Rugsėjį mėgaukitės "viskas įskaičiuota" atostogomis Rodo saloje!

399 €
Išvykimas 2019-09-21
Atvykimas 2019-09-28
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Virginia 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-21
Atvykimas 2019-09-28
Viešbutis Marianna Palace 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-21
Atvykimas 2019-09-28
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Kauno
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos

Viešbutis

Virginia 3*

Jaukus, vienas geriausių savo kategorijoje viešbučių, siūlantis gerą maitinimą. Prižiūrėta apželdinta teritorija. Švarūs ir jaukūs numeriai. Rekomenduojamas ramiam šeimyniniam poilsiui

Viešbutis

Marianna Palace 4*

Vos už keleto žingsnių nuo Kolymbia paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „Marianna Palace“ yra lauko baseinas ir prie jo įrengtas baras, o erdviuose numeriuose - baldais apstatyti balkonai, iš kurių matosi baseinas arba Tsambika kalnas. „Marianna Palace“ numeriuose rasite oro kondicionierius, palydovinius kanalus rodančius televizorius, šaldytuvus ir vonios kambarius su plaukų džiovintuvais bei nemokamų higienos reikmenų rinkiniais. 


Apie šalį

Rodas (su sostine Rodu), tai sala, priklausanti Graikijai ir esanti Egėjo jūros rytuose, nutolusi vos per 18 km nuo Turkijos krantų, taip pat esanti didžiausia Dodekaneso salyno sala ir trečioji pagal dydį Graikijos sala. Apie Rodą galėjote skaityti istorijos vadovėliuose - sala garsėja joje stūksančiu Rodo Kolosu, vienu iš septynių pasaulio stebuklų.
Rodo sala yra oficialiai pripažinta saulėčiausia Europos vieta - šioje saloje saulė šviečia net 300 dienų per metus ir turistus vilioja smėlėtais paplūdimiais bei nuolatos šiltu jūros vandeniu, tad pasirinkus atostogas šioje saloje, galėsite būti užtikrinti dėįl puikaus įdegio. Būtent dėl šių priežasčių kiekvienais metais į Rodą suplaukia tūkstančiai turistų, čia jie randa viską, ko tik gali prireikti atostogų metu: puikius viešbučius, platų spektrą pramogų ir tuo pačiu nuostabius architektūrinius paminklus bei turtingą ir įdomią salos istoriją.
Filtrai