Kruizas - Atlanto karalienės! 4 Kanarų salos + Madeira, skrydis įskaičiuotas!

369 €
Išvykimas 2019-12-05
Atvykimas 2019-12-12
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-12-05
Atvykimas 2019-12-12
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Pervežimas iš oro uosto iki laivo
  • Pilnas maitinimas
  • 7n. laive
  • Atstovas iš Lietuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos
  • Arbatpinigiai
  • Privalomi uosto mokesčiai: 150 EUR/asm

1. DIENA (ketvirtadienis) TENERIFĖ
Skrydis į Reina Sofia. Pervežimas į SANTA CRUZ DE TENERIFE uostą. Laipinimas į kruizinį laivą ir susipažinimas su kapitonu. Laisvas laikas denyje, Savarankiška Santa Cruz de Tenerife - didžiausio salos miesto - įdomybių apžiūra. Jo širdyje yra Plaza Espana, o netoliese - seniausia salos bažnyčia - Matriz de la Concepción - ir turistus traukianti parduotuvių gatvelė Calle Castillo. Nakvynė.
 

2. DIENA (penktadienis) TENERIFĖ
Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 20.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Palmos. Nakvynė.
 

3. DIENA (šeštadienis) LA PALMA
Apie 08.00 val įplaukimas į SANTA CRUZ DE LA PALMA uostą, žavingą La Palmos sostinę, garsėjančią spalvingais balkonais ir kolonijinio stiliaus mūrinukais palei Calle O’Dal parduotuvių gatvę. Viena iš atrakcijų yra renesansinė aikštė Plaza de España su XVI a. rotuše ir Atvirojo universiteto pastatu. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 16.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Madeiros. Nakvynė.
 

4. DIENA (sekmadienis) MADEIRA
Atvykimas į FUNŠALIO uostą (apie 09:00 val.), Madeiros sostinę, kurioje galima apsižvalgyti vaikščiojant pėsčiomis arba pakylant garsiuoju lyniniu funikulieriumi. Čia rasite daug įdomių vietų ir spalvingą turgų su gausybe egzotiškų vaisių ir gėlių. Išsilaipinimas ir dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 18:00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link GRAN KANARIJOS. Nakvynė.
 

5. DIENA (pirmadienis) GRAN KANARIJA
Įplaukimas apie 16.00 val. į gyvybe pulsuojančios salos sostinės LAS PALMAS uostą, kur rasite smėlėtą Las Canteras paplūdimį. Verta pamatyti seniausią miesto rajoną Vegueta, kur stovi puiki šv. Onos katedra, ir apsilankyti Trianos verslo rajone. Laisvas laikas laive, dalyvavimas laivo pramoginių renginių programoje arba savarankiškas susipažinimas su Las Palmas lankytinomis vietomis. Nakvynė.
 

6. DIENA (antradienis) GRAN KANARIJA
Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 22.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Gomeros. Nakvynė.
 

7. DIENA (trečiadienis) LA GOMERA
Apie 10.00 val. įplaukimas į uostą SAN SEBASTIÁN DE LA GOMERA, žavingą salos sostinę su nedideliu miesto paplūdimiu ir gatvelėmis, įrėmintomis Kanarams būdingais mūrinukais, kur išliko istoriniai paminklai, menantys Kristupo Kolumbo apsilankymą: Ėmimo į Dangų bažnyčia bei Kolumbo namas. Laisvas laikas laive galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 23.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Tenerifės. Nakvynė.
 

8. DIENA (ketvirtadienis) TENERIFĖ
Apie 5.30 val. įplaukimas į uostą SANTA CRUZ DE TENERIFE. Išsiregistravimas iš kruizinio laivo, atsižvelgiant į skrydžių į Lietuvą valandas. Vykimas į Reina Sofia oro uostą. Skrydis į Lietuvą.


Apie šalį
Filtrai