Juodasis penktadienis! Kalėdinė mugė Ukrainoje Lvove 3d.

85 €
Išvykimas 2019-12-06
Atvykimas 2019-12-08
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 2 n.
Išvykimas 2019-12-06
Atvykimas 2019-12-08
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Kelionė autobusu
  • Ekskursinė programa
  • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
  • dovanos ir suvenyrai kelionės metu
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Asmeninės išlaidos
  • Kai kurie mokami objektai
  • Miesto mokesčiai

Įprasta kelionės kaina: 189,00 EUR , akcijos kaina nurodyta pasiūlyme galioja tik užsakant 11/29 

1diena

Naktį išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Sustojate viename seniausių Lenkijos miestų Liubline. Aplankote renesansinę *pilį, kurią XIV a. pastatė Lenkijos karalius Kazimieras Didysis. Pilies *Šv. Trejybės koplyčioje buvo pasirašyta Liublino unija. Laisvas laikas pietums. Tęsiate kelionę Lvovo link. Nakvynė viešbutyje Lvovo apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~820 km

Lenkija. Liublino pilis

Lenkija. Liublino pilis

Lenkija. Liublinas

Lenkija. Liublinas

Lenkija. Liublinas

Lenkija. Liublinas

Lenkija. Liublinas

Lenkija. Liublinas

2diena

Lvovas

Pusryčiai. Atvykstate į Lvovą. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, stebinantis įspūdingu grožiu. Ne veltui Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą. Apžiūrėsite įstabaus grožio barokinio stiliaus Šv. Jurijaus soborą su Šv. Anufrijaus grota, universitetą. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Lvovą: armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia, Turgaus aikštė, didžiulė bokštuota rotušė. Esant galimybei, *pasikeliate į Rotušės bokštą, iš kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama. Pasivaikščiojate Laisvės prospekte – vienoje iš gražiausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių: didingi Operos teatro rūmai, Parako bokštas, Dominikonų bažnyčia ir vienuolynas, Bernardinų Bažnyčia ir vienuolynas, Lotynų katedra. Ekskursija *alaus muziejuje–darykloje ir *alaus degustacija. Laisvas laikas senamiestyje, kuriame veikia spalvinga Kalėdinė mugė. Centrinių gatvių langai mugės metu tampa tam tikru lauko muziejumi. Kiekvienas iš jų yra Naujųjų Metų ar Kalėdų istorija, sukurta su ypatingu išradingumu. Mugė Lvove trunka ilgiau nei mėnesį: prasideda gruodžio pradžioje ir baigiasi sausio viduryje. Čia galima įsigyti nacionalinių amatininkų dirbinių, įdomių suvenyrų ir tiesiog linksmai praleisti laiką. Nakvynė viešbutyje Lvovo apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

Ukraina. Lvovas

Ukraina. Lvovas

Ukraina. Lvovas

Ukraina. Lvovas

Ukraina. Lvovas. Kalėdinė mugė

Ukraina. Lvovas. Kalėdinė mugė

Ukraina. Lvovas. Kalėdinė mugė

Ukraina. Lvovas. Kalėdinė mugė

3 diena

Zamostė

Pusryčiai. Apžiūrite Zamostės miestą, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą ir garsėjantį spalvingais, grakščiais pastatais. Miestą 1580 m. įkūrė garsus lenkų didikas J. Zamoiskis, o miesto architektūra rūpinosi renesanso stiliaus italų architektas B. Morando. Miestas vadinamas Lenkijos renesanso perlu ar net „šiaurės Paduja“. Grožitės jaukiu senamiesčiu su turgaus aikšte ir ją supančiais pirklių namais, miesto Rotuše, Šv. Tomo bažnyčia, kurios kriptoje palaidoti miestą įkūrę didikai. Apžiūrite išlikusias miesto tvirtovės liekanas ir gynybines sienas. Laisvas laikas pietums. Kelionė per Lenkiją. Apie vidurnaktį kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~750 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~1620 km.

Lenkija. Zamostė

Lenkija. Zamostė

Lenkija. Zamostė

Lenkija. Zamostė

Lenkija. Zamostė

Lenkija. Zamostė

Lenkija. Zamostė

Lenkija. Zamostė


Apie šalį

Dnipro upės krantuose išsidėstęs Kijevas – vienas seniausių Rytų Europos miestų, įkurtas maždaug V amžiuje. Remiantis legenda, miestą įkūrė trys broliai, Kyi, Shchekas bei Khorivas, ir sesuo Lybida. Jų statula kelia šypseną net ir patiems ukrainiečiams, kurie juokauja, kad Jamesas Cameronas, prieš kurdamas „Titaniką“, tikrai lankėsi Kijeve. Statuloje vaizduojama sesuo Lybida stovi ant laivo priekio, ištiesusi rankas lyg Kate Winslet. Slaviška dvasia alsuojančiame Kijeve netrūksta saulės spinduliuose blizgančių auksinių cerkvių stogų ir įvairių monumentų. Įspūdingai atrodo ir miestą iš aukšto stebinti Motinos Tėvynės statula. Beje, ji daugiau nei 100 metrų auštesnė už Laisvės statulą Niujorke. 

Tai neabejotinai viena pigiausių šalių Europoje, kur pramogos, maistas ir apgyvendinimas kainuoja mažiau, o kokybė niekuo nenusileidžia kitoms šalims. Todėl tai yra itin pamėgta kryptis norintiems atšvęsti gimtadienį, mergvakarį ar tiesiog pabėgti savaitgaliui.
Filtrai