Pažintinė kelionė lėktuvu į Graikiją - Smaragdiniai Sapnai

859 €
Išvykimas 2021-08-23
Atvykimas 2021-08-30
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-05-31
Atvykimas 2021-06-07
859€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-08-09
Atvykimas 2021-08-16
859€
arba
Pirkti
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-08-23
Atvykimas 2021-08-30
859€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Ekskursinė programa
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos
  • Kai kurie mokami objektai

Trumpas aprašymas:

Amfipolis • Filipi • Kavala • Sufli • Bosforo kruizas • Stambulas • Tasas • Salonikai • Vergina

Graikija ir Turkija - dvi šalys, du pasauliai. Stambulas - vienintelė sostinė, esanti dviejuose žemynuose, ir vienas labiausiai intriguojančių pasaulio didmiesčių. Specifinė atmosfera, egzotika, šurmuliuojančios gatvės, turgaus sambrūzdis ir šurmulys bei puikūs paminklai tapo Rytų simboliu. Į programą įtraukti garsiausi paminklai, kruizas po Bosforą ir apsipirkimas rytietiškame turguje. Graikija - tai nepakartojamas Viduržemio jūros klimatas, didžios Makedonijos imperijos istorijos ženklai ir kupinas gyvybės, kosmopolitiškas Salonikų miestas. Tiems, kas ieško salų peizažų, rekomenduojame vykti į Taso salą, kurios pakrantės žvilga smaragdo ir turkio spalvomis, o pati sala laikoma ramiausiu Graikijos kampeliu. Bendras maršrutas aplankytose šalyse: apie 1350 km.

Kelionės programa:

1 diena. Tiesioginis skrydis į Kavalos oro uostą. Kelionė į viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas (priklausomai nuo atvykimo laiko). Vakarienė, nakvynė.

2 diena. Amfipolis – Filippi – Kavala (atstumas: apie 180 km). Pusryčiai, išsiregistravimas. Kelionė į AMFIPOLĮ, kur randasi graikų-romėnų miesto liekanos su garsiąja kapo kalva Kasta, atsiradę daugiau nei prieš 2 300 metų. Atvykimas į FILIPPI ir archeologinės vietovės, įrašytos į UNESCO sąrašą, ir jos teritorijoje esančio muziejaus lankymas. Senovės miestas buvo pavadintas Pilypo Makedoniečio vardu, kuris jį išplėtė. Iki šių dienų išliko teatro, agoros, bibliotekos, miesto sienos ir dviejų V ir VI a. krikščioniškų bazilikų fragmentai. Filipi buvo įkurta pirmoji krikščionių bendruomenė Europos žemyne, kurią įkūrė apaštalas Povilas. Kelionė į KAVALĄ, kur susikerta graikų, romėnų ir islamo civilizacijų įtaka. Didžiausio Europos islamiško visuomeninio pastato Imaretos lankymas, perėjimas po Romos akveduku į senamiestį. Grįžimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

3 diena. Sufli – kruizas po Bosforą (atstumas: apie 400 km). Pusryčiai, išsiregistravimas. Atvykimas į Graikijos miestą SUFLI ir lankymasis Šilko meno muziejuje. Miestas garsėja šimtametėmis šilkverpių veisimo tradicijomis, gamybos klestėjimo laikais buvo pasiekiama net 800 tonų per metus. Atvykimas į viešbutį Stambule, apgyvendinimas, laisvas laikas. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): KRUIZAS PO BOSFORĄ. Bosforo sąsiauris jungia Rytus ir Vakarus, turi strateginę reikšmę ir kadaise buvo vienas svarbiausių jūros kelių pasaulyje. Iš denio atsiveria puikus vaizdas į apylinkes ir paminklus, kurie yra būdingi šio miesto kraštovaizdžio elementai, pavyzdžiui, Galata bokštas, Dolmabahce rūmai. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

4 diena. Stambulas (atstumas: apie 40 km). Pusryčiai. Lankymasis dviejų žemynų didmiestyje STAMBULE: Hagia Sophia - Dievo išminties šventykla, garsiausias Bizantijos statinys Stambule ir vienas didžiausių šiuo metu esančių, pripažintas vienu iš pasaulio architektūrinių stebuklų, Cisterna bazilika, dar kitaip vadinama Nuskendusiais rūmais - milžiniškas požeminis rezervuaras, kurio plotas siekia 9500 m², neturintis analogų pasaulyje. Cisterna bazilika tapo filmo apie agentą 007 "Iš Rusijos - su meile" dekoracija, kuriame vaidino Šonas Koneris. Vėliau - Topkapi rūmai, buvusi sultonų rezidencija prieš daugiau nei 380 metų, kur galima pasivaikščioti unikaliuose rūmų kiemuose, pamatyti islamo relikvijas ir haremą. Apsilankymas Mėlynojoje mečetėje - gražiausioje ir garsiausioje Stambulo mečetėje su 6 minaretais. Jos sienos dengia 20 tūkst. mėlynų fajanso plytelių. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

