pasimėgauti saule paplūdimiuose, apžiūrėti išlikusius viduramžių įtvirtinimus bei gražų uostą, iš kurio vykdomos įvairios ekskursijos laivais.
Filtrai