Rudenį atostogaukite Kretos saloje!

435 €
Išvykimas 2019-10-02
Atvykimas 2019-10-09
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Mari Kristin 3+* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-10-02
Atvykimas 2019-10-09
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • apgyvendinimas
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Rankinis bagažas 10kg
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos

Viešbutis

Mari Kristin 3+*

Puikus variantas porų poilsiui/ Nedidelis jaukus viešbutis neturintis teritorijos. Įsikūręs Chersonisos miesto centre. Geri atnaujinti ir modernūs numeriai. Šalia miesto paplūdimys. 


Apie šalį

Galvojant apie atostogas Kretoje, mintys sukasi aplink smėlio paplūdimius, vaizdingą kraštovaizdį ir antikinius mitus bei legendas. Kreta prisipažįsta prie didesnio, yra geresnė mąstymo sritis. Tai ne tik didžiausia Graikijos sala, bet taip pat tai 5-oji didžiausia sala Viduržemio jūroje!
Kretos dydis reiškia, kad jis turi 650 kilometrų pakrantės ruožą. Paplūdimiai Lassithi srityje, į rytus nuo salos, yra kosmopolitinių Agios Nikolaos ir Eloundos miestų priedai. Čia saulės malonumai, pinasi su apsipirkinėjimu ir ilgais pokalbiais vakarieniaujant. Toliau į vakarus, Chanijos rajone „mėlynosios vėliavos“ paplūdimiai su istoriniu senamiesčiu. 12 km pločio smėlio plotai Rethymnono srityje yra padengti šeimų pėdomis, o paplūdimiai, esantys Herakliono rajone, yra šėlionių ir pasilinksminimo vieta.
Kretos civilizacija tęsiasi daugiau nei 4000 metų. Tiesą sakant, sala pripažinta kaip šiuolaikinės civilizacijos gimtinė. Šio pripažinimo įrodymus galima rasti "Knossos" rūmuose, Herakliono rajone. Čia gyvenantys minočiai buvo vieni iš pirmųjų pasaulio žmonių, turinčių madą, partijas ir moterų teises.
Galiausiai Kreta turi nemažą dalį įspūdingų gamtovaizdžių. Patirsite puikius įspūdžius, Samarijos tarpeklyje, kurio ilgis 16 kilometrų!
Filtrai