5 diena. Stambulas (atstumas: apie 400 km). Pusryčiai, išsiregistravimas. Apsilankymas Dolmabahce rūmuose, garsėjančiuose turtingai dekoruotais, įspūdingais interjerais, viename iš 300 rūmų kambarių gyveno ir mirė „turkų tėvas“ - Ataturkas. XIX ir XX amžių sandūroje rūmai tarnavo kaip Osmanų imperijos administracinis centras. Jis turėjo žavėti užsienio svečius, todėl jo statybos metu buvo remiamasi Luvre ir Bekingemo rūmuose pavyzdžiu. Apsilankymas Didžiajame turguje (Grand Bazaar), kur kadaise buvo prekiaujama tik prieskoniais, o šiandien jūs galite rasti beveik bet ką. Atvykimas į viešbutį Graikijoje, apgyvendinimas. Vakarienė, nakvynė.

6 diena. Laisvas laikas/Thassos (atstumas: apie 80 km). Pusryčiai, išsiregistravimas. Laisvas laikas arba pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): kelionė į THASSOS salą, pavadintą Smaragdo sala. Programoje: Limenas - salos sostinė su vaizdingomis gatvelėmis ir promenada, klimatiniu kalnų kaimeliu Panagia, Aliki pusiasaliu ir arkangelo Mykolo vienuolynu, stūksančiu ant uolos. Kelionė atgal į Keramoti uostą. Atvykimas į viešbutį Salonikų apylinkėse, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.

7 diena. Saloniki – Vergina (atstumas: apie 300 km). Pusryčiai. Apsilankymas SALONIKUOSE, kur yra daugybė ankstyvosios krikščionybės laikų ir bizantiečių paminklų iš UNESCO paveldo sąrašo. Pasivaikščiojimas: Šv. Demetrijaus (miesto globėjo) bažnyčia (įėjimas), Aristotelio rūmai, laisvas laikas. Lankymasis archeologijos arba Bizantijos muziejuje. Kelionė į VERGINA, kur anksčiau buvo Aigai miestas - pirmoji senovės Makedonijos sostinė. Lankymasis archeologinėje vietovėje, įrašytoje į UNESCO paveldo sąrašą. Čia yra garsūs Makedonijos karališkieji kapai, įskaitant karalių Pilypą II - imperijos įkūrėjo Aleksandro Makedoniečio tėvą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė.

8 diena. Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į Kavalos oro uostą. Tiesioginis skrydis į Lietuvą. Asmenys, tęsiantys kelionę savaitiniu poilsiu: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Į kainą įskaičiuota: 7 nakvynės viešbučiuose**/***; 2-vietis numeris (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariu • maitinimas: 7 pusryčiai, 7 vakarienės • skrydis • pervežimas autobusu • Lietuviškai kalbanččio atstovo paslaugos.

Pastabos: 1. Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo bilietai į lankomus objektus, vietiniai gidai, gido paslaugos - apie 160 EUR.2. Privalomas turistinis mokestis (mokamas vietoje) - 0,5 EUR - 4 EUR/diena/numeris, priklausomai nuo viešbučio kategorijos. Arbatpinigiai - apie 2 EUR/para.3. Pasirenkami mokesčiai: kruizas Bosforo saloje - apie 30 EUR asmeniui, kelionė į Taso salą - apie 65 EUR asmeniui.4. Lankantis religinėse vietose, būtina tinkama apranga - uždengti keliai ir pečiai.5. Turkijos „Kurban Bajram“ festivalio metu kai kurie muziejai ir mečetės turistams yra uždaryti.6. Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.


Apie šalį

Žydras jūros vanduo, šildanti saulė ir amžinai žalios citrinų giraitės visą tai rasite Graikijoje! Jei dar kyla abejonių kodėl vertą atostogauti šioje šalyje dalinamės 10 faktų kodėl savo atostogas privalai praleisti Graikijoje!
 1. Pasakiški Graikijos paplūdimiai, kurie patenka į geriausių paplūdimių Europoje topus!
 2. Atskiro punkto reikalajunits žymusis Navagio paplūdimys Zakinto saloje.
 3. Nuostabi Graikijos virtuvė ir neįprasti saldumynai.
 4. Saulė Graikiją šildo daugiau nei 250 dienų arba daugiau nei 3000 valandų per metus.
 5. Graikija turi daugiausia archeologijos muziejų nei kuri kita pasaulio šalis.
 6. Šalyje gausu mažų bei jaukių siauromis gatvelėms garsėjančių miestelių. 7. Nepaprasto skonio nacionalinis Graikijos gėrimas - Ouzo.
 8. Graikijoje yra net 11 įspūdingų krioklių.
 9. Šalyje vis dar veikia istorinės ir vietinių pamėgtos tavernos.
 10. Kvapą gniaužiančios Mėlynosios olos Zakinto saloje.
Filtrai