Paskutinė minutė atostogoms Ispanijoje - Kosta Bravoje

509 €
Išvykimas 2019-06-29
Atvykimas 2019-07-06
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis H-Top Royal Star 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-06-29
Atvykimas 2019-07-06
509€
Viešbutis Gran Hotel Don Juan Resort 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-06-29
Atvykimas 2019-07-06
559€
Viešbutis GHT Oasis Park & Spa 4* Pusryčiai, pietūs ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-06-29
Atvykimas 2019-07-06
575€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Skrydis iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

H-Top Royal Star 4*

Viešbutis nutolęs nuo jūros, tačiau tai kompensuoja didelis baseinas, geras maitinimas, pramoginiai renginiai.  Centrinė gatvė su pagrindinėmis kurorto diskotekomis pasiekiama pėsčiomis. Rekomenduojamas jaunimui ir šeimyniniam poilsiui. Geras 4* kategorijos pasirinkimas.

Viešbutis

Gran Hotel Don Juan Resort 4*

Viešbutį sudaro trys pastatai. Visi jie skoningai dekoruoti ir įrengti pagal naujausius standartus. Bendrojoje teritorijoje yra uždaras ir atviras baseinai, saulės terasa, žaidimų kambarys, teniso kortas, kasdieninė pramoginė programa bet kokiam amžiui, gyva muzika ir šokiai. Galiausiai, geras „švediško stalo“ tipo restoranas ir geras aptarnavimas garantuoja malonų poilsį turistinės Kosta Bravos centre. Rekomenduojamas aktyviam paplūdimio ir laisvalaikio poilsiui dviems, šeimoms su vaikais ir draugų kompanijoms.

Viešbutis

GHT Oasis Park & Spa 4*

Kokybiškas 4* viešbutis. Įsikūręs ramioje Loret de Maro kurorto zonoje, tačiau tai neriboja aktyvaus naktinio gyvenimo galimybių. Viešbučio pasididžiavimas - erdvus sodas, užimantis didelę teritoriją. Geri numeriai ir geras aptarnavimas. Rekomenduojamas jaunimui ir šeimyniniam poilsiui su vaikais.


Apie šalį

Išskirtinis kraštovaizdis, uolos, paplūdimių gausa, mielos įlankėlės, puikus klimatas, nuostabi gamta – visa tai ir dar daugiau siūlo Ispanijos Viduržemio jūros pakrantė Kosta Brava (Costa Brava). Šis nuostabus kraštas yra Ispanijos šiaurės rytuose, Katalonijoje ir tęsiasi nuo Blanes miestelio (60 km į šiaurę nuo Barselonos) iki Prancūzijos sienos. Šiam regionui priklauso daugybė nuostabių Ispanijos kurortų – Tossa de Mar, Lloret de Mar ir kt.
 
Filtrai