Degantis pasiūlymas į Tailandą iš Rygos 14n.!

789 €
Išvykimas 2020-03-06
Atvykimas 2020-03-20
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis The Pattaya Garden 3* Pusryčiai
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2020-02-28
Atvykimas 2020-03-13
Viešbutis Garden Sea View Resort 4* Pusryčiai
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2020-02-28
Atvykimas 2020-03-13
Viešbutis The Pattaya Garden 3* Pusryčiai
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2020-03-06
Atvykimas 2020-03-20
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • apgyvendinimas
  • Skrydis iš Rygos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

The Pattaya Garden 3*

Viešbutis yra šiaurinėje Patajoje, ne ant jūros kranto. Paplūdimys šalia Central Wong Amat viešbučio. Iki paplūdimio eiti pėsčiomis apie 7 min. Paplūdimys miesto, smėlio. Viešbučio teritorija nedidelė. Tinka turistams, kurie planuoja daugiau keliauti po šalį.

Viešbutis

Garden Sea View Resort 4*

Viešbutis įsikūręs šiaurinėje Patajos miesto dalyje, Naklua gatvėje, 10 min. važiavimo iki miesto centro, ant jūros kranto. Graži, žalia aplinka, iš paplūdimio matyti budistų šventykla. Rekomenduojama šeimyniniam ramiam poilsiui, tiems, kurie didžiąją laiko dalį mėgsta praleisti paplūdimyje.


Apie šalį

Nuo šių metų balandžio 14 dienos Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Tailandą turizmo tikslais, galės šioje šalyje 30 dienų būti be vizos.

Dėl Tailando žmonių draugiško būdo Tailandas yra žinomas kaip šypsenų šalis. Tačiau šalyje yra daug daugiau nei draugiškų veidų. Iš tikrųjų neįmanoma trumpai apibendrinti Tailando, nes kiekviena dalis yra kitokia. Bankokas - su mišriais religiniais orientyrais yra viena iš drąsiausių sostinių pasaulyje. Greitkeliai turi 12 eismo juostų, turguose yra daugiau kaip 15 000 prekystalių, o restoranų tiek daug, kad niekada nebus toliau nei 50 metrų vienas nuo kito.
Vien tik Krabi provincijoje yra 150 kilometrų vertės paplūdimių, supamų uolienų. Khao Lak zonoje smėlynai susilieja su nacionaliniais parkais, kurie prasideda kelis šimtus metrų nuo kranto. Tuo tarpu Pukete yra tikras mišinys. Nors mini paplūdimiai Mai Khao leis pasimėgauti ramybe, kviečiame į Patong kur vyksta nuolatiniai vakarėliai.
Galite sujungti bet kokį skaičių skirtingų patirčių - jūsų atostogos gali būti atsipalaidavimo, kultūrinės, jaudinančios, ramios, prabangios, kupinos nuotykių, romantiškos ir linksmos... Argi nenuostabus derinys iš viso to išeitų?
Tailandas yra toks įvairus ir pilnas kontrastų, kad tik atvykę keliautojai pirmomis dienomis jaučiasi priblokšti įvairovės ir patiria visą emocijų spektrą. Čia visiškai greta vienas kito galima pamatyti didingus dangoraižius ir žvejų trobeles. Šventyklų kompleksus ir "raudonųjų žibintų skersgatvius". Prabangius restoranus ir vežimėlius su skrudintais vabzdžiais.
Taip pat pagalvokite, kad Jūsų savaitės gyvenimas Tailande, kainuos mažiau nei savaitgalis Didžiojoje Britanijoje.
Filtrai