Pažintinė kelionė lėktuvu aplankant Bulgariją ir Turkiją

609 €
Išvykimas 2019-08-13
Atvykimas 2019-08-20
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-08-13
Atvykimas 2019-08-20
609€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Skrydis iš Kauno
 • Ekskursinė programa
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Kurorto mokesčiai
 • Asmeninės išlaidos
 • Kai kurios ekskursijos

KELIONĖS PROGRAMA:

1. DIENA.
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Tiesioginis skrydis į Bulgarija. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.

2. DIENA. NESEBARAS – BURGASAS (atstumas: apie 140 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Vykimas į senovinį miestą NESEBARĄ, įrašytą į UNESCO paveldo sąrašą. Jo viduramžiška architektūra laikoma geriausiai išsilaikiusia Balkanuose. Pasivaikščiojimas po siaurą, akmenimis grįstą gatvelių labirintą. Apsilankymas šv. Stepono cerkvėje. Pervežimas į BURGASĄ. Apžvalginė kelionė po Saulėtame krante - didžiausias Bulgarijos pajūrio kurortas, taip pat žinomas kaip Bulgarijos Ibiza. Laisvalaikis paplūdimyje. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

3. DIENA. EDIRNĖ (atstumas: apie 200 km)
Pusryčiai Išsiregistravimas. Pervežimas link Turkijos sienos. Pasibaigus pasienio formalumams, pervežimas į EDIRNĘ. Lankymasis didžiausiame Turkijos mieste, esančiame Europoje. Įkurtas Romos imperatoriaus Hadriano, iš pradžių jis buvo vadinamas Hadrianopoliu. Apsilanymas: Selimijos mečetėje, turguje Selimiye Arastası, kur galima įsigyti suvenyrų ir tradicinių vietinių produktų. Laisvalaikis turguje. Paskui apsilankoma Bajezido II mečečių komplekse. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

4. DIENA. STAMBULAS (atstumas: apie 250 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į STAMBULĄ. Osmanų paminklų aplankymas: Mėlynoji mečetė - gražiausia ir žinomiausia Stambulo mečetė su 6 minaretais ir sienomis, padengtomis 20 tūkst. mėlyno fajanso plytelių; Hipodromas, metropolijos širdis su egiptietišku obelisku ir romėniškomis kolonomis. Čia įvykdavo kinkinių varžybos ir cirko atlikėjų pasirodymai. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): turkiško folkloro vakaras su vakariene. Nakvynė.

5. DIENA. STAMBULAS (atstumas: apie 10 km)
Pusryčiai. Bizantijos miesto paminklų lankymas: Šv. Sofijos soboras (Hagia Sophia) – Šventos Išminties bažnyčia, garsiausias bizantinis statinys Stambule, laikomas vienu iš pasaulio architektūrinių stebuklų; Bazilikos cisterna, vadinama Požeminiais rūmais – savo atitikmens pasaulyje neturintis milžiniškas požeminis vandens rezervuaras, kurio plotis 9500 m². Būtent šioje cisternoje filmavosi Šonas Koneris filme „007” ; Kariye mečetė – buvusi bažnyčia, garsi savo neįprasta Bizantijos laikų mozaika, dabar veikianti kaip muziejųs. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu. Miestu, pasidalijusiu per du kontinentus, geriausia grožėtis nuo laivo denio. Sąsiauris jungia Rytus su Vakarais, šiandien nėra praradęs savo strateginės svarbos, o praeityje buvo vienas svarbiausių jūrinių maršrutų pasaulyje. Iš denio atsiveria puikus vaizdas į apylinkę ir miesto kraštovaizdžiui būdingus paminklus, tokius kaip Galatos bokštas ar Dolmabahce rūmai. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

