Kroatija! Tiesioginiai skrydžiai rugsėjo mėnesį

429 €
Išvykimas 2019-09-20
Atvykimas 2019-09-27
Be maitinimo

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Amadria Park Hotel Andrija 4* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-06
Atvykimas 2019-09-13
Viešbutis Amadria Park Hotel Andrija 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-06
Atvykimas 2019-09-13
Viešbutis Apartments Belvedere 3* Be maitinimo
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-13
Atvykimas 2019-09-20
Viešbutis Apartments Belvedere 3* Be maitinimo
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-20
Atvykimas 2019-09-27
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • apgyvendinimas
  • Skrydis iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Amadria Park Hotel Andrija 4*

Viduržemio jūros regiono žalumos apsuptas viešbutis „Hotel Amadria Park Andrija“ įsikūręs Šibenike.  Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, balkonai ir mini barai. Vonios kambariuose rasite plaukų džiovintuvus ir higienos reikmenų. Viešbučio restorane patiekiami autentiški Dalmatijos ir Viduržemio jūros regionų valgiai. Jame taip pat įrengtas prižiūrimas vaikų kampelis, kuriame siūlomi savitarnos valgiai ir iš vaikams skirto valgiaraščio pasirenkami patiekalai. Vaikai taip pat galės nemokamai leisti laiką vaizdo žaidimų kambaryje ir apsilankyti jiems skirtame bare, kuriame ruošiami nealkoholiniai kokteiliai. Viešbučio interjeras ir eksterjeras apipavidalinti povandeninio pasaulio tematika. Dekore naudojami undinėlių, delfinų, jūrinių vėžlių ir kiti motyvai. Viešbučio registratūroje įrengta nedidelė vaikų registratūra, kur jaunuosius svečius linksmina viešbučio personažai. Vos už keleto žingsnių driekiasi šeimai skirtas paplūdimys, kuriame įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Netoli viešbučio taip pat yra pirmasis vandens pramogų parkas Adrijos jūros pakrantėje, kuriame siūloma daug pramogų.

Viešbutis

Apartments Belvedere 3*

Apgyvendinimo įstaiga „Vranjica Belvedere Apartments“ įsikūrusi visais būtinais patogumais aprūpintoje nedidelėje turistinėje Seget Vranjica gyvenvietėje. Svečiams siūloma naudotis nemokamomis vietomis automobiliams. Apartamentuose su terasomis ir balkonais, iš kurių atsiveria jūros vaizdai, galima ruošti valgį. Kiekvienuose apartamentuose yra oro kondicionierius, virtuvė su valgomojo zona, palydovinės televizijos kanalus rodantis televizorius ir telefonas. Čia taip pat įrengtas vonios kambarys su dušu bei siūloma grožėtis iš terasos arba balkono atsiveriančiu jūros vaizdu. Turistiniame komplekse veikia restoranai, picerijos, barai ir parduotuvės. Laivu galėsite nuplaukti iki už 5 km įsikūrusio UNESCO saugomo Trogiro miestelio. Svečiams organizuojamos ekskursijos po netoliese esančias salas. 


Apie šalį

Nors šalis yra nedidelė, tačiau turi itin ilgą pajūrio ruožą. Ši šalis įsikūrusi tarp centrinės ir pietryčių Europos ir gali pasigirti gausybe ežerų, krioklių kalvų ir miškų. Kroatija buvo vienas iš šešių Jugoslavijos regionų, kuris greitai įvertino savo pranašumus ir sparčiai išplėtojo turizmą. Šiandien Kroatijoje svarbiausios pajamas gaunamos būtent iš šio verslo.1850 metais Kaptolo ir Gradeco miestai buvo sujungti į vieną miestą ir pavadinti Zagrebu. Zagrebas - Rygos dydžio miestas, kuriame rasite sutvarkytus parkus, gėlynus ir fontanus.
Adrijos magistralė - laikoma vienu gražiausių kelių, vedančiu nuo Kroatijos šiaurės iki pat Dubrovniko. Ši negreita magistralė kerta visus gražiausius šalies miestus, o panorėjus galima sustoti ir išsimaudyti jūroje arba, užsukus į miestelį, pasirūpinti maisto produktais, pasivaikščioti, o esant poreikiui ir apsistoti nakvynei. Kroatiją galima skirstyti į kelis regionus: Šiaurės Kroatiją, Vidurio Kroatiją ir Pietinę Kroatiją.
Filtrai