Savaitgalio Viešnagė Austrijos sostinėje - Vienoje!

175 €
Išvykimas 2019-11-11
Atvykimas 2019-11-13
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Mercure Wien Westbahnhof 4* Pusryčiai
Trukmė 2 n.
Išvykimas 2019-11-11
Atvykimas 2019-11-13
Viešbutis Mercure Wien Westbahnhof 4* Pusryčiai
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2019-11-22
Atvykimas 2019-11-25
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio

Viešbutis

Mercure Wien Westbahnhof 4*

Tvarkingas viešbutis įsikūręs patogioje vietoje, apie 100 metrų iki metro sustojimo, lengvas susisiekimas su miesto centru. 


Apie šalį

Viena garsėja kaip Habsburgų dinastijos rezidencija. Būtent Habsburgų dėka miestas išaugo į vieną iš tuometinių Europos kultūros ir politikos centrų. Apie 1900 metus Viena buvo ne tik didžiosios imperijos Centrinėje Europoje sostinė, bet ir trečias pagal dydį metropolis po Londono ir Paryžiaus. Šv. Stepono katedros (Stephansdom) požemiuose saugomos kai kurių Habsburgų urnos.
Vienos senamiestis ir Šionbruno rūmai yra įrašyti UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Dar vieni – Belvederio rūmai – tai atokiau nuo Vienos esanti princų vasaros rezidencija. Hofburgo rūmų komplekse iš viso yra apie 2600 patalpų, kuriose įsikūrę prezidentūra, koplyčia, Austrijos nacionalinė biblioteka, Žiemos jojimo mokykla (įkurta XVI a.), įvairūs muziejai. Miesto Rotušė apsupta gražaus parko. Rotušės aikštėje vyksta įvairios mugės, koncertai, parodos. Austrijos Parlamentas – neohelenistinio stiliaus statinys. Priešais Parlamento rūmus įrengtas teisingumo deivės Atėnės fontanas. Vienoje gausu muziejų, teatrų ir kitų kultūros objektų, dėl to pelnytai miestas dažnai vadinamas „Europos kultūros perlu”. Be Froido, Taikomojo meno muziejų čia yra ir Vienos muziejų kvartalas (Museums Quartier) – muziejų kompleksas įsikūręs buvusiose arklidėse ir karietų sandėliuose.
Filtrai