6. DIENA. STAMBULAS (atstumas: apie 350 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pasivaikščiojimas senamiesčio, turkų vadinamo Sultanahmet, vaizdingomis gatvėmis, kur galima pajusti rytietišką atmosferą. Rajoną iš pietų pusės riboja Marmuro jūra, o šiaurėje - Auksinis ragas - didžiausia Bosforo įlankos dalis. Apsilankymas Suleimano Didžiojo mečetėje, antroje pagal dydį Stambule, pripažintoje vienu didžiausių Osmanų imperijos statinių. Mečetė išdidžiai stūkso ant kalvos, nuo kurios atsiveria graži abiejose Bosforo pusėse plytinčio miesto ir Auksinio rago panorama. Pervežimas į Bulgariją. Apgyvendinimas pakrantėje įsikūrusiame viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

7. DIENA. POMORJĖ (atstumas: apie 150 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė autobusu į garsėjantį savo gydomuoju purvu ir druskingaisiais ežerėliais pakrantės miestelį – Pomorję, Pasivaikščiojimas po senamiestį su išsaugotais bulgarų tautinio atgimimo laikotarpio namais. Apsilankymas šv. Jurgio vienuolyne, paskui - nedideliame Druskos muziejuje, iš kurio atsiveria vaizdas į Pomorjės ežerą. Kelionė autobusu į Košaricą, apsilankymas Medaus muziejuje, kur bus galima paragauti ir įsigyti vietinės produkcijos. Pervežimas į Varną. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): bulgariško folkloro vakaras.

8. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas, vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Asmenys, pratęsiantys kelionę: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

PASLAUGOS: 7 nakvynės *** viešbučiuose: 4 nakvynės Bulgarijoje, 3 Turkijoje; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais; maitinimas: 7 pusryčiai, 5 vakarienės • skrydis • kelionė autobusu, mikroautobusu, automobiliu • gido priežiūra

PASTABOS:

 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus ir vietiniai gidai: apie 130 EUR.
 2. Papildomi mokėjimai: plaukiojimas laivu Bosforo sąsiauriu – apie 30 EUR; turkiško folkloro vakaras – apie 40 EUR; bulgariško folkloro vakaras – apie 35 EUR
 3. Apsilankymas sakraliniuose objektuose reikalauja tinkamos aprangos: pridengti keliai ir pečiai.
 4. Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.


Apie šalį

Trasa

​Nesebaras • Burgasas • Edirnė • Stambulas – Pomorjė
Juodosios jūros pakrantė gali pasiūlyti kur kas daugiau nei saulę, šiltą jūrą ir gražius paplūdimius Pažinkite senovės Nesebarą, įrašytą į UNESCO paveldo sąrašą, mėgaukitės karšta bulgarų Ibizos atmosfera, paragaukite vietinį medų ir pajuskite tikrąją Turkijos atmosferą Stambule – dviejų žemynų mieste. Turininga lankymosi Stambule programa leidžia pajusti tikrąją turkų miesto atmosferą. Programa apima svarbiausius ir gražiausius paminklus, tokius kaip Mėlynoji mečetė, gyvybingas hipodromas, didingas Šv. Sofijos soboras. Galima papildomai pasirinkti plaukimą kruizu per Bosforą. Verta pratęsti savo atostogas ir pailsėti viešbutyje Bulgarijoje. Atstumas: apie 1100 km.

Bulgarija

Auksiniai paplūdimiai, saulės nušviestos pakrantės ir balkaniški skanumynai...ir tai dar ne visi Bulgarijos privalumai. Be natūralaus gamtos grožio, šioje šalyje pilna praeities reliktų, kuriuos reikia išvysti. Įdomių programų dėka galima pažinti ir kultūrinį paveldą: Garsusis Rilos vienuolynas, puikiai išlikęs romėniškas amfiteatras, menininkų miestu vadinamo Plovdivo senamiestis, romantiškasis Nesebaras, Rožių slėnis, cerkvės ir mečetės, garsus Melnikas, kuriame gaminamas skaniausias raudonas vynas.
Filtrai