Lanzarotė - pigių atostogų idėja iš Varšuvos

419 €
Išvykimas 2020-02-29
Atvykimas 2020-03-07
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Aparthotel Costa Mar 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-12-07
Atvykimas 2019-12-14
Viešbutis Beatriz Costa & Spa 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-12-07
Atvykimas 2019-12-14
Viešbutis Aparthotel Costa Mar 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-02-29
Atvykimas 2020-03-07
Viešbutis Beatriz Costa & Spa 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-02-29
Atvykimas 2020-03-07
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis iš Varšuvos
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Nuvykimas į Varšuvą

Viešbutis

Aparthotel Costa Mar 3*

Šis patogus šeimai priklausantis apartamentų viešbučio kompleksas, apsuptas sodų, yra už kelių žingsnių nuo balto smėlio Pocillos paplūdimio.
Tai puiki vieta, kurioje galima mėgautis atostogomis saulėje ir paplūdimyje. Galite papildyti savo veiklą visa pramogų programa suaugusiems ir vaikams. Visiškai įrengtuose apartamentuose yra vienas arba du miegamieji su vaizdu į jūrą. Tai vieta, kuri ypač tinka šeimoms, ieškančioms erdvumo, ramybės.

Viešbutis

Beatriz Costa & Spa 4*

Viešbutis „Beatriz Costa & Spa“ įsikūręs ramioje Kosta Tegisės kurorto vietoje, netoliese įspūdingų, aplinkines vietoves puošiančių sodų, krioklių ir ežerų. Galėsite tiek ramiai pailsėti, tiek aktyviai leisti laisvalaikį. Viešbutyje įrengtas talasoterapijos centras ir sporto kompleksas, kuriame siūloma pažaisti tenisą bei mini golfą. Viena iš pagrindinių viešbučio pramogų – tropiniuose soduose įrengti 2000 kv. metrų ploto baseinai. Vienas iš baseinų šildomas, o kitas – skirtas vaikams.


Apie šalį

Lanzarotė – arčiausiai prie Afrikos krantų esanti ketvirta pagal dydį Kanarų salynui priklausanti sala, taškoma Atlanto vandenyno bangų bei apdovanota neįprasta gamta. Lanzarotės peizažas primena mėnulį – šešerius metus trukę ugnikalnių išsiveržimai salą pavertė “ugnies žeme”, kur pažvelgsi – visur sustingusia lava padengtos dykumos, kuriose žaliuoja kaktusų sodai, alyvmedžių giraitės ir palmės.

Šią salą pamils tie, kurie trokšta ne tik pasyvaus poilsio paplūdimyje, gaudant saulės spindulius, bet ir naujų, dar nepatirtų nuotykių bei įdomybių, nes čia gausu lankytinų objektų, kurie sužavės savo unikalumu. Taip pat, kaip ir visos Kanarų salos, Lanzarotė puikiai tinka vandens sporto mylėtojams – čia vyraujantys Atlanto vėjai suteikia puikias galimybes užsiimti pačiais įvairiausiais vandens malonumais: lenktyniauti su vėju skriejant burlente, banglente ar jėgos aitvaru, nardyti ar ramiai plaukioti. Lanzarotė – išskirtinių peizažų savininkė – išskirtinio skonio keliautojams. Geriausi paplūdimiai pietiniame regione.
 
Filtrai